Skocz do zawartości

Jaki motocykl dla doświadczonego?


Rekomendowane odpowiedzi

Perspektywa skrzywiona 😉... Poza tym ja się na nim umiałem skompresować... 

W długą trasę (tysiąc w jedną) jechałem sam, to graty poszły na tył sprzętu. A jak z Żonką jechałem, to dystans do 150 w jedną, to graty dałem radę na patencie plecakowym (na klacie) spakować... Można toto okufrować... Tylko po co? Linię i urodę stracić może... 

Poza tym wersja R jest "miszczostfo" świata.... Świetny zawias z pełną regulacją... Doskonałe heble... I niby tylko 106 mocy, przy wadze roweru i świetnej charakterystyce to też rewelacja... Polił mi pomiędzy 4,5 (przy dziadek's style) do 12 na torze 🤣. I nie ma japona jakiego chciałbym po stricie... Tym się musi przejechać ktoś kto "umi".... i się zakocha w nim na milion procent... Tylko R ze starszych, albo RS z 765 nowszych... 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę mieć coś większego, masywniejszego, z dużymi rurami, nie mam zamiaru nim jeździć po torze a jedynie po ulicach i to też nie za często... Hornet jest wizualnie agresywny i to też mi się podoba, bo Bandit 1250, nie mówiąc już o XJR to takie troszkę klasyczne dziadkobajki.

Czekaj czej czej... ale to jest piękne 😮 

68855263_1569169646552131_15545731494780

 

 

Edytowane przez herbatkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, herbatkowy napisał:

 bo Bandit 1250... to takie troszkę klasyczne dziadkobajki.

 

 

Nosz k..., bo jak Cię 🙂

Jechałeś nim kiedyś?

Kup mt-01, to czysty testosteron, ale z wyglądu i dzwięku. Osiągi mnie rozczarowały.

26 minut temu, herbatkowy napisał:

A ja chcę mieć coś większego, masywniejszego

 

68855263_1569169646552131_15545731494780

 

 

To moto jest masywne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grizzli napisał:

Nosz k..., bo jak Cię 🙂

Jechałeś nim kiedyś?

Kup mt-01, to czysty testosteron, ale z wyglądu i dzwięku. Osiągi mnie rozczarowały.

To moto jest masywne?

Źle to napisałem, dziadkobajkiem z wielką kanapą jak w MZ jest np. XJR, bandit 1250 jest zajebiaszczy, ale hornet 900 jest według mnie bardziej agresywny.

 

16 minut temu, Limo napisał:

Skoro hornet się podoba to X11 będzie jeszcze lepszy.

 

X11 pozycja prawie sportowa... Zupełnie inna niż na innych nakedach, i dlatego ten motocykl odpada bo na nim siedzi się tak samo jak na moim poprzednim moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Limo napisał:

Dziwne bo kierownicę ma turystyczną ale nie siedziałem nawet to nie będę się spierał 🙂

Z tą turystycznością kierownicy w X11 to można polemizować  😄

d235fe67ff8b.png

Edytowane przez herbatkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeee tammmm... 😉

Nie patrz na to... Mówię Ci, podjedź gdzieś zobacz sobie najpierw jak będziesz się czuł na spid tryplu... A później zobacz strita... 

Ja nie chciałem spida po dużej Daytonie, bo na cholerę mi taki klamot był? 

A strit okazał się strzałem w dychę. Charakterystyka pieca - świetna. Zawias i heble - rewelacja. Waga - taki większy składak... Z flyscreenem i tankbagiem (żeby się wygodnie oprzeć) spokojnie można było lecieć ponad 2 paki (dużo ponad.... Testowałem na trasie do Mechelen)... Ponad 2-20 na Poznaniu nie robiło wrażenia...

Naprawdę niedoceniany u nas konik... 

I jakbyś zobaczył na ergomoto pozycję, to byś stwierdził, że kłamią 😉

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Rura_ napisał:

Jeee tammmm... 😉

Nie patrz na to... Mówię Ci, podjedź gdzieś zobacz sobie najpierw jak będziesz się czuł na spid tryplu... A później zobacz strita... 

Ja nie chciałem spida po dużej Daytonie, bo na cholerę mi taki klamot był? 

A strit okazał się strzałem w dychę. Charakterystyka pieca - świetna. Zawias i heble - rewelacja. Waga - taki większy składak... Z flyscreenem i tankbagiem (żeby się wygodnie oprzeć) spokojnie można było lecieć ponad 2 paki (dużo ponad.... Testowałem na trasie do Mechelen)... Ponad 2-20 na Poznaniu nie robiło wrażenia...

Naprawdę niedoceniany u nas konik... 

I jakbyś zobaczył na ergomoto pozycję, to byś stwierdził, że kłamią 😉

 

Uwierz mi że Speed Triple 955i mi się bardzo podoba, ale... Chociażby akcja sprzed kilku dni, znalazłem na youtube filmik z tym motocyklem i w komentarzu spytałem jak właściciel ocenia ten sprzęt no to odpisał mi po kilku dniach, że jeszcze 2 dni temu bardzo by polecał ale dzień wcześniej panewka mu się obróciła i jest załamany 😮 Ja wiem, że w każdym silniku panewka się może obrócić nie mniej jednak w japońcach raczej się nie słyszy o takich rzeczach. Na forach też poczytałem że potrafią być mega marudne te motocykle... Druga sprawa.. cena tych sprzętów  speed triple 955i są bardzo tanie i nie ma ich zbyt wiele. Rozum mówi żeby raczej w to nie iść, ale serce mówi "o jebaniutki jaki on ładny i oryginalny :o"  Gdybym tylko miał pewność że to by bez problemu chodziło to bym brał jak cygan 2zł.

Edytowane przez herbatkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeee tammmm... A zygzaki stare? Tym to się kręciły... A to ten sam wiek mniej więcej... 

Qrde jak bym patrzył na to, to bym mojej Dajki T595 nie kupił... Bo nie dość, że panewkami kręciły, to jeszcze rama pękała przy główce... I przez dwa, czy trzy lata jak ją miałem nic... I dalej nic się nie dzieje... I jeździ... I tylko koła się kręcą... I pęknąć nic nie chce... A wiekowy sprzęt... I została na spida przerobiona, jeszcze ja dłubałem i plastiki do tego ściągałem... I poszła póła od spida z kierą, stelaż lampy i spid jak żywy... Tylko zapierrr...a sszbciej, bo piec daytonowski... A w każdej chwili może stać się Daytoną z powrotem... Z pół godziny... No dobra.. Z półtorej, bo póła, plajstiki, stelaże, kiera, lampiony, kierunki.. 😎

Jak dbasz - to lata i nic się nie tworzy... Zaniedbasz - masz wydatki... 

 

 

Edyta : i jak większość nie lubi latania na kole... I oliwa dobra nie byle g... 

Edytowane przez Rura_

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Rura_ napisał:

Jeee tammmm... A zygzaki stare? Tym to się kręciły... A to ten sam wiek mniej więcej... 

Qrde jak bym patrzył na to, to bym mojej Dajki T595 nie kupił... Bo nie dość, że panewkami kręciły, to jeszcze rama pękała przy główce... I przez dwa, czy trzy lata jak ją miałem nic... I dalej nic się nie dzieje... I jeździ... I tylko koła się kręcą... I pęknąć nic nie chce... A wiekowy sprzęt... I została na spida przerobiona, jeszcze ja dłubałem i plastiki do tego ściągałem... I poszła póła od spida z kierą, stelaż lampy i spid jak żywy... Tylko zapierrr...a sszbciej, bo piec daytonowski... A w każdej chwili może stać się Daytoną z powrotem... Z pół godziny... No dobra.. Z półtorej, bo póła, plajstiki, stelaże, kiera, lampiony, kierunki.. 😎

Jak dbasz - to lata i nic się nie tworzy... Zaniedbasz - masz wydatki... 

 

 

Edyta : i jak większość nie lubi latania na kole... I oliwa dobra nie byle g... 

 

No tak , ja dbam ale jak poprzedni właściciel zaniedbał to ja mam problem... A na koło to lubię poderwać i podjechać 50-100 metrów bo dalej to nie umiem 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego lepszy jeet strit, albo byle enduro... 

Zawsze zależy jak kupisz... 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że się nie da... Tylko, że jak oliwy nie pilnujesz górnego punktu, to na dłuższą metę jest szkodliwe... Jak w każdym quniu z mokrą michą... 😉

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...