Skocz do zawartości

Motocykl sportowo-turystyczny do 40 tys.


Rekomendowane odpowiedzi

Operacji unikaj!!!! 

Tylko cwiczenie czwiczenie i cwiczenia!! No chyba ze jest tak juz zle ze nie do poskladania.

ja mialem tzw dyskopatie, inaczej wysuniecie krazka miedzdzystego.. w sumie to nie operacja a zabieg usuniecia przepukliny.. problem w tym, ze odleglosc miedzy kregami zmalala ...

w tej sytuacji tylko wzmocnienie miesni brzucha i plecow pomagaja, wszystko inne  pogarsza.

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jarenty napisał:

A ta w ogóle, jeżeli mowa o sprzęcie sportowo - turystycznym to ktoś o Hayabusie wspomniał ?

Ja chciałem, ale się chłopaki rozwinęli z turystycznymi funduro... I Kolega wspominał, że preferuje V2, albo R3... 

 

 

 

@Croowab tyż miołem.... I prawdę piszesz... Jak najdalej od chirurgów i neurochirurgów.... I o ćwiczeniach też dobrze piszesz... I dlatego najwygodniejsze sprzęty na jakich w karierze jeździłem to Strit Trypel i GTR 1-4. I na nic innego bym nie patrzył ;). 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam od razu rozwinęli... Super Adventure to nie za bardzo moja bajka a mam pewne obawy co do Moto Guzzi. Trzeba zrobić małe tournée po Europie, przejechać się i wybrać. 

Jeśli powiadasz, że na Steet Tripple jest wygodnie to na Guzzi 1200 sport mam pozycja niemalże identyczną. Przynajmniej wg. cyclo-ergo.

LWG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego Gutka co ci wpadł w oko to podobne jest BMW R1200r, które jest chwalone za komfort i ergonomię międzyinnymi. Również mieści się cenowo w twoim budżecie, tylko niestety kojarzy ci się z dresami 😁 Swoją drogą nie widziałem nigdy by ktoś w dresach jechał na tym sprzęcie czy GSie, a nawet nie spotykam motocyklistów w „klapkach” na nich, co się zdarza w przypadku innych sprzętów 🙂

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.co.uk%2Fulk%2Fitm%2F292596285012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...