Skocz do zawartości

6 letni kompakt kombi VAG


samolot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, grizzli napisał:

Nie ściemniaj, KS, jak ja wyprzedzam, to patrzę, żeby się na czymś nie wyj**ać, a nie liczę ciężarówki w konwoju 😂

Aaaaaaaaaaaaaa, czyli jak policzylem, to od razu sciemniam 🤣

Grizzli, plisssssssssssssssssssssssssss 🤣

Kwestzia jak sie ta kuwete ogarnia 🤣

 

1 godzinę temu, Tommo napisał:

Może i wystarczą ale nie wmówisz mi, że większa moc się nie przydaje.

Tommo, napewno wieksza moc sie czasami przyda, tyle, ze kiedys zaczyna to byc przerostym formy nad trescia !

🙂 

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS, tak na szybko zrobiłem pewne obliczenia, chociaż matematyka moją dobrą strona nie jest.

Przy założeniu, że cieżarówka ma 16,5 m długości plus odstęp 13,5m (przeważnie jeżdżą szybciej i trzymają większy odstęp)  i jedzie stałą 80k,/h to taka kolumna mierzy 1560metrów

Załóżmy, że swoim 110konnym bolidem wyprzedzasz ze stała 120km/h to droga potrzebna do wyprzedzenia takiej kolumny wynosi 4.7km!!

Edytowane przez Croowab

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Croowab napisał:

KS, tak na szybko zrobiłem pewne obliczenia, chociaż matematyka moją dobrą strona nie jest.

Przy założeniu, że cieżarówka ma 16,5 m długości plus odstęp 13,5m (przeważnie jeżdżą szybciej i trzymają większy odstęp)  i jedzie stałą 80k,/h to taka kolumna mierzy 1560metrów

Załóżmy, że swoim 110konnym bolidem wyprzedzasz ze stała 120km/h to droga potrzebna do wyprzedzenia takiej kolumny wynosi 4.7km!!

Buhaha, KaeS, wyjebałeś się na wyprzedzaniu, jak Damian na gięciu kiery w zakręcie 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie plusika??? A ja musialem grzebac w odmetach przeszlosci wspominajac jedze od matematyki🤪

 

nie no ale to jest mozliwe..

3tyg temu jechalem do Wawy. Granice de-nl do de-pl pokonalem ze srednia 141km/h. 
nie wiem nie liczylem ale dam sobie uciac to i tamto ze minimum 💯 ciezarowek wyprzedzilem;)

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

17 godzin temu, Croowab napisał:

KS, tak na szybko zrobiłem pewne obliczenia, chociaż matematyka moją dobrą strona nie jest.

Przy założeniu, że cieżarówka ma 16,5 m długości plus odstęp 13,5m (przeważnie jeżdżą szybciej i trzymają większy odstęp)  i jedzie stałą 80k,/h to taka kolumna mierzy 1560metrów

Załóżmy, że swoim 110konnym bolidem wyprzedzasz ze stała 120km/h to droga potrzebna do wyprzedzenia takiej kolumny wynosi 4.7km!!

I cala Twoja matemytaka poszla jak palce w stringi.

 

Wroc do strony, gdzie  pisalem o tych 39 sztukach i sprawdz dokladnie, czy napisalem AUT, czy ciezarowek ? To raz.

dwa, kto powiedzial, ze jechalem 120 km/h ? 🤣

To, ze dzisiaj jezdze " przepisowo " ( celowo w nawiasie ) nie oznacza, ze 20 lat temu jezdzilem tak samo czy podobnie - kumasz ? 

Problemem u Was mlodych jest to, ze po prostu, ze wiekszosc nie ma takiej wyobrazni. i jeko, ze sami nie doswiadczyli, wuec wydaje im sie, ze jak onie nie, to inni tez nie,

Tyle odemnie.


A Samolot jak Yeoup, zalozyl tematizniknal ! 🤣

 

🙂

 

 

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...