Skocz do zawartości

BMW G 310 GS


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak g310GS, ale w zeszłym roku Sikora przy WMMP zrobił puchar bliźniaczego g310R. Musiałbyś poszukać trochę info, ale z tego co pamiętam, to były z nimi jakieś problemy. Fakt, że mała pojemność na dużym torze jedzie prawie cały czas na maksa, ale o takich problemach w przypadku Yamahy R3 czy Ninja 300 nie słyszałem. Mogę jednak dopytać. Z tego co wiem, to sprzęt tak jak inne 300 (konkurencji) jest robiony w Indiach.

 

pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za podobną kwotę możesz kupić Kawasaki Versys 300. Kultura pracy silnika, osiągi, a podejrzewam, że i długoterminowa niezawodność są prawdopodobnie poza zasięgiem BMW. Do tego w tej samej kategorii masz Hondę CRF250 Rally. Mając do wyboru Versysa i CRF dupy bym sobie hindusem z niemieckim paszportem nie zawracał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

Niestety smutne jest to, że moto mniejszych pojemności nie są robione w Niemczech, czy Japonii. No ale cóż.

Nad Versysem też się zastanawiałem, albo dołożyć trochę i Hondę CB500X. Bardziej kusił mnie niemiecki rodowód, bo stare dobre BMW, to było zawsze coś :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kupić stare i dobre BMW, to kup R80, albo R100, a jeżeli nie zależy ci na bokserze, to K75. Będzie stare, dobre i niemieckie. Jeżeli do pomysłu pt. nowy motocykl za 25 tysięcy chcesz dołożyć niewiele, albo nic, to kup MT-03, albo CB500F. Nie możesz być jednak zbyt wysoki, bo na obu nogi są dosyć mocno ugięte w kolanach. CB500X też jest ok, tylko zapłacisz za nią trochę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dodam tylko, że nowe "duże GS'y" także nie są już robione w Niemczech...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2019 o 10:40, Michal_89 napisał:

Niestety smutne jest to, że moto mniejszych pojemności nie są robione w Niemczech, czy Japonii. No ale cóż.

Ale to chyba nie powinien być problem. Miałem od nowości Ninje 250 r. Zrobiłem tym moto 55 tyś km i absolutni nic złego się nie działo. Mała Ninja też jest produkowania w Indonezji lub Tajlandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...