Skocz do zawartości

Rumunia od 13.09


Janiro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Motocykliści ;

Może ktoś z Was  byłby chętny dołączyć do mnie , wyjazd od 13.07  (możliwy dla mnie też wcześniejszy termin  od 10.09)  Czas wyprawy - 7-8 dni.

Wyjazd z podkarpacia (Rzeszów) przez Słowację, Węgry. Główny cel - przejazd drogami górskimi, Transfogaraska i Transalpina. Trasa  w RU to raczej  klasyka objazdowa :  Maramuresz (Sapanta - wesłoy cmentarz), wąwóz Bicaz , Transylwania (Sigishoara/Sybin/Braszów).  Następnie  fogaraska i alpina, powrót w kierunku  Węgry, Słowacja - PL.

Trasa poza drogami tranzytowymi , raczej drogami regionalnymi, prędkość żwawa ale  turystyczna, jazda widokowa. Noclegi na bieżąco na trasie (hotele, pensjonaty).

Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że chcesz, albo ktoś kto to czyta, zmienić plany i pojechać do Wlory w Albanii z 1-nym (będzie ciężko) albo 2-ma noclegami po drodze , tam może dołączymy do grupy z burgmanii i wracamy wybrzeżem Adriatyku przez Chorwację. Wyjazd 6-7 wrzesień.

Nocujemy razem z nimi ale jechać możemy osobno jak kto chce i nadąża. Ja na autostradach zostaje w tyle (powiedzmy jadę przepisowo - lepiej brzmi)

Zobacz tutaj ostatnie posty:

http://www.forum.burgmania.net/topic/26781-ba%C5%82kany-zachodnie-encore/page/12/#comments

Jak nie wypali to Rumunia będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LKR napisał:

Chyba że chcesz, albo ktoś kto to czyta, zmienić plany i pojechać do Wlory w Albanii z 1-nym (będzie ciężko) albo 2-ma noclegami po drodze , tam może dołączymy do grupy z burgmanii i wracamy wybrzeżem Adriatyku przez Chorwację. Wyjazd 6-7 wrzesień.

Nocujemy razem z nimi ale jechać możemy osobno jak kto chce i nadąża. Ja na autostradach zostaje w tyle (powiedzmy jadę przepisowo - lepiej brzmi)

Zobacz tutaj ostatnie posty:

http://www.forum.burgmania.net/topic/26781-bałkany-zachodnie-encore/page/12/#comments

Jak nie wypali to Rumunia będzie.

Hej.

Ja będę w Szkodra 8 września według mojego grafiku. Następnego dnia 9 września lecę w kierunku Sarandy przez Durres, Wlorę więc będę uważnie się rozglądał za wami. Po drugie Rumunia też fajny kierunek, ja wspominam dobrze tamte rejony…

Janiro życzę co najlepsze, udanego Tripa i wspaniałej pogody.

Szerokości wam życzę. Savii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Savii - dzięki, z wzajemnością pomyślności  życzę na twojej wyprawie:)

LKR - odnośnie twojej propozycji, albanii nie ogarnę , stasznie daleko nawet licząc  2 dni dojazd, tam chciałbym może  w przyszłym  roku ale przy opcji 2 tygodnie.  Nie byłem jeszcze w RU, tak że koncentruję się tylko na tym kierunku raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...