Skocz do zawartości

speed day 3-4 sierpien


Croowab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bimbak jak chcesz miejsce w boxie tylko na sobotę, to kumple chyba mają miejsce i są też tylko na sobotę. W razie czego daj znać, bo to chyba box nr 15.

My sprzęty przywozimy dzisiaj. 

 

pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhhhh... A ja muszę szkodniki pielęgnować.... Zamiast jeździć... Pić różne napoje chłodzące organizm... Echhhh.... 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pobazgrane

4d9a709fc7915c6e3620ba7e60486f23.jpg
1854fb13ab109f4c14e1ba1154be1968.jpg
dbd7e280aa5a0b135f3aa64c5ba5a3d7.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dali radę 

Croow to system roz**bał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było Was zobaczyć. Dla mnie niestety dość solidny dzwon przez kogoś kto przypadkowo trafił do grupy A. Sprzęt niby nie rozwalony mocno, ale niestety drogo... Do tego buty, kombinezon i rękawice do śmieci a kask muszę wysłać do Shoei do oceny. 

Pozdr.

F. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, filipr napisał:

Dla mnie niestety dość solidny dzwon przez kogoś kto przypadkowo trafił do grupy A.

Nie zazdroszczę.

Napisz jak to sie stało - stawiam, że pewnie przeciął Ci tor jazdy tam gdzie nie powinien.

Gdy byłem na Poznaniu, to mówili jak wyprzedzać i grozili wywaleniem z toru, jeśli sie tego nie bedzie przestrzegać, ale i tak znalazło sie kilku Mundrych, ktorzy wpierdalali się tam gdzie nie powinni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...