Skocz do zawartości

Intercom, interkom motocyklowy


Gość krzych
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tqmeh

Z tego co się orientuje to modele które wymieniłem posiadają wszystkie te funkcje.

 

Croowab

Tak wiem ale pytanie czy warto dopłacać do JBL?

Z tego co mi wiadomo to JBL dalej produkuje sprzęt z tym ze zostało wykupione przez HARMAN

 

To jest wielki plus dla SLIMa że nie odstaje tylko pytanie czy bedzie pasował do SHOEI NXR?

Oficjalny dystrybutor CARDO na moje pytanie odpisał że nie ma żadnych przeciwwskazańdo montażu w NXR choć na oficjalnej liście pasujących modeli go nie ma.

 

 

Ogólnie interkom będzie wykorzystany do jazdy w grupie a radio fm przyda się w samotnych wycieczkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do jbl warto doplacać nie wiem. Koleś ma sene r10 i działa to bardzo dobrze. Ja mam slima jbl i tez jest fajnie.. szczerze nie wiem czy warto doplacać.. mówią, że tak.. Czy pasi do nsr to nie wiem, ja mam hjc i pasi idealnie..

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tqmeh

Z tego co się orientuje to modele które wymieniłem posiadają wszystkie te funkcje.

 

Croowab

Tak wiem ale pytanie czy warto dopłacać do JBL?

Z tego co mi wiadomo to JBL dalej produkuje sprzęt z tym ze zostało wykupione przez HARMAN

 

To jest wielki plus dla SLIMa że nie odstaje tylko pytanie czy bedzie pasował do SHOEI NXR?

Oficjalny dystrybutor CARDO na moje pytanie odpisał że nie ma żadnych przeciwwskazańdo montażu w NXR choć na oficjalnej liście pasujących modeli go nie ma.

 

 

Ogólnie interkom będzie wykorzystany do jazdy w grupie a radio fm przyda się w samotnych wycieczkach ;)

 

 

Ważne żebyś sprawdził co masz dostepne w wunkcjach i jakie są Twoje oczekiwania

Z racji tego ze mam Nolany założyłem fabryczny N-com dla mnie bajka pod każdym względem

do kasku na jazdy terenowe został złożony T-com za 20% ceny N-com, działa ale ma swoje braki

coś za coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja pakupiłem dwa V8. Potestujemy z Crowem jak dojdą.

No i jak Monter. Bo ja też v8 kupiłem i mam 2 uwagi na razie, ale zanim sie nimi podzielę to chciałem to z innymi opiniami skonfrontować bo być może u mnie winny jest telefon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, czy ktoś miał do czynienia z intercomem

Intercom Freedconn T max S V3? Głównie interesuje mnie, czy da się go połączyć z intercomami innych marek (zwłaszcza z N-comem). Będę wdzięczny za info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak Monter. Bo ja też v8 kupiłem i mam 2 uwagi na razie, ale zanim sie nimi podzielę to chciałem to z innymi opiniami skonfrontować bo być może u mnie winny jest telefon.

Jak mi Crow powiedział, ze dupa to nawet z pudełka nie wyjąłem i sprzedałem obydwa zestawy.

 

MIałem V8. Tragedia.. nic nie słychać. jedynie na postoju..

Cardo działa tak jak powinno działać.

Kupujemy coś czy nie?

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Drodzy forumowicze, czy ktoś miał do czynienia z intercomem

Intercom Freedconn T max S V3? Głównie interesuje mnie, czy da się go połączyć z intercomami innych marek (zwłaszcza z N-comem). Będę wdzięczny za info.

 

Cześć,

 

próbowałem z N-com i nie poszło, ale możliwe że coś było nie tak w jednym czy drugim

tzn mogło nie być miejsca na kolejne urządzenie

muszę jeszcze raz spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde ciekawe bo w moim słychać nawet spoko. Na razie jedyne uwagi jakie mam to trzaski z głośnika przy zmianie aplikacji odtwarzającej dźwięk z telefonu. Mając np. spotify i mapy odpalone razem kiedy z muzyki się na komunikat mapy, albo telefonu przełącza, odtwarza denerwujący trzask w głośnikach. No i chińska implementacja bt jest skopana. Jak nie rozłącze się najpierw z telefonu, tylko wyłączę po prostu interkom, to się nie rozłącza z telefonem i mi telefon wariuje. Musze uruchomić wtedy go ponownie by bt znowu normalnie działał, a używam go dużo i jest to dość irytujące, ale znam to też z innych chińskich urządzeń z bt.

Edytowane przez Bimbak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzien dobry wszystkim, mam problem poniewaz dzisiaj ze znajomymi chcielismy sobie w trojke polatac lecz problem byl z interkomami. Kolega z malzonka maja interkom freecom2 i chyba jest to tylko 2 kanalowy gdzie moga polaczyc sie ze soba i tyle. Ja posiadam Ejeas e6+ i mam rozne kanaly i nie moge ich sparowac, jak wybiore jego to ją wywala. Pytanie takie czy jesli bedziemy mieli np ejeas e6+ 3 sztuki gdzie jest napisane ze mozna prowadzic rozmowy do 6 osob to w trojke bedziemy siebie slyszec wszyscy czy trzeba bedzie jakos miedzy kanalami operowac ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam ja też poszukuję interkomu za średniej półki zależy mi na rozmowie trzech osób w tym samym czasie znalazłem coś takiego czy warto a może ktoś poleci coś innego
https://pl.aliexpress.com/item/32855515406.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.586d50f51ulqnt&s=p

pl.aliexpress.com/item/32842421029.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.2bc1201bVYsQJI&algo_pvid=50e7bd68-a254-4920-b0bc-6e139013bdcc&algo_expid=50e7bd68-a254-4920-b0bc-6e139013bdcc-39&btsid=231935de-f03e-4185-8cb6-bcc1d886a4ca&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_1,searchweb201603_52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja też poszukuję interkomu za średniej półki zależy mi na rozmowie trzech osób w tym samym czasie znalazłem coś takiego czy warto a może ktoś poleci coś innego
https://pl.aliexpress.com/item/32855515406.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.586d50f51ulqnt&s=p

pl.aliexpress.com/item/32842421029.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.2bc1201bVYsQJI&algo_pvid=50e7bd68-a254-4920-b0bc-6e139013bdcc&algo_expid=50e7bd68-a254-4920-b0bc-6e139013bdcc-39&btsid=231935de-f03e-4185-8cb6-bcc1d886a4ca&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_1,searchweb201603_52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...