Skocz do zawartości

Bandit 600 a 600S


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam okazję kupić od znajomego Bandita 600s 96 rok, jednak nie podoba mi się wersja z owiewką, wolałbym mieć okrągłą lampe bez owiewek. Czy taka modyfikacja jest możliwa, wymaga druciarstwa czy jest plug and play? Czy bandit w wersji s rózni sie czyms jeszcze? Na co zwrócic uwage przy kupnie tego motocykla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AFAIR były podobne zapytania, ale pasowałoby poszukać - a mnie się nie chce odwalać za kogoś roboty, bo jest zbyt leniwy. poza tym polecam duży wątek zbiorczy o bandytach, jest szansa że tam też coś będzie

szukajka po prawej u góry

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od style jazdy..

jesli ja mielbym wybierac to tylko golasa. Mala owiewka do klasycznej lampy ciut poprawi aerodynamike ale nie spsuje jego wygladu.. poza tym bandit to nie moto do zapie**alania...

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2019 o 19:46, Reynald napisał:

wolałbym mieć okrągłą lampe bez owiewek. Czy taka modyfikacja jest możliwa, wymaga druciarstwa czy jest plug and play? Czy bandit w wersji s rózni sie czyms jeszcze?

Jeśli chcesz nakeda, to sobie od razu kup nakeda, bo za przeróbki zapłacisz więcej niż się Tobie wydaje - już lepiej dołożyć do lepszego sprzętu w wersji N. 😄

W Bandicie z owiewkami mogą być w ramie gwinty, aby zamocować owiewkę - takie coś przynajmniej widziałem w Yamaszce XJ - także po przerobieniu S na N możesz mieć "dziury" w ramie. Ale to musisz zweryfikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...