Jump to content
Rychukabina

Były motocyklista potrzebuje wsparcia.

Recommended Posts

Posted (edited)

Cześć jestem Rysiek i zanim straciłem głowę dla kajakarstwa moją pasją były motocykle. Cztery lata temu postanowiłem zostać pierwszym polskim zawodowym kajakarzem górskim. Przede mną ostatnia prosta, już widzę linię mety. Do tej pory dawałem sobie radę sam jednak teraz potrzebuje waszej pomocy. Link do mojej zrzutki: 

https://zrzutka.pl/devils-extreme-race-2019-2j3j6v

IMG_20190622_193238.jpg

Edited by Rychukabina

I...?

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

i...... dej, bo mam hory kajak... 😉

Popieram pościg za pasją i hobby, ale jakoś nie wzbudza w mnie entuzjazmu hasło "chcę żyć z uprawiania hobby, więc kierowniku, rzuć dyszkę..." 

Chyba że chodzi o lajkowanie jakiegoś konta, no ale autor nie wyszczególnił... 

Żyj życiem, dając innym żyć. Spokojni są panami życia. Słyszą, widzą i milczą. Śpią dobrze, bo się nie szamoczą. Żyją długo, albowiem kultywują spokój wewnętrzny. Mają wszystko co trzeba, bo nie zabiegają o rzeczy zbędne lub cudze. Zachowują serce spokojne, bo nie przejmują się niczym. 
Baltasar Gracian y Morales

ma konto na jakiejś zrzutce z tym samym tekstem, więc raczej to pierwsze

jsz

bezmotocyklowy

Posted (edited)

Smutno, że tak to interpretujecie. Przez te cztery lata wydałem spokojnie ponad 150tys zł na moje "hobby". Zarobiłem te pieniądze pracą fizyczną. Po trzech latach regularnych treningów jestem jednym z najlepszych kajakarzy górskich w Polsce, bez trenerów, kursów czy klubu. Chce robić coś jako pierwszy Polak. Od dwóch miesięcy pracuje jeżdżąc rowerem ponad 100km dziennie z przesyłkami, jestem w najlepszej formie w życiu.  Mało, żeby rzucić dyszke?  

Zapomniałem wrzucić linku do mojej zrzutki, już poprawiłem.

21 minut temu, Rychukabina napisał:

Edited by Rychukabina

Dalej mnie to nie przekonuje.

Czytałeś opis zrzutki, obejrzałeś filmy w nim zawarte? przeanalizowałeś wyniki z zawodów? Nie jesteś sam, nie mam zamiaru Cię przekonywać. Zbiórka jest dobrowolna. 

I nie chce żyć z uprawiania hobby, jestem gotów poświęcić życie żeby być wolnym. Cztery lata temu obejrzałem ten film na YT i zwariowałem. Wyobraźcie sobie co musiałem czuć, nigdy nie siedziałem w kajaku, nie trzymałem wiosła a kieszeni miałem 5zł. Byłem szczęśliwy bo dowiedziałem się po co żyje. 

I nie chce żyć z uprawiania hobby,

Jeśli nie z hobby to z czego - z żebractwa chcesz żyć?

Godzinę temu, Rychukabina napisał:

Źle mnie zrozumiałeś, to nie jest hobby.

Jeśli to jest coś rzeczywiście niezwykłego to nie próbowałeś pozyskać jakichś sponsorów?

Jestem kajakarzem i rozumiem. 

Po dziesiątym określę ile mogę pomóc, ale łatwo nie jest. 

Poczekaj parę dni.................

Posted (edited)

Do tej pory nie byłem gotowy fizycznie ani psychicznie żeby pływać ponad 300dni w roku. Teraz, żeby znaleźć sponsora muszę pokazać co potrafię i te zawody to idealna okazja.

Edited by Rychukabina

Jestem amatorem. Kajak odkryłem 2 lata temu po 30 latach na windsurfingu. 

Niestety nie jestem zamożny. Brata wodniaka wspomogę, ale powiedzmy sobie szczerze, że zarabiam słabo...

no, ale jakiegoś sponsoringu nie ma? producentów sprzętu, choćby ministerstwa, firm, agencji? jeden trafiony strzał da Ci znacznie więcej, niż dziesiątki ludzików po kilka zeta od łebka. generalnie tak się sport finansuje, a nie na zbiórkach.peel...

jsz

bezmotocyklowy

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...