Skocz do zawartości

Kawasaki dla Wyższych?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, na wstępie zaznaczę, że jest to mój pierwszy wątek na tym forum!
Ale do rzeczy, mam 1,90m wzrostu i bardzo podoba mi się Kawasaki Z650, który mam nawet na banerze po rozwinięciu, naprawdę chciałbym go mieć w przyszłości, ale tak się zastanawiam, czy on nie jest dla mnie "za mały", czy coś w tym deseń, ponieważ przeczytałem, że jego wysokość siedzenia wynosi 790mm, czyli 79cm, a to dosyć nisko. Co o tym sądzicie?

Edytowane przez RedArrow129
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RedArrow129 napisał:

Hej, na wstępie zaznaczę, że jest to mój pierwszy wątek na tym forum!
Ale do rzeczy, mam 1,90m wzrostu i bardzo podoba mi się Kawasaki Z650, który mam nawet na banerze po rozwinięciu, naprawdę chciałbym go mieć w przyszłości, ale tak się zastanawiam, czy on nie jest dla mnie "za mały", czy coś w tym deseń, ponieważ przeczytałem, że jego wysokość siedzenia wynosi 790mm, czyli 79cm, a to dosyć nisko. Co o tym sądzicie?

Przy takim wzroście już nie kupuje się tego co się podoba, tylko to co na nas pasuje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to na czym Ci wygodnie... 

Ja mam 191 z kawałkiem... I za nic nie chciałbym innego konika niż strit trypel r z 2011...a tu siedzenie na wysokości 800 mm 😉

Nie patrz na same czyste dane z katalogów/gazet itp. Ważny jest trójkąt kiera-kanapa-podnóżki i to na ile potrafisz to wykorzystać i się skompresować... Ja, nawet, mając stojącą "krowę" (gtr) w garażu, wolałem na miasto zabierać żonine hyo gt... Było i wygodniej... I mniej stresowo... I ekonomiczniej... 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie, do zakupu, jak i prawka jeszcze daleko, ale motocykle Kawasaki bardzo mi się podobają, ten naked szczególnie przypadł mi do gustu, ale te 790mm mnie zmartwiło.
W każdym razie najlepszą opcją będzie faktyczna jazda próbna w przyszłości. A na razie pozostaje po prostu dalsza fascynacja moto 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RedArrow129 napisał:

Ok, dzięki wielkie, do zakupu, jak i prawka jeszcze daleko, ale motocykle Kawasaki bardzo mi się podobają, ten naked szczególnie przypadł mi do gustu, ale te 790mm mnie zmartwiło.
W każdym razie najlepszą opcją będzie faktyczna jazda próbna w przyszłości. A na razie pozostaje po prostu dalsza fascynacja moto 😄

Proszę Cię tylko o jedno, nie zabieraj tylko nigdy pasażerki jak już kupisz to moto. Dziś widziałem na autostradzie Z1000, kierowca i pasażerka wyglądali na nim razem jak muchy podczas kopulacji 😁

  • Haha :) 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primo jak sobie poszukasz na forum, to jest (są) stronka pokazująca na podstawie danych katalogowych motocykla i wprowadzonego wzrostu pozycję, z jaką będzie trzeba się nim przemieszczać

secundo jak sobie poszukasz, to jest również wątek (co najmniej jeden) o wyborze sportowego motocykla dla wysobkiej osoby: cała dyskusja

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...