Skocz do zawartości

Ubiór motocyklowy Wolf-czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Koliuk napisał:

Owijac w bawełnę nie będę. Szukam już tyle czasu kurtki która będzie względnie tania (do około 600-700zl) ale nie najgorsza i jest tyle opinii że człowiek głupieje. 

wcale sie nie dziwię, ale tak myślę obserwując rynek że średnia półka i dobry stosunek ceny do jakości ale tez fajny wygląd to ciuchy Seca, ale jak sam nie kupisz i sie nie przekonasz to sie nie dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam skóry ale w tym roku postanowiłem sobie zrobić prezent i kupić teksy z membraną. Po wertowaniu wszystkiego w Louisie i tym drugim kupiłem probikera. Cena nie była nadzwyczajnym kryterium ale okazało się, że zastosowane rozwiązania są najlepsze i rozmiarówka wpasowała się we mnie...albo ja w nią.
Podpinka, kieszenie, możliwość regulacji rozkładała na łopatki konkurencję. Trwałość? Nie sądzę aby odbiegała od innych marek bo nic na to nie wskazuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
15 godzin temu, Koliuk napisał:

Owijac w bawełnę nie będę. Szukam już tyle czasu kurtki która będzie względnie tania (do około 600-700zl) ale nie najgorsza i jest tyle opinii że człowiek głupieje. 

 

Kombinujesz jak kon pod gore

Mozesz zdradzic tajemnice, dlaczego w erze netu szukasz po polskich Stronach ? 

Tu masz sklep ktory generalnie nie ma bubli o ile nie pokusisz sie o ich totalnie najnizsze ceny

https://www.fc-moto.de/?gclid=Cj0KCQiAt_PuBRDcARIsAMNlBdrumfL2mn03AU_Ex2nfZfIr0XxcMQ3B8hMKhn_6Dz3J703mbOvmoMQaApxZEALw_wcB

 

Jakosc nie bierze sie z kosmosu i za nia niestety trzeba zaplacic.

🙂

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że czasy "żeby było dobre musi być drogie" trochę przeminęły.
W większości płaci się za znak firmowy i nazwę za którą kryje się gruba kasa wpompowana w marketing ale, która musi być wyjęta z produktów.

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre nie musi byc drogie, tyle, ze kupujac badziewie kupujesz dwa razy. Ja wole kupic raz i miec cos dobrego.

 

Problem lezy bardziej w tym aby ta dobra rzecz znalesc tanio. Ipoto wlasnie masz Internet

 

🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ks-rider napisał:

Kombinujesz jak kon pod gore

Mozesz zdradzic tajemnice, dlaczego w erze netu szukasz po polskich Stronach ? 

 

Choćby dlatego, że nie znam zagranicznych produktów,o opinię gorzej a poza tym znajdując na polskiej stronie jestem w stanie to przymierzyć. 

Ciężko zdecydować o wyborze produktu robiąc to po raz pierwszy i jeszcze za granicą. 

Za jakość trzeba zapłacić zgadza się. 

Poprzestane na 3 markach Wolf, rebelhorn oraz Seca. Podjadę przymierze i zdecyduje biorąc pod uwagę wspomniana wodoszczelność, oddychanie materiału i parę innych komentarzy z "ery neta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem od stroju Wolfa i wydaje się że nie są to tragicznie złe ubrania. Jak za tą cenę są całkiem przyzwoite. Nie popruło się nic , nic nie podarło , wygląda przyzwoicie. Na deszcz pewnie się nie nadaje ale tak naprawdę ja i tak kupiłem kombinezon na deszcz i dla mnie to najlepsze rozwiązanie. Generalnie polecam Wolfa jako tańsze ubrania . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

dołoże swoje trzy grosze do tematu bo wydaje mi się że kiedyś też byłem bliski takich wyborów. Mam wrażenie że wszyscy piszą prawdę i mają racje bo i jedocześnie za ceną idzie jakość i czasem przepłaca się za jakość i chodzi o to żeby kupić dobrą jakość w niskiej cenie. Myślę że kolega który założył temat nie ma na tą chwilę fury kasy na ciuchy moto a jeśli ją ma to jeszcze nie dojrzał do tego żeby ją wydać. Miałem ten sam problem, pierwszą kurtke kupiłem za 300zł Rebelhorn, potem kolejną 4biker ale zrezygnowałem z tekstyla bo nie czuje się w nim pewnie. Kupiłem kombi skórzane które daje mi jakąs pewność ale teraz wiem że są lepsze, miększe skóry i rozglądam się za wyższą jakością......do brzegu.

Kolego

masz kilka rozwiązań:

1. Kup tańszą odzież ale w miare znanej marki motocyklowej - jest zima, masa wyprzedazy - musisz dopiero na własnej skórze poczuć co jest Ci potrzebne i czego oczekujesz ale aby przejść przez ten stan w miarę bezpiecznie potrzebne jest coś sprawdzonego i dającego jakąś pewność

Podejrzewam że po sezonie i tak dojdziesz do wniosku że tu Ci coś nie pasuje, to nie dla Ciebie, może się przewrócisz na parkingu i powiesz "Ałła jak bolało, co by było gdybym szlifował? Może potrzebuje czegoś lepszego, bardziej trwałego?"

 

2. Możesz poszukać odzieży lekko używanej na olx,allegro - ludzie coś kupią, nie używają i sprzedają jak nowe po niskiej cenie.

Jestem zdecydowanie za tym aby przymierzyć odzież motocyklowa przed zakupem. To ma być dopasowana a dzięki temu będzie, bezpieczna odzież. Jestem też zdania że każdy musi dojrzeć do decyzji aby wydać spore pieniądze na odzież motocyklową - najczęściej potrzeby rosną także z doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...