Skocz do zawartości

Pomarańczowa kontrolka silnika


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Podczas jazdy zaczęła mi świecić pomarańczowa kontrolka silnika. Motor jeździ normalnie, tzn. nie ma żadnych spadków mocy. Kontrolka gaśnie, w momencie dodawania gazu zapala się.

Sprawdzałem, wyświetla się błąd P1356.Jedna z opcji, to przebicie na kablu wysokiego napięcia tylnego gara i tu  w pierwszej kolejności chcę zamienić kable łączące cewkę ze świecami tył na przód. I tu mam problem, nie mogę dostać się do cewki, chciałbym spytać czy muszę odkręcić bak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Croowab czego tu nie rozumiesz? Jeżeli masz udzielać takich odpowiedzi to proszę nie pisz nic.  Nie pytałem o żadne tajemną wiedzę. Pytanie było proste, czy aby dostać się do cewki trzeba zdemontować bak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze poczytaj najpierw jak zakladac temat aby ludzie chociaz wiedzieli o jaki motocykl chodzi!!!!

ku*wa, jak ktos ma ci odpisac czy masz demontowac bak jak nie wiadomo o jakie jezdzidlo chodzi??!!!!!

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Croowab napisał:

To moze poczytaj najpierw jak zakladac temat aby ludzie chociaz wiedzieli o jaki motocykl chodzi!!!!

ku*wa, jak ktos ma ci odpisac czy masz demontowac bak jak nie wiadomo o jakie jezdzidlo chodzi??!!!!!

W profilu jest jak byk " HD Electra"

Nie zabieraj więcej głosu, Twoje posty nic nie wnoszą , a  i ton i agresja są zbyteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla tych którzy kiedyś będą mieli podobny problem. Otóż aby dostać się do przewodów wysokiego napięcia nie trzeba demontować baku, niestety trzeba odkręcić śruby mocujące bak i lekko go unieść aby dostać się do cewki. 

Ps.

Jonaszko, to prawda trochę mi wzrosło ciśnienie, forum jest po to aby pomagać i udzielać merytorycznych odpowiedzi. Mijasz się z prawdą pisząc, że kogoś o coś oskarżam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...