Jump to content
filipr

Legalna jazda hulajnogą elektryczną po ulicach w UE

Recommended Posts

Przejedź się na próbę taką hulajnogą 10km, pożycz, są na wynajem, sprawdź czy ci pasuje. 10km to będzie 0,5h w jedną stronę na czymś takim.
Ja bym brał składak elektryczny do tych warunków. Nawet tylko 16" to lepiej niż 8", poza płaskim, a i usiąść można.

Ups, się czy to wysłało?

Filip, cos takiego mialem na mysli.. cenowo podobnie do hulajnogi.. a jak zdechnie bateria to mozesz pedalowac. Z hulajnoga juz tak wesolo nie ma.

https://m.olx.pl/oferta/skladak-elektryczny-CID767-IDBgH1D.html#position=13&page=2

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Nie bierz hulajki... Byle welocyped jest więcej wart i mniej stresów... 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

15 godzin temu, grizzli napisał:

Ale policjant, nawet mocno niedorozwinięty, czymś przy wypisywaniu mandatu musi się kierować, a przyklepuje to jego przełożony. Prawo nie nadąża za "myślą techniczną", a to rodzi patologie i w tym przypadku poważne zagrożenia, niestety, nie tylko dla "hulajgonowców".

nie wiem czym się kierował i nie wiem również czym kierowała się ta kobieta przyjmując mandat

przełożony nic nie przyklepuje - wyobrażasz sobie, że przy każdej sytuacji gdy wypisywany jest mandat to policjant dzwoni do przełożonego? albo inaczej - po zdaniu raportu gdy przełożony nie zgadza się z mandatem to go anuluje i wysyła przeprosiny do ukaranego?

prawo często wcale nie musi nadążać za myślą technologiczną - w tym przypadku jak dla mnie wszystko jest jasno sprecyzowane