Skocz do zawartości

Który zestaw będzie lepszy? Held & RST


Rekomendowane odpowiedzi

Hakuna leży znacznie lepiej na szczupłych i średniego wzrostu, a RST Adventure leży dobrze na grubszych i/lub wysokich. Jak ktoś jest gruby i niski to będzie miał problem w obu modelach, ale prędzej skończy się na Heldzie - bo jest możliwość zamówienia spodni w wersji skracanej. Często z niewiedzy lub niechęci sprzedawców takie spodnie nie są nawet przedstawione jako alternatywa.

Mierząc oba modele wywal od razu podpinkę z RST (zapomnisz o jej istnieniu, bo sama membrana oddycha średnio i podpinka tylko to pogorszy). Wtedy taki pomiar jest uczciwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem RST. Pierwsze jazdy testowe za mną. Pierwsze wrażenie: kur.a ile to waży:) Cordura i ochrona Level2 robią wagę. Kurtała i spodnie leżą spoko (rozmiar S). Zacząłem wypinać podpinki i membrany i tak se myśle: jak ja tu kuźwa z powrotem poskładam 🙂 Tych suwaków pokitranych w nogawkach, rękawach, zapinki dodatkowo, ja nie wiem jak ja to ogarnę. Powinni jakąś instrukcje chyba dołączać. Poleciałem na trasę w koszulce termicznej z długim rękawem z merynosa i na to kurtka golas. Temp na zewnątrz 11-12C, prędkość 120-140km/h i praktycznie nic nie czułem pod kurtką. Jest dobrze a podejrzewam, że będzie jeszcze lepiej jak założę podpinkę. Sezon trochę mi się wydłuży. Na razie jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,
Rozumiem, że to co czytam w opisach nt RST Adventure III (chodzi mi o spodnie), że mają "wymienna, pikowana podszewka" - to rozumiem, że chodzi tu o podpinkę ocieplającą?

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...