Skocz do zawartości

zła praca podczas uruchamiamia


skrzypko998
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Od pewnego czasu mam problem z pracą silnika podczas porannego uruchomienia a mianowicie wcześniej kiedy uruchomiłem silnik wskakiwał na wysokie obroty i z czasem powoli schodził do normalnych obrotów o pracował jak trzeba lecz teraz po uruchomieniu wskakuje na wysokie obroty ale od razu spadają a że jest zimny potrafi zgasnąć. W między czasie wymieniłem czujnik temperatury przy termostacie i czujnik powietrza przy silniczkach i dalej to samo. 

Może miał ktoś takie objawy i sobie poradził.

Gdybym miła możliwość podłączenia do komputera może by coś wskazał lecz nie mam więc szukam metodą prób i błędów. 

Z góry dziękuję za wskazówki.

Pozdrawiam LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie każdy pyta o motonga ze stopki, po drugie są często nieaktualne.
Jest przyklejony temat jak ma wyglądać temat pomocowy.
Co do problemu to używasz ssania?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy występuje ten problem po uruchomieniu zaciągam ssanie na chwile aż złapie temperaturę tylko że to tak zwane ssanie to nic innego jak mechaniczne pociągnięcie przepustnicy więc to samo jakbym trzymał manetkę trochę odkręconą/

I to na tyle wrzuciłem temat może ktoś wie dokładnie o co chodzi bo tez miął taki problem.

Pozdrawiam LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie... to nie to samo..

Ssanie to wzbogacenie mieszanki (przydławienie powietrza), odkręcenie przepustnicy to.. odkręcenie przepustnicy... nie to samo.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buber jeśli nie masz pojęcia co pisać nie pisz bo wyraźnie napisałem jak u mnie działa ssanie znaczy jest linka którą pociągam za przepustnicę i to wszystko więc nie mądruj się i nie pisz głupot tylko przeczytaj uważnie co napisałem i jeśli masz dobrą rade to napisz a jeśli  nie to przemilcz punktujesz sobie odpowiedzi takim i właśnie głupotami i wielki z ciebie oddychający spalinami ................ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki z czujników pozostały dwa w chłodnicy do sprawdzenia jeden to wentylator więc chyba nie ma on nic wspólnego ale go sprawdzę i jest drugi muszę poczytać jakie ma zadanie ale  póki co sezon trwa i odpuściłem szkoda pogody a później będę dalej walczył jak pogoda nie pozwoli na jazdę.

LWG...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...