Jump to content
grizzli

Permanentna inwigilacja

Recommended Posts

A propos podsluchiwania.

moja zona jakis czas temu rozmawiala z mama. Rozmowa miedzynarodowa jesli ma to znaczenie. W pewnym momencie uslyszala siebie i mame.. jakies pol minuty ich rozmowa zostala odtworzona i mogly posluchac to co mowily przez ok pol minuty.. pozniej wszystko wrocilo do “normy”.

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

13 minut temu, Croowab napisał:

A propos podsluchiwania.

moja zona jakis czas temu rozmawiala z mama. Rozmowa miedzynarodowa jesli ma to znaczenie. W pewnym momencie uslyszala siebie i mame.. jakies pol minuty ich rozmowa zostala odtworzona i mogly posluchac to co mowily przez ok pol minuty.. pozniej wszystko wrocilo do “normy”.

Słyszałem o czymś podobnym w telefonach Huwaweia.

2 godziny temu, grizzli napisał:

A jeśli to wszystko, co się u mnie teraz dzieje...Nieee, niemożliwe, on przecież dostał urlop.

Niby tak ale urlop ma na FM nie na fejsa i nie na szpiegowskie apki 😀

Zapowiadał że nas poblokuje i zaczęło się

Was tez?? 
myslalem, ze jestem “wybrancem” i tylko mi grozil...;)

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

5 godzin temu, Croowab napisał:

A propos podsluchiwania.

5 godzin temu, Pepper napisał:

Słyszałem o czymś podobnym w telefonach Huwaweia.

We wszystkich telefonach. U mnie trzy razy się to wydarzyło. Raz myślałem, ze brat w uja wali i w kółko gada to samo. Bardzo głośno o tym było. Rozmowy były i są nagrywane...tyle, ze coś naprawili i już się nie odsłuchasz. Faktycznie ma to znaczenie, ze międzynarodowe.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

kilka lat temu przeszła ustawa nakazująca w PL nagrywać , archiwizować wszystkie rozmowy SMSy przez CHYBA 3 albo 5 lat (na koszt operatorów)

jak wygląda dzisiaj jej przestrzeganie czy były tam jakieś luki które umożliwiły ich ominiecie  to nie wiem . Ale przepis jest  więc pewnie ktoś tam go przestrzega

Telefony komorkowe mozna bylo podsluchiwac od zawsze.

Ale wyłączone nie od zawsze.

A i teraz się to robi automatycznie - więc nie tylko "można" a "robi się to", permanentnie i każdemu.

kilka lat temu przeszła ustawa nakazująca w PL nagrywać , archiwizować wszystkie rozmowy SMSy przez CHYBA 3 albo 5 lat (na koszt operatorów)

jak wygląda dzisiaj jej przestrzeganie czy były tam jakieś luki które umożliwiły ich ominiecie  to nie wiem . Ale przepis jest  więc pewnie ktoś tam go przestrzega

Rzecz nie w tym do robią operatorzy, bo oni muszą tylko rozmowy telefoniczne i smsy. Natomiast facboki i inne gogle interesują się jeszcze wszystkim co robisz w obecności tego małego komputerka, przy użyciu tegoż, gdzie to robisz...

I popatrz... Nie chińczyk od chujałeja.... Tylko Wielki Amerykański Brat... 

I pejs_zbuczki, łatsapy i inne śmieci z gugielem na czele... 

Tutaj jest dopiero permanentna inwigilacja... 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

I popatrz... Nie chińczyk od chujałeja.... Tylko Wielki Amerykański Brat... 

I pejs_zbuczki, łatsapy i inne śmieci z gugielem na czele... 

Tutaj jest dopiero permanentna inwigilacja... 

Chińczyk od hłałeja nie jest ani pierwszy ani zamiast - on jest dodatkowo do wyżej wymienionych. Poza tym, myślisz, że oni lubią konkurencję?

Piszesz o amerykanach? 

Skądże znowu... 

Dlatego była cała zadyma, kiedy okazało się, że coś co ma trafić T Y L K O na serwery gugla może trafić gdzieś jeszcze... 

Cwanie napisany kod źródłowy producenta... W sumie każdy coś takiego ma 😉, ale tutaj trafili się jelenie do ostrzału, co wyżerać paszę piątej generacji chcieli... I dobrze im szło... Bo szybsze były... I wiedziały jak/ile/po co/dlaczego tyle chwytać... Czym dymali wujaszka SamTrumpa... No i zostały jelenie "szpiegami"... 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Dżisus, ludzie, słabo mi się robi i mam koszmary. O czym Wy mówicie? 🙈

O całej aferze, którą to "dzielny obrońca demokracji i uciśnionych", niejaki Trump, rozkręcił... Kiedy okazało się, że lepkich i chciwych paluchów może nie położyć na kasie z tzw. sieci komórkowej/telefonicznej 5G, czyli 5tej generacji... Bo go mały, żółty, skośnooki ludź wydymał będąc w kij z przodu że wszystkim bo i z urządzeniami i z projektami i możliwościami budowy infrastruktury... 

I padło na Huawei...

Bo to szpiegi Panie som!!!... (o wierze w te brednie mogą świadczyć choćby co poniektóre wpisy i tutaj i gdzie nie zerkniesz) .

Bezpośrednie podsłuchiwanie i śledzenie jednostek to jeszcze nic. Połączenie tych wszystkich informacji o jednostkach do kupy włącznie z ich analizą (tak zwane BIGDATA) daje "im" jeszcze większe możliwości. Strach się bać. Cieszę się, że mam już z górki.

Huawei...

Bo to szpiegi Panie som!!!... (o wierze w te brednie mogą świadczyć choćby co poniektóre wpisy i tutaj i gdzie nie zerkniesz) .

Za szpegowstwo przemysłowe akurat hłałej dostał po dupie (nie mam na myśli trumpowskich sankcji czy cyrku z 5g). Ale to powszechnie wiadomo nie od dziś i nie od wczoraj, że w ryżowym kraju pojęcie "własności intelektualnej" kompletnie nie istnieje.

I doskonale potrafią ową "własność intelektualną" rozwijać i odpowiednio do możliwości modyfikować. Czym znacząco przewyższa produkt wyjściowy... I mało tego ma z nim w sumie coś wspólnego... np. nazwę i kilka określeń technicznych 😉

Dobre są ryżojady... To im trzeba przyznać...