Skocz do zawartości

Zmiana biegów bez sprzęgła (?)


bauer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Damian85 napisał:

Ech. To nudne już. I przewidywalne. Mam na myśli wasze zabawy. Także powodzenia. 😘

Nam się po prostu nie da sprzedać bajek...jeśli to przewidywalne to po co cały czas próbujesz? (pytanie retoryczne)

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy już chłopakowi spokój. Będzie się moczył w nocy, a tematem przewodnim jego snów zostanie na zawsze goniąca go krzywa kiera w przeciwskręcie i wybór klamek na rondzie. Wezmiecie to na swoje sumienie?

Damian, chciałbyś o tym porozmawiać? Bo miałem taki epizod w swojej karierze naukowej, ale mnie oblali, jak się mój wykładowca pochlastał i doszli do wniosku, że się nie nadaję...I skończyłem przy naprawie strucli...a zawsze marzyłem, żeby z dołka zjebów wyciągać...

Oczywiście zbieżność osób i tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jonaszko napisał:

Jakich bajek, jakich k.wa bajek? Gość samym wzrokiem krzywi, łamie kierę a Ty piszesz bajek? ja pie**olę, co za ludzie...

Dokładnie, jonaszko. Nie znajo się, a komentujo. Dobrze, ze przejrzałeś na oczy.

Monter nie umie bajek kupować - dziecko bedzie miał i co mu puści?

Grizzly oferuje porady o moczeniu sie.

Kiler znow nie potrafi ruszać z hamulca. 

Troche mi ich żal. Kiedys moze sie im ułoży. 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kiler napisał:

no widzisz - wrzucasz film i nawet go nie oglądasz .

Około 6 minuty masz wytłumaczoną idee całego problemu

To oglądałem jakiś rok temu. Zostało mi tylko w pamięci, że można wbić jedynkę i ruszyć z rozrusznika.

O szczegółach się nie myśli. Jak wsiadasz na moto, to przekladasz nogę przez siedzenie, składasz stopkę - ale nie piszesz o tym.

No chyba, że zadajesz się z Monterem, to Ci bedzie gledził nad uchem, że tak naprawdę nie jeździsz, bo nie napisałeś, że składasz stopkę... : )

I hope you understand... : )

Edytowane przez Damian85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się Wam Panowie chce dyskutować z tym trollem... Który nawet nie jest w stanie zrozumieć słowa mówionego... O pisanym nie wspomnę... 

Jestem pełen podziwu.... 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Rura_ napisał:

Że się Wam Panowie chce dyskutować z tym trollem... Który nawet nie jest w stanie zrozumieć słowa mówionego... O pisanym nie wspomnę... 

Jestem pełen podziwu.... 

dla dobrej beki można się odrobinę poświęcić 😉

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rura_ napisał:

Że się Wam Panowie chce dyskutować z tym trollem... Który nawet nie jest w stanie zrozumieć słowa mówionego... O pisanym nie wspomnę... 

Jestem pełen podziwu.... 

Zanim zaczniesz znów szczekać jak piesek, goniąc za moim samochodem, to się zastanów co się stanie, gdy znudzi mnie to Twoje szczekanie i skręcę troszkę w bok, Rułeczko.

Na razie traktowałem Cię jak tło, bo jesteś tutaj bohaterem trzeciego planu. Ale to się może zmienić.

Godzinę temu, konrad1f napisał:

dla dobrej beki można się odrobinę poświęcić 😉

No, beka w ciul.

Szczególnie, gdy chce się robić bekę, a później leci się z płaczem do administarcji, aby zbanowali Damianka, bo... nie potrafią zjeść tego, co sobie sami naważyli? ; )

Życie samo zrobiło bekę... z nich. Wsadziło ich do beczki i nakleiło etykietę "Mięczaki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Damian85 napisał:

To oglądałem jakiś rok temu. Zostało mi tylko w pamięci, że można wbić jedynkę i ruszyć z rozrusznika.

fajnie masz . jak czytasz swoje książki czy oglądasz filmy z yutube o technice jazdy np torowej to postaraj się zapamiętać więcej szczegółów bo ......... ziemia twarda jest

 

9 minut temu, Damian85 napisał:

No, beka w ciul.

Szczególnie, gdy chce się robić bekę, a później leci się z płaczem do administarcji, aby zbanowali Damianka, bo... nie potrafią zjeść tego, co sobie sami naważyli? ; )

Życie samo zrobiło bekę... z nich. Wsadziło ich do beczki i nakleiło etykietę "Mięczaki".

Kurcze czytam to po raz kolejny ale kompletnie nie zrozumiałem sensu  a jeśli ten sens jest tu dyskusyjny to nie zrozumiałem co autor miał na myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...