Skocz do zawartości

Zatarty wałek rozrządu XL600LM


michal.051
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, qpa napisał:

Czyli rozumiem że po jednym zdjęciu już wiesz że to perełka? 😄 Zresztą po co Ci taki klasyk? Jak sam mówisz, lepsze są nowsze sprzęty do jazdy a bycie nostalgicznym jest głupie. 

Nie wiem. To jest metoda negocjacji i zachęty do niej. Planuję wyjazd daleki na wschód. Potrzebuję prostego w naprawie i mocnego motocykla. Ten model wraz z ogromnym zbiornikiem wydaje się idealny. Sprawa druga, będzie drożał. Produkowany zaledwie dwa lata, mała podaż i coraz większe zainteresowanie swoje robi. 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Tommo said:

Nie wiem. To jest metoda negocjacji i zachęty do niej. Planuję wyjazd daleki na wschód. Potrzebuję prostego w naprawie i mocnego motocykla. 

Dlaczego zakładasz że będziesz  musiał naprawiać? Bierz coś max 2-letniego na wtrysku to nie będzie się psuć.

  • Haha :) 1

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zadbanego GS1150 możemy pogadać.

42 minuty temu, grizzli napisał:

Kup nowego geesa. Jest duża szansa, że się z**bie jeszcze przed przekroczeniem granicy, to ściągnięcie zwłok do domu chociaż drogie nie będzie.

Tak źle mi życzysz?

 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba obserwuję coś w rodzaju rozdwojenia jaźni :/

Tommo - w jednym temacie odradzasz normalny, w miarę nowoczesny, bezawaryjny japoński motocykl z przełomu wieków argumentując to tym, że właściwie można na niego tylko patrzeć a do jeżdżenia nadaje się tylko nówka salonówka natomiast w tym deklarujesz chęć zakupu totalnie zabytkowego i jak widac już zabitego "kondona" (proszę się nie obrażać - sam jeżdżę takowymi)? i jeszcze chcesz tym jechać w świat? to się totalnie nie spina!

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, konrad1f said:

chyba obserwuję coś w rodzaju rozdwojenia jaźni 😕

Tommo - w jednym temacie odradzasz normalny, w miarę nowoczesny, bezawaryjny japoński motocykl z przełomu wieków argumentując to tym, że właściwie można na niego tylko patrzeć a do jeżdżenia nadaje się tylko nówka salonówka natomiast w tym deklarujesz chęć zakupu totalnie zabytkowego i jak widac już zabitego "kondona" (proszę się nie obrażać - sam jeżdżę takowymi)? i jeszcze chcesz tym jechać w świat? to się totalnie nie spina!

Standardowa sytuacja gdy teoria spotyka się z praktyką 😄

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jonaszko napisał:

totalnie nie zrozumiałeś posta 😉

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jonaszko napisał:

Mylisz się. Doskonale zrozumialememoji6.png

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
 

to znaczy, że ja nie rozumiem 😉

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek mnie zainspirował. Mega szalony gość. 

Konradzie... Po pierwsze przejaskrawiasz celowo, żeby pokazać swoje racje. Po drugie, ja nie zamierzam tym motocyklem kręcić się wokół ogona tylko planuje daleką wyprawę w wypizdów, gdzie prosty sprzęt w razie awarii sprawdzi się najlepiej. Nadal widzisz podwójnie czy mam doradzić okulistę? 

Edytowane przez Tommo

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tommo napisał:

Marek mnie zainspirował. Mega szalony gość. 

Konradzie... Po pierwsze przejaskrawiasz celowo, żeby pokazać swoje racje. Po drugie, ja nie zamierzam tym motocyklem kręcić się wokół ogona tylko planuje daleką wyprawę w wypzdów, gdzie prosty sprzęt w razie awarii sprawdzi się najlepiej. Nadal widzisz podwójnie czy mam doradzić okulistę? 

Wow, wybierasz się na Syberię?

I zamiast zrobić klawiszem "pstryk i chodzi" będziesz chechłał hondzinę, aż akumulator zdechnie?

No nie poznaję kolegi 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejaskrawianie? chyba raczej nie bo jak widać nie tylko ja to tak odbieram 😉

czyli splendor cię zainspirował? nie sprzęt robi robotę 😉

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...