Jump to content
Justa123

Prank z okazji urodzin

Recommended Posts

Hej. Organizujemy z okazji urodzin naszego kolegi prank. Wkręcamy go w niezłą akcję i stąd prośba do któregoś z Panów. Poszukujemy dobrze zbudowanego, wysokiego Pana na Harleyu, który po drodze w Bieszczady jadąc przez małą miejscowość podjechałby wieczorem pod dom naszego kolegi i postał przez chwilę motorem pod domem. Jest to zorganizowana akcja i potrzeba nam właśnie Pana na motorze. Płacimy 50 zł- za podjechanie pod dom, postanie 5-10 min i odjechanie 😁

Więcej informacji na priv 

• Haha 1

Kolega kasy nie chce oddać?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

53 minuty temu, jonaszko napisał:

Kolega kasy nie chce oddać?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

haha 😄

Za 50 zyli ryzykować wpierdol od całej wsi...

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

i jeszcze Harleya zabiorą......

No bo wlasnie o tego harleja chodzi.. a koles musi byc postawny by zabawa byla a jak sie wies zleci to sam chuck noris nie ogarnie;) 

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Michoa, jest fucha dla ciebie!
:D

Otóż nie nie nie. Nikt ze sztachetami nikogo nie zaatakuje 😂 Podjeżdżacie, stoicie chwilę, wychodzi dziewczyna, podaje Wam 50 zł i odjeżdżacie. Dlatego akcja jest wieczorem, aby nie było widać kim jest osoba na motorze. Ale to już więcej info na priv. I proszę się tutaj nie straszyć. Trochę odwagi. Myślę, że 5 dych za 5 minut to nie dużo pracy. Szczególnie jeśli ktoś jest przejazdem. 

2 minutes ago, Justa123 said:

Szczególnie jeśli ktoś jest przejazdem. 

Chyba tylko w tej sytuacji bo inaczej nawet za dojazd się nie zwróci. A mam wrażenie że ciężko będzie znaleźć kogoś takiego na konkretny termin. Ale może się uda 🙂

Why... So... Serious

5 minut temu, Justa123 napisał:

Otóż nie nie nie. Nikt ze sztachetami nikogo nie zaatakuje 😂 Podjeżdżacie, stoicie chwilę, wychodzi dziewczyna, podaje Wam 50 zł i odjeżdżacie. Dlatego akcja jest wieczorem, aby nie było widać kim jest osoba na motorze. Ale to już więcej info na priv. I proszę się tutaj nie straszyć. Trochę odwagi. Myślę, że 5 dych za 5 minut to nie dużo pracy. Szczególnie jeśli ktoś jest przejazdem. 

a potem gaśnie swiatło i budzisz się bez motocykla ubrania i nerki w ciemnym lesie za to z kondonem w dupie:))

2 minuty temu, farmi napisał:

a potem gaśnie swiatło i budzisz się bez motocykla ubrania i nerki w ciemnym lesie za to z kondonem w dupie:))

Ooo... ktos tu sie rozmarzyl 🤪

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

hmm nie mierz wszystkich swoją miarą jak mówi przysłowie😂😂😂

fakt harleje tak wolno jeżdżą że w razie jak okaże się że nie wyszła dziewczyna tylko 5 typa z bejsbolami to zanim tą świnią zawrócisz albo ruszysz to 3 razy cię okradną i wyruhają więc ryzyko jest nieproporcjonalne do hajsu...

pozatym jak chcecie się pobawić w nalot mafi /haracz tudzież inne pseudogangsterskie zagrywki to coś mi się wydaje że gangole w 21 wieku w Polsce  z motocykli wybierają sporty to nie ameryka że połowa harlejów to mongols , połowa hell angels u nas jest inny klimat , fakt że przy przeciętnym cezseku nie odważyłbym się głośno powiedzieć w żywe że czoper to gówno , tylko przez internet kozaczę ale wydaje mi się że w naszym klimacie mafia=szybki sport  ale u mnie niedawno zamknęli jednego ,,opiekuna'' grzybiarek to po abonament za opiekę R6 jeździł 😄

ja mogę zaryzykować kinroadem łosiem , bez wydechu też jest głośny , ma ognie na baku i jest w sumie czopkiem , lisią kitę się załatwi  jak zamiast lasencji na 17cm gwoździu wyjdzie 7 karków to rzucę ten syf do rowu i ucieknę piechotą i straty nie będą wielkie

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

Już dawno nie mam czopra... 🙂

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Ok. Panowie, dzięki za odzew. Chętny już się znalazł.