Skocz do zawartości

jakie tekstylne spodnie turystyczne 1000 zł +/- 500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Przez ostatni czas trochę pojeździłem po sklepach, przymierzałem różne spodnie, najczęściej nie pasował rozmiar w szerokości w pasie w stosunku do długości m. in. REV'IT! NEPTUNE GTX (z gore), Richa Navara (Humax), Held Salerno i Torno (tez Gore).

Mocno czaiłem się na spodnie BMW Rallye ze względu na ich jakość, udało mi się wyczaić model na allegro w okolicach 1000 zł , niestety rozmiar nie przypasował, a na właściwy rozmiar to nie ten pułap finansowy 😉

Ostatecznie dziś wybór padł na spodnie Dainese D-Explorer Gore (jedynki). W rozmiarze 'pomiędzy" czyli r. 27. Tradycyjny 54 był dla mnie delikatnie za wąski w pasie i ciut długi (ochraniacze miałem pod kolanem). Rozm. 27 idealnie się wpasował, w pasie jest akurat, a i ochraniacze leża tam gdzie powinny. 
Zastanawiałem się nad nowszym modelem czyli D-Explorer '2', który różni się tym, że spodnie są dwu warstwowe (odpinana membrana goretex jest jakby delikatnie ocieplona przez przyjemną materiałową wyściółkę), dwójki mają w zestawie szelki oraz różnią się oczywiście wizualnie.
Po namyśle w sklepie zdecydowałem się jednak na opcje z wypinaną warstwą ocieplająca i kupiłem jedynki.

 

 

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...