Skocz do zawartości

Rajdy Amatorskie


Damian85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Winter Is Coming...

2 koła idą do garażu, ale na 4 kołach można się pobawić.

Mój ostatni amatorski rajd [KZK] był w... 2009 albo 2010. W tej chwili nie orientuję się nawet jakie są klasy pojemnościowe.

Czy może mnie ktoś oświecić jakie są opcje z rajdami amatorskimi w Polsce? Czy coś się zmieniło?

Jedyne co zauważyłem, to że jest dodatkowa wersja KJS., czyli SUPER KJS, gdzie są dłuższe trasy i gdzie wymagania są troszkę większe (w standardzie klatka bezpieczeństaw według załącznika J).

Myślę, aby odnowić stare hobby i zacząć gdzieś śmigać od czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

Jeśli słowo *rajd* kojarzy się tu komuś z joystickiem, to zapraszam na strony z grami.

Do wypowiedzi zachęcam osoby startujące choćby w KJS. : )

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś się w kjs-y jeszcze bawi? 😄

superoes -tor poznań, powerstage - bednary to najbardziej popularne imprezy w okolicach poznania

 

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, konrad1f napisał:

ktoś się w kjs-y jeszcze bawi? 😄

superoes -tor poznań, powerstage - bednary to najbardziej popularne imprezy w okolicach poznania

Sprawdzałem niedawno rozpiskę imprez typu KJS i kurde bida. Za dużo tego nie ma w roku.

A w Czechach dalej robią super-długie trasy dla amatorów, orientujesz sie może? W latach mojej zabawy w te klocki tam sie ładnie amatorzy rozpierdalali... koła tylko latały (długie trasy, było sie gdzie rozpędzić, ale wśród ludzi bez licencji wielu nie było na to gotowych). 😄

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2019 o 14:52, Damian85 napisał:

Winter Is Coming...

2 koła idą do garażu, ale na 4 kołach można się pobawić.

Mój ostatni amatorski rajd [KZK] był w... 2009 albo 2010. W tej chwili nie orientuję się nawet jakie są klasy pojemnościowe.

Czy może mnie ktoś oświecić jakie są opcje z rajdami amatorskimi w Polsce? Czy coś się zmieniło?

Jedyne co zauważyłem, to że jest dodatkowa wersja KJS., czyli SUPER KJS, gdzie są dłuższe trasy i gdzie wymagania są troszkę większe (w standardzie klatka bezpieczeństaw według załącznika J).

Myślę, aby odnowić stare hobby i zacząć gdzieś śmigać od czasu do czasu.

Jest w Polsce cała masa amatorskich serii pucharowych np. Race Day, Classic Auto Cup, Puchar Toru Modlin, Superoes Kielce itp. Każda z tych serii ma swoje regulaminy dostępne na stronach www. Także z wiedzą nie ma problemu. Więcej problemu stanowi ogarnięcie tematu z wolnym czasem i zasobem gotówki.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2019 o 13:17, Croowab napisał:

Ciekawe kiedy damian otworzy szkole ... szkola doskonaleni teoretycznego u damianka

W planie mam starty w amatorskich rajdach.

Kocham motoryzację, myślę nad otwarciem jakiegoś warsztatu w przyszłości. Może nawet i szkoły

W dniu 14.10.2019 o 20:24, michoa napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...