Skocz do zawartości

HD FAT BOB Z 2008 STRASZNIE SIĘ GRZEJE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników HD. Jestem świeżym posiadaczem fat boba i mam pytanie. Czy to normalne, że po zapaleniu nagrzewa się tak bardzo, że po 5 minutach nie da się dotknąć wentylowanej osłony wydechu a po krótkiej jeździe również obudowy filtra powietrza? Jest to mój pierwszy harley więc może tak ma być. Motor ma nieduży oryginalny przebieg 10tyś km olej zmieniony na nowy oryginalny.

No i te wibracje po przesiadce z japończyka różnica jest bardzo duża. Na wolnych obrotach słyszałem że to normalne, że wibruje. Podczas jazdy jest lepiej ale wibracje są dalej wyczuwalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BartekM napisał:

Witam wszystkich miłośników HD. Jestem świeżym posiadaczem fat boba i mam pytanie. Czy to normalne, że po zapaleniu nagrzewa się tak bardzo, że po 5 minutach nie da się dotknąć wentylowanej osłony wydechu a po krótkiej jeździe również obudowy filtra powietrza? Jest to mój pierwszy harley więc może tak ma być. Motor ma nieduży oryginalny przebieg 10tyś km olej zmieniony na nowy oryginalny.

No i te wibracje po przesiadce z japończyka różnica jest bardzo duża. Na wolnych obrotach słyszałem że to normalne, że wibruje. Podczas jazdy jest lepiej ale wibracje są dalej wyczuwalne.

Liczyłeś na to, że podczas jazdy wielki 2 cylindrowy motor będzie wibrował mniej niż japoński?

Ja w zeszłym roku polatałem chwilę nowym Fat-Bobem i Sportem 48. Nowy silnik Miwaukee 8 zrobił na mnie bardzo fajne wrażenie bo spodziewałem się młockarni, a było w sam raz. W zasadzie to mi opadła koparka pod wrażeniem jego kultury. Sportster był młockarnią.

Jednak na obu prawie ugotowałem nabiał. Zwłaszcza, że była letnia temperatura. Na Fat Bobie spociła mi się dupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...