Skocz do zawartości

[ROZ] Pomoc srubka wpadła na miejsce świecy


Rekomendowane odpowiedzi

Czyli M5.

albo motor na bok.. wrZuc najwyzszy bieg 5 lub 6 i z wyczuciek krec kolem.. tu problem jest taki ze nie bedziesz mial wyczucia..

lepiej zrzucic dekiel magneta i krecic nim..

 

monter, Ty ja czy inny z podstawowa wiedza da rade, ale czasami z taka glupia rzecza mozna sobie problemow narobic...

Edytowane przez Croowab

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MichałSak napisał:

Chodzi mi o śrubę O gwincie na klucz 8. W jaki sposób mogę zmienić położenie tłoka?

No mówiłem 🤣

Z racji, że nie masz otworór rewizyjnych do kręcenia wałem to musisz zerwać dekiel (znaczy odręcić). Ten po prawej stronie gdzie jest uzwojenie. Tam masz śrubę i będziesz mógł kręcić.

4 minuty temu, Croowab napisał:

 

 

monter, Ty ja czy inny z podstawowa wiedza da rade, ale czasami z taka glupia rzecza mozna sobie problemow narobic...

Jego sprawa. Ma głowę i forum niech używa.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ten motocykl jest bardzo ciężko poruszyć kolem na biegu. Żeby odpalić go na popych trzeba np quad bo inaczej bardzo ciężko go przełamać. Czy wsadzając tam jakiś drucik mam możliwość sprawdzenia czy jest tam ta srobka? Szukam już jak najprostszych sposobów bo nie chciałbym więcej nic uszkodzić. 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monter, czasami zapominam, ze tatusiowie nie maja czasu dla swoich pociech i ich niczego nie ucza.. 

skoro sie ma ktm-a to niestety albo sie samemu ogarnia albo wozi do mechanika albo szybko pada i sienplaczebze ktmy to zlo i tandeta i w ogole gowni..

Michal ogladales uwaznie ten filmik co wkleilem??

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem I nie widzę sensu pisania tego że tata to tata tamto. Po co tutaj wołanie osób trzecich? Napisałem tutaj O pomoc jako osoba średnio znajaca się na motocyklach bo nie wiedziałem że jest to aż tak poważne I myślałem że odrazu dam radę to wyjąć. Czy na pewno chodzi o dekiel z prawej strony? Czy nie ma tam żadnej uszczelki? I na co mam uważać przy kreceniu ta śruba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MichałSak napisał:

Oglądałem I nie widzę sensu pisania tego że tata to tata tamto. Po co tutaj wołanie osób trzecich? Napisałem tutaj O pomoc jako osoba średnio znajaca się na motocyklach bo nie wiedziałem że jest to aż tak poważne I myślałem że odrazu dam radę to wyjąć. Czy na pewno chodzi o dekiel z prawej strony? Czy nie ma tam żadnej uszczelki? I na co mam uważać przy kreceniu ta śruba?

Widzisz, aby cos latwo i szybko naprawic to dobrze jest poznanie zasady dzialania. To by wiele ulatwilo. Ty chcesz aby ktos Ci palcem pokazal co nacisnac aby dzialalo. 

Nie chcesz, nie musisz sie uczyc, nikt Cie do tego nie zmusza ale jak bys przeczytal co sie do Ciebie napisalo to bys to ogarnal.

Powodzenia, bo wychodzi na to, ze czekasz az ktos Ci to zdalnie zrobi.

 

 

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytam o wszystko dokładnie bo mam nowy cylinder A nie chciałbym go porysowac.dlatego przy odkreceniu dekielka są jakieś uszczelki? I na co mam uważać przy kreceniu ta śruba? Jestem zielony Ale chciałbym to zrobić sam A nie płacić komuś, Żeby potem śmiać się z mojej głupoty. 

A jeśli już będzie to konieczne to na pewno porozmawiam z tatą bo sam tego nie zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • _Monter_ zmienił(a) tytuł na [ROZ] Pomoc srubka wpadła na miejsce świecy

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...