Skocz do zawartości

Nordkapp 2020


rumcajs5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję wyprawę na Nordkapp w 2020 r może też ma ktoś takie plany?.Termin i trasa do uzgodnienia noclegi namioty jedzenie ile się da zabrać ze sobą napoje również Skandynawia jest droga więc zmniejszamy koszty🤑Zapraszam do kontaktu lub jakieś wskazówki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając przez Finlandię możecie wjechać do Rosji do Obwodu Leningradzkiego, zwiedzić Sankt Petersburg i potem wyjechać do Estonii i dalej do Polski. Od października b.r. wystarczy wyrobić sobie przez internet darmową wizę pozwalającą na wjazd do Obw. Leningradzkiego.

 

A sam Nordkapp... no cóż... to kupa kamieni i ogromne ryzyko, że zobaczycie... nic... Ja byłem i miałem widoczność na 30 metrów. Moja najgorsza wyprawa motocyklowa - od Rovaniemi przez Nordkapp aż do Narviku temperatury od 3 do 5 stopni i ciągły deszcz (koniec czerwca-początek lipca). Spanie w hytte po 400-500 zł, ogólnie do doopy...

 

Edytowane przez biblo
  • Lubię to! 1
Pozdrawiam,
Jacek
__________________________________________
|Sportster IRON 883™|DL650AK8|Triumph Tiger Explorer XC|
Forum powinno być jak Media Markt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biblo przesadzasz. Ja byłem też w deszczowej pogodzie na dziko pod namiotem z własnym żarciem. I była to jedna z lepszych przygód motocyklowych🙂

Znajomi byli w tym roku i są  zadowoleni. Oto ich relacja

https://www.okiemplecaczka.pl/norwegia-2019-gdzie-dzien-sie-nigdy-nie-konczy/

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ten wariant rozważałem by w lewo uderzyć kwestią dogadania🏍️

7 godzin temu, biblo napisał:

Wracając przez Finlandię możecie wjechać do Rosji do Obwodu Leningradzkiego, zwiedzić Sankt Petersburg i potem wyjechać do Estonii i dalej do Polski. Od października b.r. wystarczy wyrobić sobie przez internet darmową wizę pozwalającą na wjazd do Obw. Leningradzkiego.

 

A sam Nordkapp... no cóż... to kupa kamieni i ogromne ryzyko, że zobaczycie... nic... Ja byłem i miałem widoczność na 30 metrów. Moja najgorsza wyprawa motocyklowa - od Rovaniemi przez Nordkapp aż do Narviku temperatury od 3 do 5 stopni i ciągły deszcz (koniec czerwca-początek lipca). Spanie w hytte po 400-500 zł, ogólnie do doopy...

 

Dzięki ale byłeś i zobaczyłeś i swoje przeżyłeś i o to chodzi 🤭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

 Witam po wielu bojach z szefem mam urlop od 13 06 2020 do 05 07 2020 .Niestety termin jest sztywny .Plan jest taki:https://goo.gl/maps/wBwvvHFMXi3BHdvx6 oczywiście wszystko do obgadania .Petersburg jak wystarczy czasu .Plan nie jest sztywny noclegi i trasy zmieniamy w czasie drogi morze ma ktoś lepsze pomysły jestem otwarty na propozycje . Fajna relacja z podróży https://noszczak.com/?cat=221 .Jak ktoś chętny to zapraszam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...