Skocz do zawartości

kręcenie licznika


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Croowab napisał:

A to, ze może w końcu znaczna cześć społeczeństwa zrozumie ze nie ma passatow 1.9tdi od niemca  za malutkie pieniądze ktory jeździł tylko w niedziele do kościoła... 

a takich co kręcą liczniki z 500tys na 200...   niech ich pazernosc sie odpowiednio na nich odbije!

Jakiego szukasz ? 

4 godziny temu, grizzli napisał:

  Pierdolenie o Szopenie i sezon ogórkowy na liczniki, bo temat dobrze idzie i jest czym zapchać dziurę w tiwi oraz pochwalić się sukcesem  i czujnością. I szukanie jelenia, rzecz jasna.  "Jeszcze wczoraj miałem ten przebieg, panie policjancie, który panu wyskoczył w systemie, ale rano wymieniłem  licznik, bo się właśnie zje*ał i mam jeszcze czas, żeby to zgłosić" Albo "właśnie jadę to zgłosić"  Czyli "nie mam pana płaszcza i co mi pan zrobisz?". 

Z takiego "gówna" wyciągnie pacjenta nawet prawnik z zespołem downa.

Dokladnie !

Chore i tyle !

Ci ktorzy sciagaja fury z zachodu Maja ze soba kompa i odpowiednie oprogramowanie, Podlaczaja sie albo pod USB albo w inny sposob skrecaja liczniki i kluczyki. Przyprzejezdzie granicy moze stac cala armia i moga ich cmoknac tam gduie inni pana majstra w doope moga pocalowac. Jak ktos robi z glowa, to nigdy nie wpadnie !

Spoleczenstwo musi nauczyc sie honorowac niskie przebiegi i stan techniczny !

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ks-rider napisał:

Jakiego szukasz ? 

Dokladnie !

Chore i tyle !

Ci ktorzy sciagaja fury z zachodu Maja ze soba kompa i odpowiednie oprogramowanie, Podlaczaja sie albo pod USB albo w inny sposob skrecaja liczniki i kluczyki. Przyprzejezdzie granicy moze stac cala armia i moga ich cmoknac tam gduie inni pana majstra w doope moga pocalowac. Jak ktos robi z glowa, to nigdy nie wpadnie !

Spoleczenstwo musi nauczyc sie honorowac niskie przebiegi i stan techniczny !

 

🙂

Kaesku, jako, że upierdliwy jestem i podły z charakteru, to spieszę poinformować, że pod USB to se możesz wiele ustrojstw podłączyć, ale z pewnością nie urządzenie do skręcania liczników. Wliczając w to wiertarkę. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, grizzli napisał:

Kaesku, jako, że upierdliwy jestem i podły z charakteru, to spieszę poinformować, że pod USB to se możesz wiele ustrojstw podłączyć, ale z pewnością nie urządzenie do skręcania liczników. Wliczając w to wiertarkę. 🙂

Wiesz, celowo napisalem aby dezinformacje wprowadzic ! 🤣

 

Kiedys mozna bylo a dzisiaj…...🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, grizzli napisał:

Więc pisanie, że złapali wyjebkowicza ze skręconym licznikiem i podniecanie się wysokością kary, którą mu dojebią albo mogą do*ebać, jest na tym etapie dziecinne.

nie wiem dlaczego piszesz, że dziecinne - trafisz na jednego formalistę milicjanta, potem na prokuratora karierowicza, biegłego idiotę i sędziego ignoranta (w każdym z tych zawodów minimum połowa charakteryzuje się owymi) i można zostać z ręką w nocniku 😕

i osobiście doniesienia medialne traktuję z przymrużeniem oka (znając poziom "dziennikarstwa") niemniej w tak skonstruowanych przepisach widzę spore zagrożenie.

 z resztą media w tym momencie jeszcze nie piszą o ukaranych a jedynie o zarejestrowaniu przez policję niezgodności

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, konrad1f napisał:

 

 z resztą media w tym momencie jeszcze nie piszą o ukaranych a jedynie o zarejestrowaniu przez policję niezgodności

O niezgodności, powiadasz 🙂 To powiedz mi, ile przebiegu ma wspomniany przez nich przedpotopowy vałwej golf, którego licznik zeruje się przy 300 000 kilometrów? No jak nic walnięty na blacie, bo przecież ostatnio miał 280 000, a teraz ma dużo mniej. ku*wa, oszust, do*ebać z paragrafu, bo jak nic skręcił nalot.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie piszę o konkretnym przypadku - "donoszą" już o wielu

nie wiem (nie znam się :P)w którym golfie licznik zeruje się przy 300kkm - w mojej byłej t4 leciał normalnie - zapewne do 999999 😉

milicjanta z reszta nie interesuje czy przebieg sam się wyzerował - ma niezgodność i może skierować sprawę do prokuratury

co jeszcze śmieszne - zwykła pomyłka diagnosty na przeglądzie może spowodować lawinę nieprzyjemności choćby w postaci zaproszenia na komendę celem złożenia wyjaśnień

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, konrad1f napisał:

 

 

milicjanta z reszta nie interesuje czy przebieg sam się wyzerował - ma niezgodność i może skierować sprawę do prokuratury

Nooo, i jak jeden wyjdzie na idiotę jako świadek w sądzie, to reszta już taka chętna, żeby się wychylać, nie będzie. Bo sprawa z pewnością się rozniesie.

 

7 minut temu, konrad1f napisał:

nie piszę o konkretnym przypadku - "donoszą" już o wielu

nie wiem (nie znam się :P)w którym golfie licznik zeruje się przy 300kkm - w mojej byłej t4 leciał normalnie - zapewne do 999999 😉

 

A jak Ci, ku*wa, udowodnią, że do tych 999 999 nie dorzuciłeś jeszcze 200 000? Nawet w rok. R5 robiły takie naloty. Waliłeś blat, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,25578244,golf-z-ostro-cofnietym-licznikiem-brakowalo-300-tys-km.html

 

no i jest 😄

4 minuty temu, grizzli napisał:

A jak Ci, ku*wa, udowodnią, że do tych 999 999 nie dorzuciłeś jeszcze 200 000? Nawet w rok. R5 robiły takie naloty. Waliłeś blat, czy nie?

nie chodzi już o udowodnienie - tylko o kopanie się z koniem. oni są w robocie i mogą się z Tobą bawić - jeszcze im za to płacą. i nic im nie grozi za "pomyłki". a obywatel jest ciągany po komendach, sądach, przychodzą wezwania - czasem do miejsca pracy itp. itd. to jest efekt durnych przepisów - tak jak wcześniej pisałem - obywatel dostaje po dupie, Ci co kręcą są nie do wykrycia

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym jest temat 😉

1 minutę temu, grizzli napisał:

Więc sam widzisz. Prawo pisane przez kucharzy 😂

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, konrad1f napisał:

https://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,25578244,golf-z-ostro-cofnietym-licznikiem-brakowalo-300-tys-km.html

 

no i jest 😄

nie chodzi już o udowodnienie - tylko o kopanie się z koniem. oni są w robocie i mogą się z Tobą bawić - jeszcze im za to płacą. i nic im nie grozi za "pomyłki". a obywatel jest ciągany po komendach, sądach, przychodzą wezwania - czasem do miejsca pracy itp. itd. to jest efekt durnych przepisów - tak jak wcześniej pisałem - obywatel dostaje po dupie, Ci co kręcą są nie do wykrycia

Tu się z Tobą zgodzę. Polska to jakaś pierdolona bananowa republika i kraj z kartonu, w którym musisz  udowadniać, że nie jesteś wielbłądem. A i tak Ci garba dorobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, grizzli napisał:

Tu się z Tobą zgodzę. Polska to jakaś pierdolona bananowa republika i kraj z kartonu, w którym musisz  udowadniać, że nie jesteś wielbłądem. A i tak Ci garba dorobią.

a jeszcze dodatkowo jak to napisali

Cytat

Policjanci zabezpieczyli kontrolowany samochód, przeprowadzili jego oględziny oraz przesłuchali właściciela, 26-letniego mieszkańca powiatu lęborskiego

czyli nie dosyć że latasz po psiarniach sądach , prokuraturach itp to "zabezpieczają Ci pojazd " i musisz tam wszędzie drałować na piechotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie "zabezpieczenia" pojazdu - https://dzienniklodzki.pl/licznik-scanii-skontrolowanej-w-lowiczu-nie-zgadzal-sie-o-600-tys-kilometrow/ar/c1-14712326?fbclid=IwAR0bMT8P49cpcBoxKn5-E6hiC9bulTvEOdAQ2cFvld29Qi6U1gqx4VoVngE

jeśli jest w tym cień prawdy to kto zapłaci za przestoje auta, które nie pracuje jeśli okaże się, że wszystko jest jednak legal albo gdy nie udowodnią kręcenia kierowcy czy właścicielowi auta?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet jeśli udowodnią manipulacje z licznikiem  to kierowca/właściciel musiałby być wyjątkowo upośledzony żeby nie odpowiedzieć czegoś w tym stylu  " licznik się zepsuł , wymieniłem go  3 dni temu  a mam 14 dni na zgłoszenie się do stacji kontroli więc proszę się odemnie w delikatny sposób odp......ć " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od którego roku spisują liczniki na przeglądach? Mam motocykl który będzie miał kompletnie nowy silnik, został pomalowany, wymienione będzie wszystko co trzeba, nowe hamulce, poprawiona skrzynia. Chciałem w nim wyzerować licznik, ostatni przegląd miał w 2016. Na stronie gov nic nie jest wpisane, czyli myślę że mogę? Czy mnie dojadą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...