Jump to content
Glenroy

Wygodny sedan do 40k zł.

Recommended Posts

Mam RX450h z jasnym wnętrzem i panoramicznym dachem. Uwielbiam to auto. Po za horendalnym ubezpieczeniem jest tani w eksploatacji. 

Jak lubisz egzotyki to może C6 w benzynie V6 się uda znaleźć. Mega ciekawe ale i stanowiące wyzwanie dla użytkownika auto. 

Audi Sport

A co z infinity model G albo M? Zawsze jak mijam takie auta to się oglądam, niewiele ich w pl jeździ chyba ale bankowo wiem, że mają mocne benzyny, 4wd i automaty. W środku też ładnie 😄

On 1/12/2020 at 2:22 PM, Cosmoo said:

Bo HEMI 😉😆😂 nie dziwota..a przebiegi to raczej w milach 😝

Ale ja to skrzywiony jestem to i nieobiektywny 😉

No nie tak bardzo w milach te 200-300, moja mama miala Accorda dokladnie 06 i mial 140 tys mil to bedzi 200 + tys km i zaczely sie problemy z transmisja, male bo to poczatki i ja to wylapalem, mozna byo jeszcze dlugo jezdzic, ale nie pracowla jak nalezy. Przy okazji latajac od serwisu do serwisu troche sie dowiedzilaem na ich temat.

Hemi tez ma swoje bolaczki.

-PAXP-deijE.gif

Wczoraj przy okazji wymiany tylnych hamulcow w Imprezie rozmawialismy troche z moim mechanikiem na temat problemow naprawczych samochodow ktorymi sie on glownie zajmuje czyli europejskiej gornej polki Mercedes, BMW, Audi - a przy okazji wyszlo cos co moze mnie czeka w Subaru, awaria jakiegos modulu zabezpieczenia antykradziezowego unieruchamiajaca kierownice niezaleznie od posiadania kluczy do auta.

Oczywiscie sprawa silnikow TFSI wyszla przy okazji, ale narzekial na wszystkie, glownie za sprawa slabych, sypiacych sie i drogich rozrzadow ( zmienne katy otwarcia zaworow) jak rowniez na rozne elktroniczne gadgety, jak np hamulce postojowe uruchamiane elektrycznie przez osobne silniczki w kolach ( Mercedes ), wlasnie te moduly zabezpieczajace ( cena u dealera Merca $3000 za naprawe ) i wiele innych.

Takze zakup np 10 letniego samochodu klasy wyzszej niesie ze soba przede wszystkim wysokie koszty napraw i eksploatacji, po przekroczeniu magicznej granicy 200 tys km + niewiadome koszty naprawy starzejacej sie elektroniki.

Adam, problem znany i rozwiązany. Poczytaj forum Saaba i Espace

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

To znaczy ktory problem?

Z kierownicą

A no oczywiscie ze rozwiazany, ten z hamulcem postojowym tez.

Tyle ze u tego mojego mechanika banalna naprawa tylnych hamulcow nie kosztuje $ 280.- jak zaplacilem z czescami tylko $ 1500.-, dalej 50% ceny dealera.:)

To faktycznie, słono sobie liczy