Skocz do zawartości

Opinie KTM SX 125 CZY YAMAHA YZ 125!!


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, wlatuje z pytaniem na temat crossówek Yamaha yz 125 roczniki 2001-2005 czy Ktm sx 125 2003-2005. I teraz chciałbym o wasze opinie bo zastanawiam się nad kupnem któregoś z tych motocykli. Odrazu mówie żebyście przyjeli sobie ze motocykle sa w tym samym stanie i tak samo zadbane wiec nie piszcie wybierz co w lepszym stanie. Wiem ze ktm ma system pds który jest lepszy od kiwaka, ale budowa silnika, awaryjnosc, zawieszenie, wygoda z jazdy. Chodzi mi o same konkrety o tych motocyklach bo kaazdy pisze cos innego i kazde wypowiedzi sa troche niezrozumiałe. Wiec jezeli sie znacie lub macie te motory napiszczie bo mozecie mi duzo pomóc. 😉🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie koniecznie pds lepszy od kiwaka. Jako zawodnik nie "pro" raczej tego nie wyczujesz. Będzie napewno tańszy w serwisie. Yamaha słynie z super zawiasu który wychodził już seryjnie. Ogólnie dlubiac trochę przy moto stwierdzam, że Yamahy są wytrzymałe. Do wad yz z tamtych lat można zaliczyć obrabiajaca się dźwignię zmiany biegów, urywajace się zawory wydechowe i jeszcze jedna wada tylko zapomniałem. Przykłady z własnego doświadczenia jako kiedyś użytkownika oraz znajomych. Yz jedzie z tego co pamiętam nawet dołem jeżeli można to tak nazwać w porównaniu np do crki od hondy. Nie neguje Yamahy w ktm też pewnie się znajdą wady. Jednak bierz co w lepszym stanie będzie tu najlepszą odpowiedzią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...