Skocz do zawartości

Problem z odpalaniem po dłuższym postoju


broniu97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z odpaleniem chińczyka 200 na gaźniku po dłuższym postoju,wygląda mi to jak by mu paliwa brakowało,wystarczy że psiknę perfumami czy czymś podobnym w filtr powietrza i bez problemu pali,co może być tego problemem ?? Problem pojawił się nagle,nigdy nie miałem czegoś takiego aż tu nagle próba odpalenia na parkingu pod sklepem i zdziwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam serdecznie.

Potrzebuję pomocy przy uruchomieniu Kawasaki GPZ 500 z 2001 roku. Motocykl należy do mojej przyjaciółki, który z różnych względów stał bez ruchu ponad dwa lata. Wcześniej był serwisowany i według mojej wiedzy był w doskonałej kondycji. Teraz natomiast włożyłem nowy akumulator i moto nie odpala. Mogę się tylko domyślać co się dzieje ale przydałaby się fachowa pomoc w diagnozie i zerknięciu na ogólny stan sprzętu. Jeśli ktoś z Was miałby jakąś radę lub chciałby zerknąć osobiście będę bardzo wdzięczny. Zależy mi żeby motocykl zagadał i przestał zarastać kurzem. W końcu jest sezon.

Nie wiem czy dam radę śledzić forum i odpowiedzi ale jeśli coś proszę o kontakt tel. 798 582 298. Moto stoi w Szczecinie na Pogodnie i mogę być przy sprzęcie dopiero po 19 tej. Myślę że dopełniłem wszelkich informacji. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrowionka, szerokości i przyczepności Wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby cokolwiek doradzić trzeba by znać chociaż podstawowe szczegóły - czy jest iskra , czy po wykręceniu świece są suche czy mokre . Te informacje są bardzo ważne bo naprowadzą na chociażby kierunek awarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze czerwony dywanik rozścielić?

Z takim nastawieniem to zaprowadź do serwisu i po kłopocie a jak chcesz pomocy to się kur...wa wysil i zajrzyj na forum.

Świece do sprawdzenia i gaźniki. Jak paliwo zostało to wyczyścić, zalać świeże paliwo i wio. 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...