Skocz do zawartości

speed day 3-4 sierpien


Croowab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Crow no czasy, że majtki mi spadły, jak na pierwszy raz... 

Filipie dobrze, że cały jesteś... A Jacka bym opier...ł od góry do dołu, że takiego ułoma do A dopuścił... Noż kurde. 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Croowab napisał:

Wystarczy podejść zdrowo i na luzie i nie wbijać w wyższe grupy będąc miszczem prostej bo poźniej wywozą hayki na lawetach czy dubluje się erłany w jednej sesji..

No to opowiem Ci historię.

Gdy szukalem CBR-ki to natknalem sie na gościa, który kupił taką na pierwsze moto 3 miesiace wcześniej i powiedział mi, że sprzdaje bo sie już na litra przesiada (po 3 miesiącach!) - 110 kunna 600-tka to już za mało dla niego! 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimbakowi należy się cacko z dziurką bo też dużo nam opowiedział no i oprowadził po salonach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎04‎.‎08‎.‎2019 o 20:19, filipr napisał:

...Dla mnie niestety dość solidny dzwon przez kogoś kto przypadkowo trafił do grupy A. 

 

W dniu ‎05‎.‎08‎.‎2019 o 07:22, filipr napisał:

   Koleś zwolnił przed ostatnim prawym praktycznie do zera, ale był po lewej stronie czyli na linii wyścigowej. Po prostu w ostatniej chwili wymyślił sobie zjazd do depo. Nie podniósł ręki ani nic...

W efekcie jechałem na przednim kole i wjechałem mu w tył przelatując nad nim i wywijając kilka orłów. 

Mój laptimer pokazał, że w momencie dzwona jechałem 160 km/h. Tyle udało mi się wyhamować, bo hamowanie musiałem zacząć wcześniej niż mam normalny punkt hamowania przed tym zakrętem. 

 

Wyrazy wsoilczucia ! Msz mozliwosc pociagac gostka do odpowiedzialnsci ?

 

Czym sie !

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2019 o 09:25, ks-rider napisał:

 

 

Wyrazy wsoilczucia ! Msz mozliwosc pociagac gostka do odpowiedzialnsci ?

 

Czym sie !

 

:)

Prawnie nie, ale świat torowy jest mały, więc w razie czego smród się pociągnie za nim.  To nie był błąd, typu przestrzelone hamowanie czy uślizg. Tu gość złamał podstawowe zasady bezpieczeństwa. Kwestia na ile będzie się poczuwał. 

 

pozdr.

F. 

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip, moze gdyby chodzilo o stowke czy dwie to by i sie poczul ale tu juz naprawa leci w grube tysiace wiec...

A on nie był przypadkiem z Twojego teamu??

 

generalnie nie rozumiem tego podzialu na grupy. W teori jest ok ale w praktyce to jakas kpina.  W sobote po przerwie chlopaki ktorzy krecili slabsze czasy ode mnie juz byli w grupie B. Chlopaka z B przycili do A mimo, ze srednio jechal 1.50 a najlepszy mial 1.47..

Ze sie grzecznie spytam wtf???

Edytowane przez Croowab

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie troche latac golasem jak w kolo same sporty.. 

przyznaje, ze teraz patrze na to troche z innej strony. 

W sumie to pierwszy jezdzilem po torze i .. mysle ze moglbym jeszcze kilka sek urwac jak bym poterenowal ale zeby jechac juz niskie 1.4 ... to trzeba nalrawde ogarniac..

 

dla wielu cyfry nie znacza nic ale jak ktos smigal to wie ze to inna jazda niz na drodze...

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz wiele sportów... Nie martw się... Mi się też tam najfajniej strit tryplem latało... Tylko czas qrczaki miałem gorszy bo "zachowawczo" jeździłem... A i tak szybciej niż niejeden sport. 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A Ty nie możesz normalnie? Usiądź równo, wyprostuj się i zwolnij 🤣🤣🤣

 

5 godzin temu, filipr napisał:

Sprzęt ogarnięty. Ja też. Pierwsze jazdy za nami 🙂 Tym razem Gross Dolln  - Niemcy. 

 

lokiec gorss doln b.jpg

 

Pozdr.

F. 

 

 

 

 

 

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, _Monter_ napisał:

A Ty nie możesz normalnie? Usiądź równo, wyprostuj się i zwolnij 🤣🤣🤣

I zbyt szybkiego przeciwskrętu nie rób, bo kierę pogniesz... 😀

Filip, a nie chcesz moich bandziorów po torze przegonić, bo mi taki jeden nabazgrał coś na pasku strachu... ja się boję, a jak się wypierdolę, to zanim się poskładam, to mi znowu za granicę ucieknie i nóg z dupy nie zdążę powyrywać... 😀

  • Haha :) 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Tylko podzieliłem się radością, że już wszystko o.k. i tak to się skończyło. Sprzęt też dobrze gada, chociaż początkowo był problem z blipperem. 

Tor Gross Dölln polecam, ale tylko tym, którzy potrafią zamknąć oczy i naparzać 😉 Ja tak nie potrafię. 

A sprzętem nie swoim i na oponach drogowych boję się jeździć. 

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...