Skocz do zawartości

Skutery elektryczne. Co sądzicie?


JacekSz90
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z góry przepraszam jeśli wybrałem zły dział na forum.

Chciałem się zapytać motocyklistów o zdanie na temat skuterów elektrycznych. Oczywiście do poruszania się po mieście i terenach około miejskich. Chciałbym kupić taki skuter, czy są tu jacyś użytkownicy takich skuterów? Myślicie że pieniądze mi się zwrócą za paliwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wybrałeś jakieś skutery do oceny? Bo w dużej mierze zależy co kupisz i z jakimi akumulatorami.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwróci się, pytanie po jakim czasie. to raz. dwa to sprawa użyteczności: pojemność aku / czas jazdy a czas ładowania i możliwości np. w domu/ garażu, pod robotą, itd. mnie np. zasięg rzędu 50km (realny) jakoś nie przekonuje przy cenie 5-7kzeta... i produkcji prądu (w pl) z węgla. ale to tylko moja opinia

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność jeździć skuterami elektrycznymi dość sporo i wspominam samą jazdę bardzo dobrze. Typowo miejskie rozwiązanie, tak jak pisał @jeszua , na wycieczkę tym nie pojedziesz. Jeżeli będziesz używał takiego skutera zamiast auta codziennie dojeżdzając do pracy, to prędzej czy później hajs się zwróci. Pamiętaj też że baterie mają swoją żywotność i gwarancję o czym warto poczytać na stronie producenta. Gdybym mieszkał na przedmieściach zapewne kupiłbym taki skuter, jednak do pracy mam daleko, sporo powyżej zasięgu skuterów elektrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tjaa... dwa nowe konta, z jednego pytanie, z drugiego reklama... daj sobie spokój, tylko drażnisz moderację tym spamem

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Kurczę wiesz co ja to zamiast takiego wielkiego skutera kupiłem sobie skuter elektryczny mniejszy do jazdy do pracy.  I generalnie kosztowo mnie nie zrujnowało a jeździ się na prawdę fajnie. polecam Ci model  flinston 10” MES1001H  od Manty 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...