Skocz do zawartości

Jaki motocykl dla doświadczonego?


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, herbatkowy napisał:

Nie no co to za motocykl który na kole nie lubi pojechać przez chwilę 😕 Na dwóch kołach to jeżdżą choppery ciężkie i nudne jak flaki z olejem.

Aby motocykl jechał kierownik musi na nim siedzieć...

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, herbatkowy napisał:

Nie no co to za motocykl który na kole nie lubi pojechać przez chwilę 😕 Na dwóch kołach to jeżdżą choppery ciężkie i nudne jak flaki z olejem.

A opony juz pozamykales ? Bo ostatnim razem to pisales, ze tak, tyle, ze miedzy postami  o ktorych wspominam minelo 30 minut 🤣

( Na innym Forum - nick jak widze pozostal 🤣  ),

Jezeli kreujesz sie juz na doswiadczonego to nie kumam, po co te pytania na Forum, bo doswiadczony motocyklista nie pyta sie innych, tylko decyduje sam.

🙂

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ks-rider napisał:

A opony juz pozamykales ? Bo ostatnim razem to pisales, ze tak, tyle, ze miedzy postami  o ktorych wspominam minelo 30 minut 🤣

( Na innym Forum - nick jak widze pozostal 🤣  ),

Jezeli kreujesz sie juz na doswiadczonego to nie kumam, po co te pytania na Forum, bo doswiadczony motocyklista nie pyta sie innych, tylko decyduje sam.

🙂

 

 

 

 

Kto Cię do tego tematu zapraszał negatywny człowieku? 😞 Odejdź proszę bo było miło...

Edytowane przez herbatkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, herbatkowy napisał:

Kto Cię do tego tematu zapraszał negatywny człowieku 😞

W sekrecie powiem Ci, ze jestesmy na publicznym Forum i tu nikt nikogo nie zaprasza a na tamtym zostales zbanowany za pisanie bajek. 🤣

🙂

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj mąciwodo, zostałem zbanowany za jechanie z takimi jak Ty którzy uważają się za najlepszych na świecie i czepiają się innych a nie za"pisanie bajek".

 

Tak w ogóle o jakie konkretnie bajki chodziło? Tu dość stary filmik który pokazuje że 10 lat temu JAKOŚ umiałem jeździć motocyklem, teraz jest już tylko lepiej. Oczywiście nie sięgam do pięt Tobie mistrzu największy (mogę napisać to kilka razy jeżeli potrzebujesz), ale 15 lat na dwóch kółkach już za mną.

 

 

Edytowane przez herbatkowy
  • Haha :) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, herbatkowy napisał:

Słuchaj mąciwodo, zostałem zbanowany za jechanie z takimi jak Ty którzy uważają się za najlepszych na świecie i czepiają się innych a nie za"pisanie bajek".

 

Tak w ogóle o jakie konkretnie bajki chodziło? Tu dość stary filmik który pokazuje że 10 lat temu JAKOŚ umiałem jeździć motocyklem, teraz jest już tylko lepiej. Oczywiście nie sięgam do pięt Tobie mistrzu największy (mogę napisać to kilka razy jeżeli potrzebujesz), ale 15 lat na dwóch kółkach już za mną.

Pisalem wtedy o zamknieciu opony, wstawiles foty, na ktorych dobre 5 mm brakowalo do zamkniecia tyle jgumy, pol godziny pozniej oznajmiles publicznie, ze juz zamknales 🤣 To tak dla przypomnienia 🤣

Mnie do Ciebie daleko, bo moim sprzeciorem nie jestem w stanie  na gume postawic, ba nawet nie mam tych ambicji , tyle, ze u mnie guma rowno zjechana od rantu do rantu 🤣 Postawienie motocykla na kolo nie jest absolutnie wymierne, czy ktos cos potrafi poza oczywiscie postawieniem na gume, a w winklu pozniej tacy zawodnicy Ida w botanike.🤣

 

15 lat na 2 kolach i Ty sie po forach jako doswiadczony kreujesz ?

Doswiadczony siada, robi runde i instynkt mu mowi, czy tak, czy nie.

 

Tyle od niedoswiadczonego ! He, he.

 

Z mojej strony Amen

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie to co robisz, jakie masz ambicje, to co uważasz że powinienem zrobić ja, w ogóle nie interesuje mnie Twoje zdanie gościu i nie mam zamiaru już więcej z Tobą pisać. Temat był spoko to przyszedłeś i nasrałeś o jakimś sporze sprzed lat z innego forum bo nie mogłeś przeżyć tego że (wtedy) dzieciak jeździ lepiej od Ciebie 😂 

 

 

Edytowane przez herbatkowy
  • Haha :) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się boisz 955 to 1050 poszukaj... Na chama coś można ogarnąć... 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rura_ napisał:

Jak się boisz 955 to 1050 poszukaj... Na chama coś można ogarnąć... 

Zoba jest do sprzedania w moim mieście!

https://www.olx.pl/oferta/triumph-1050-CID5-IDB4c0o.html#2f57ed473d

Ale ten drugi silnik... o co kaman? 😄😄 Nie wiem albo ja jestem przewrażliwiony na punkcie awaryjności tych tirumphów albo faktycznie są chujowsze od japończyków pod tym względem, jedno z dwóch 😄

Edytowane przez herbatkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekkiego życia to on nie miał.... 😄

Włochy... I drugi piec... Qrde może mieć sens... Od razu z częściami zamiennymi 😉

Zobacz na sprint.fora.pl czy nie ma któregoś z chłopaków z rejonu... Może jest jego historia... 

 

 

Tylko ja kurde dwa piece i dwie skrzynie mam do ruska... Jeden leży z 5 lat, bo najpierw nie miałem kiedy, a teraz nie ogarniam żeby z nim do porządku dojść... A tak do niczego nie miałem... I najmniej pierd...e się konie jakie u mnie w garażu stały to Trampki i Hyosungi... Tylko qrwa wymiany płynów i regulacje. Do tego akcesoryjki, albo standardowe klocki, opony, tarcze... I raz żarówka... 

Zje...dwabiście awaryjne konie... 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos wlasnie dawal na kolo zbyt czesto tym Trampkiem i na wszelki wypadek kupil drugi silnik ?

Do jazdy na kole zaden silnik z mokra miska sie nie nadaje, CBR 600 jeszcze najlepiej sobie radzila po przerobce miski ale tez tylko do jakiegos momentu gdy wreszcie padala, czyli inaczej mowiac kazde postawienie na kolo to skrocenie zycia silnika o jaki ciezki do okreslenia czas.

Nie pisze ze swojego doswiadczenia ale kolegow z forum stuntpoland.pl na ktorym kilka lat spedzilem i mialem okazje troche rzeczy poobserwowac i czegos sie nauczyc ( oni ode mnie tez ) :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włochy... Oni tam często zjeżdżają piecyki... 

A z mokrą miską Panie Adamie prawdę rzeczesz... Żaden z mokrą zbyt długo koła nie lubi... 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak chcesz... Mogłeś mieć fajnego, zwinnego konika na dobrych zawiasach i heblach, a będziesz szukał.... a nie napiszę, żeby nie robić kupa_burzy. 

Ale to Ty Pan będziesz jeździł... I to Tobie ma odpowiadać 😄

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...