Skocz do zawartości

Suzuki GSXR 600 k2 problem z przeniesieniem napedu


goall89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ratunku:(

Wczoraj moj gixx padl. 

Wyjezdzam ze stacji, jedynka, dwojka i nagle przestaje jechac- obroty pod niebo a moto nie jedzie. Myslalem ze zle wbilem dwojke wiec jeszcze raz w gore ale znow nic. Moto zachowuje sie jakby bylo na luzie. Sytuacja wydarzyla sie wieczorem i godzine pchalem go do domu wiec to wszystko co wiem, ale dzisiaj zamierzam zdjac owiewki i zastanawiam sie czego sie moge spodziewac. Na dzwigni zmiany biegow czuc jak biegi sie zmieniaja- dziala cala sekwencja od 1 do 6. Przy wrzuceniu biegu i pchaniu motocykla cos piszczy ale zachowuje sie jakby byl na luzie.

Jakies sugestie? Czego szukac? Czego moge sie spodziewac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jeszcze okazji się do tego dobrać. Doskwiera brak garażu:/ zaplanowałem zrzucenie dekla na piątek i wtedy coś będzie wiadomo mam nadzieje.
Na forum gixxow znalazłem info ze ktoś miał podobna sytuacje i była to wina sprzęgła ale nie podzielili się niestety szczegółami. Łańcuch jest i słychać ze czymś kręci. Mam nadzieje ze w piątek będę już wiedział w czym rzecz.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gorzej, zajrzałem już bez podjarki bardziej wgłąb walka zdawczego i zeby na nim są wyrobione, zastanawiam się co z tym teraz zrobić, bo założenie po prostu nowej zębatki mija się z celem. Wrzuciłbym zdjęcie ale mój telefon nie chce wyostrzyć na wałek


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ze zębatka w miejscu styku z wałkiem jest strasznie wąska, spróbuje znaleźć zębatkę z szerszym mocowaniem do walka i dolatac do zimy, a zima będę kombinował z wymiana walka na nowy.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym nie dramatyzował, wygląda całkiem dobrze. Nowa zębatka, prawilnie dokręcone i obejdzie się bez rozbiórki.

BTW trampek mial problem ze ścinaniem wielofrezu i zrobili na go patent, poszukaj bo może można zaadoptować tutaj bo ścieło ją nie bez powodu.

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...