Skocz do zawartości

coroczny motopiesek cegiełka dla potrzebujących


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

W tym roku ciut zamuliłem w akcji ale jest tradycji zadość 😄

Zasady są proste -licytacja od 10 zł , do środy 18 grudnia 24:00  , wygrywa kto da najwięcej , licytujemy normalnie tutaj , cel jest szczytny prośba o poważne potraktowanie -pytania odnośnie przedmiotu ok ale , bez wstawiania gołych dup , polityki , dywagacji na temat czy ważniejsze lewe jajo czy prawe , żeby było przejrzyście i wiadomo było kto wygrał 🙂

Ja nie chce żadnego przelewu oprócz kosztów przesyłki , osoba która wygra wpłaca wylicytowaną kwotę na wybraną przez siebie 2 fundacje  ( tylko żadnych ekoterrorystów , zwierzaki albo dzieciaki ) pokazuje dowód przelewu i mnie tylko za przesyłkę i podaje adres i wysyłam , spokojnie więc na kolejne buggy nie pójdzie 😄

Motopiesek jak widać cały czas idzie w stronę właściciela w odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie -nie pamiętam jaki to łańcuch chyba 520 , stoi na ogniwach do wsk się nie nada 😄

 

motopiesek.jpg

  • Lubię to! 1

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się dowiedziałem w rozmowie z pewną nawiedzoną miłośniczką sztuki (z tych co to podniecają się na widok czarnego kwadratu namalowanego na białym tle), w sztuce nowoczesnej nie liczy się dzieło artysty jako efekt jego pracy ale liczy się to, co artysta przeżywał podczas tworzenia swojego "dzieła". Dlatego dla podniesienia walorów artystycznych swojego pieseła powinieneś jeszcze szczegółowo opisać jakie uczucia i przemyślenia towarzyszyły ci podczas jego tworzenia. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ból i cierpienie napewno jak mi odprysłnął ten łańcuch i przepalił ochronne klapki kuboty i podarte skarpetki , na szczęście na dworze było mokro to noga w ojszczaną przez psa trawę i doraźnie pomogło a do dalszej rekonwalescencji potrzebna jest świadomość że pomogłem tym co najbardziej potrzebują , co żyją bez bram na pilot , nie stać ich na bilet do bristola, nawet na komputer żeby sobie pośmigać z frankfurterkami w hard truck simulator , potrzebują takich zwykłych przyziemnych rzeczy 🙂  Z racji że człowiek się liczy ale dziwki i wóda muszą się zgadzać  ja dołożyłem symbolicznie trochę pracy i w sumie to mogę dołożyć wysyłkę także zapraszam 🙂  nie pamiętam o czym wtedy myślałem ale spawałem migomatem bez maski bo maska mi strasznie paruje jak wypije 4 piwa z biedry i odwracałęm się w bok albo zamykałem oczy pozatym uczę się tym gównem spawać bo to łuk ma słaby i jakoś dziwnie i nie to co elektrodówencja jak złoto   dlatego nie obiecuje potencjalnemu kupującemu że dotrze w całości bo łańcuch to jakaś kwaśna , pryskało strasznie i nie bardzo się chciało pokleić , ale postaram się zapakować lepiej niż pospawać

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no cóż w tym roku  epic fail :D ku uciesze wszystkich przeciwników mojej akcji w tym roku uzbieraliśmy 10 zł które ja bym przeznaczył na przesyłkę do zainteresowanej osoby i które wpłace na schronisko i dom dziecka a piesek zostaje :)

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2019 o 07:00, michoa napisał:

no cóż w tym roku  epic fail 😄 ku uciesze wszystkich przeciwników mojej akcji w tym roku uzbieraliśmy 10 zł które ja bym przeznaczył na przesyłkę do zainteresowanej osoby i które wpłace na schronisko i dom dziecka a piesek zostaje 🙂

Michu, nie wezmę tego pieseła, bo nie chcę uchodzić za mecenasa sztuki-skrajnego masochistę, poza tym forma i przekaz tego dzieła są dla mnie zbyt wstrząsające. Ale, jeśli obiecasz, że pieseł, którego tworzyłeś w tak olbrzymim, twórczym bólu,  nie ujrzy więcej dziennego światła, wspomogę karmą schronisko dla psów, tutejsze, rzecz jasna, na Bukowskiej, bowiem ja lokalnym patriotą jestem, a do tego nie odpalę w sylwestra żadnej petardy, i zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczę dla ubogich. Nie będzie tego co prawda sporo, bowiem na Nowy Rok odpalałem z reguły co najwyżej dwa koperytka, ale zawsze. Do tego mogę Ci obiecać, że w przyszłym roku przyłączę się do Twojej akcji i pokieruję artystycznie, więc zainteresowanie inicjatywą (tak szczytną i wzniosłą) powinno być znacznie większe. Czego sobie i Tobie życzę. 🙂

Edytowane przez grizzli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, grizzli said:

Michu, nie wezmę tego pieseła, bo nie chcę uchodzić za mecenasa sztuki-skrajnego masochistę, poza tym forma i przekaz tego dzieła są dla mnie zbyt wstrząsające. Ale, jeśli obiecasz, że pieseł, którego tworzyłeś w tak olbrzymim, twórczym bólu,  nie ujrzy więcej dziennego światła, wspomogę karmą schronisko dla psów, tutejsze, rzecz jasna, na Bukowskiej, bowiem ja lokalnym patriotą jestem, a do tego nie odpalę w sylwestra żadnej petardy, i zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczę dla ubogich. Nie będzie tego co prawda sporo, bowiem na Nowy Rok odpalałem z reguły co najwyżej dwa koperytka, ale zawsze. Do tego mogę Ci obiecać, że w przyszłym roku przyłączę się do Twojej akcji i pokieruję artystycznie, więc zainteresowanie inicjatywą (tak szczytną i wzniosłą) powinno być znacznie większe. Czego sobie i Tobie życzę. 🙂

No i po co go zachęcasz.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Limo napisał:

No i po co go zachęcasz.

Bo cel trafiony, tylko kierunek błędny, a i realizacja wymaga szlifu. Szacun za chęci, klaps za niechlujstwo.

W pogoni za ch*j wie czym nie każdy myśli o innych.

Więc ja  w przyszłym roku, inspirowany Michem, będę się starał też coś dla innych zrobić.

Fajnie by zresztą było, gdybyśmy przed świętami (lub po, bo czasu mało) zamietli wzajemne niechęci pod dywan, i jako motocykliści FM zrobili jaką ściepę dla tych, co mogą być w potrzebie. Choć po parę złociszy. I może tradycja by się nam tu narodziła jakaś, i dobry uczynek byśmy zrobili. A karma ponoć wraca... 🙂

I nie mam tu na myśli zamierzających świat zwiedzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Tommo napisał:

Robię wpłaty systematycznie, także dla tych co tu na forum proszą o pomoc...

I chwała Ci za to, Tomek...

 

31 minut temu, Tommo napisał:

... Nie potrzeba do tego karykatury psa czy innych dziwolągów dla zachęty.

...ale nie zrozumiałeś mojego przekazu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tommo napisał:

Robię wpłaty systematycznie, także dla tych co tu na forum proszą o pomoc. Nie potrzeba do tego karykatury psa czy innych dziwolągów dla zachęty.

bardzo ładnie jesteś zajebisty ty  i audi  teraz możesz kulturalnie mówiąc się wynosić  i nie pajacować chociaż w tym temacie o co zresztą prosiłem , twoje kretyńskie wcinki w moich  tematach nie na temat są potrzebne jak ekspres do kawy na stacji diagnostycznej , jak założysz sobie swój temat to ja ci z buciorami nie wejdę nieproszony a teraz wypad, to już któryś temat gdzie mi się wpieprzasz bez sensu nieproszony .......

 

10 godzin temu, grizzli napisał:

Michu, nie wezmę tego pieseła, bo nie chcę uchodzić za mecenasa sztuki-skrajnego masochistę, poza tym forma i przekaz tego dzieła są dla mnie zbyt wstrząsające. Ale, jeśli obiecasz, że pieseł, którego tworzyłeś w tak olbrzymim, twórczym bólu,  nie ujrzy więcej dziennego światła, wspomogę karmą schronisko dla psów, tutejsze, rzecz jasna, na Bukowskiej, bowiem ja lokalnym patriotą jestem, a do tego nie odpalę w sylwestra żadnej petardy, i zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczę dla ubogich. Nie będzie tego co prawda sporo, bowiem na Nowy Rok odpalałem z reguły co najwyżej dwa koperytka, ale zawsze. Do tego mogę Ci obiecać, że w przyszłym roku przyłączę się do Twojej akcji i pokieruję artystycznie, więc zainteresowanie inicjatywą (tak szczytną i wzniosłą) powinno być znacznie większe. Czego sobie i Tobie życzę.

 

Nie interesuje mnie , nie chce kupić ale wejdę z buciorami popierze nie na temat i zaproponuje utopienienie czegoś czego nie ogarniam ty czasem z tym specem od sportowej jazdy audi za grube $$$ na poziomie stock malucha  stacji diagnostycznej nie prowadzisz  😄 ? bo poziom podobny ,    no stary proszę

Udział w akcji nie jest obowiązkowy nie pasuje idź w inny temat ( jeśli ci nie pasuje to co tu robisz ?  )   , nie potrzebuje kierownika akcji ani zajebistych rad  😄 a już proponowanie kasy żebym tylko się zamknął to jest poniżej nawet poziomu mijania beczek w sportowych rękawiczkach , a ile ja muszę zapłacić żeby nie czytać twoich super nic nie wnoszących rad ? może sprzedam kilka motopsów i zarobię  😄  ?

Zainteresowanie padło w tym roku akcję robię chyba po raz 4  , rok temu akcja zgarnęła 100 zł , dwa lata temu chyba 50 zł trzy chyba 50 zł ( pierwszym wygranym był izo , potem był fredo , a ostatnio nie pamiętam -niech ta osoba mi wybaczy proszę 😄 )  , w dwóch przypadkach licytujący zrzekli się nagrody bo stwierdzili że nie do końca im pasuje ale że cel był szczytny to licytowali i padły fajne kwoty które napewno pomogły potrzebującym i to było stylowe rozwiązanie sprawy ( na pw napisali że się zrzekają ale dowody wpłaty przedstawili )  a nie po fakcie się mądrowali i pieprzyli złote rady co trzeba a co nie .........

 

za rok i tak będzie 😄

 

5 godzin temu, grizzli napisał:

Fajnie by zresztą było, gdybyśmy przed świętami (lub po, bo czasu mało) zamietli wzajemne niechęci pod dywan

i co radość ci sprawia upierdolenie kogoś kto próbuje zrobić coś dobrego dla świata a ja mam się do ciebie uśmiechać i last christmas a gay in my heart ? dobrze się czujesz ?

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, grizzli napisał:

...ale nie zrozumiałeś mojego przekazu 🙂

Zrozumiałem tak, że inicjatywa słuszna i chwalebna ale realizacja żenująca. Nie oczekuję drogich cennych rekwizytów, żeby wziąć udział w aukcji. Absolutnie nie. Natomiast widząc to coś, zrobionego z zardzewiałego łańcucha znalezionego pod płotem, pół elektrody i 5 min inwencji własnej działa anty skutecznie. Dlaczego ludzie nierzadko oddają bardzo cenne dla siebie przedmioty na aukcje charytatywne, sportowcy medale olimpijskie itp. Żeby wzbudzić u ludzi odruch serca, pozytywne emocje, pokazać że można dać dużo i to jest dobre. Ja tu widzę coś zupełnie innego. Ludzie wpłacali i nawet nie chcieli tego żelastwa odebrać. Micho miał to w d... i świetnie się bawił strugając kolejne straszydła. I mamy efekt taki, że ten jakże dobroczynny forumowy hero zebrał w tym roku 0 zł. Jakie poświęcenie taki efekty, można podsumować tą świąteczną akcję.

Jeszcze jedna sprawa. Czy gość który okrągły rok z lubością wykorzystuje to forum do szydzenia, obśmiewania i plucia na innych forumowiczów, ma moralne prawo raz w roku od tych samych ludzi oczekiwać włączenia się do akcji pod hasłem pomocy i szacunku do bliźniego? Ja tu widzę podwójne standardy, które się nie kleją w całość. Przykład dwa posty wyżej. Czy tak się zachowuje człowiek chcący szczerze pomagać ludziom? Pytanie pozostawie bez odpowiedzi...

 

 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tommo napisał:

Zrozumiałem tak, że inicjatywa słuszna i chwalebna ale realizacja żenująca. Nie oczekuję drogich cennych rekwizytów, żeby wziąć udział w aukcji. Absolutnie nie. Natomiast widząc to coś, zrobionego z zardzewiałego łańcucha znalezionego pod płotem, pół elektrody i 5 min inwencji własnej działa anty skutecznie. Dlaczego ludzie nierzadko oddają bardzo cenne dla siebie przedmioty na aukcje charytatywne, sportowcy medale olimpijskie itp. Żeby wzbudzić u ludzi odruch serca, pozytywne emocje, pokazać że można dać dużo i to jest dobre. Ja tu widzę coś zupełnie innego. Ludzie wpłacali i nawet nie chcieli tego żelastwa odebrać. Micho miał to w d... i świetnie się bawił strugając kolejne straszydła. I mamy efekt taki, że ten jakże dobroczynny forumowy hero zebrał w tym roku 0 zł. Jakie poświęcenie taki efekty, można podsumować tą świąteczną akcję.

 

 

 

Mniej więcej to chciałem napisać. To, co na początku było fajne, nowe, i miało jako taką formę, w tym roku jest żałosne. Co będzie za rok? Stary wahacz od poldka przeżegnany elektrodą? I napiszesz, że to taki pies z silentblockiem w dupie? Albo rób coś dobrze, albo wcale. Generalnie to Twoja, Michał, sprawa, i możesz wystawiać na aukcję, co chcesz, ale nie strzelaj focha, że wykręcają Ci nogę i drą łacha. Bo w moim odczuciu ci, co mogliby i chcieliby zalicytować, nie zrobili tego, bo być może odnoszą wrażenie, że ktoś robi z nich frajerów rzucając na rynek jakiś chłam na odpierdol i krzycząc, że to na szczytny cel. Sam rozpierdalasz to, co stworzyłeś chcąc pomóc innym, więc nie miej pretensji, że tak to niektórzy widzą. I za rok się ogarnij. A znajdą się tacy, którzy będą chcieli dać kasę i pomóc.

A teraz możesz mi w*ebać cały worek minusów. Za urażone ku*wa ego.

Bez odbioru.

I w końcu dorośnij.

Edytowane przez grizzli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, grizzli napisał:

Bez odbioru.

cieszę się że chociaż jeden zrozumiał , tamten to nie zatrybi a nie karm trola bo rośnie i cię w końcu zdepcze więc mu nawet nie odpisze 😄 również całuje i życzę wesołych świąt , jednoczenia się w dniu świąt ze wszystkich i smacznej choinki i mokrego dyngusa   😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...