Skocz do zawartości

speed day 3-4 sierpien


Croowab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec plan jest taki:

3-4 sierpień wynajmuje box na dwa dni i zamierzam spróbować swoich sil na torze poznan.

gdyby ktoś chciał się podpiąć to zapraszam. Koszt boksu rozkłada się na każdego uczestnika, nocleg we własnym zakresie ale można coś wymyślić aby wieczorem było wesoło.

na razie w grupie:

croowab -2dni

monter - 2 dni (niekoniecznie jazda)

bimbak - dzien

 

...

 

 

Edytowane przez Croowab

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wpaść na jeden dzień. Jak ktoś nie był wcześniej to mogę go poholować po torze żeby szybciej ogarnąć linie przejazdu, punkty hamowania i zejść do czasów powiedzmy poniżej 2min, bo to niezależnie od opon, motocykla i głowy jest do zrobienia. Dalsze postępy to już głównie od waszej głowy i sprzętu zależą.
A jak technikę ktoś chciałby tylko poćwiczyć to chyba lepiej na jakiś mniejszy obiekt jechać, typu Łódź czy Bydgoszcz. Na Poznaniu można się czasem tylko stresu nabawic jak się złą grupe wybierze bo prędkości są już bardzo nieuliczne ;)
Nie zniechęcam, bo Poznań jest super. Jedynie w zależności od priorytetów to nie zawsze najlepszy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu odwiedziłem tor w NL ale prędkości były słabe.. takie tam krotkie 3 przejazdy po 20min.

Poznan mnie nie przeraza a sam jestem ciekaw na ile mnie stać.

Słyszałem, ze potrafi buc bardzo ciasno a czasami niebezpiecznie.. ryzyko jest.

tak czy inaczej jako swierzynka zaczyna sie od grupy D (jak dupy).

 

ja bym z chęcią wybrał sie na 2 dni, wynajął box i pośmigał powiedzmy w bezpieczniejszych warunkach.

 

Bimbak ofertę bede mial na uwadze.

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z grupami bywa różnie. Czasem w D zdarzają sie ludzie co jeżdżą niebezpiecznie przecinając linie przejazdu lub zwalniajac nagle w srodku zakrętu. Ja zwykle trzymam się grupy C bo na drogowych oponach pewnego pułapu się nie przeskoczy a w B czasem tylu zakapiorów ze wyrzuty sumienia mnie gryzą że spowalniam chłopaków. W C znowu duże ryzyko pojawienia się ludzi co myślą ze sa szybcy a tylko za późno hamują i chwila lecą po trawie. Kolegów takich dwóch w środku zakrętu zdjęło. To zwykle kolesie na litrach co w zakręcie zamulają i na prostych próbują odrabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich to czesto na drogach spotykam.. zawsze biore poprawke na blad swoj i innych.

 

stad tez pomysl na dwa dni bo mozna sie wjezdzic i poznac ludzi i ich technike..

 

ile srednio jezdzi ludzi w kednej grupie w jednej sesji??

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba do 20stu motocykli ale już nie pamiętam. Samym podziałem na grupy tez nie ma się co na starcie przejmować. Grupe możesz zawsze zmienić, więc jak będzie za ciasno czy za szybko to wystarczy do biura wejść z prośbą o przeniesienie. Trzeba się przejmować jednak głośnością wydechu. Nie ma co liczyć na pobłażliwość w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pisalem, ze zaczynamy od grupy D bo nawet jest taki wymog dla osob ktore nie jezdzily po torze. Chociaz mozna naklamac i wjechac do C

Wydech to normalna sprawa.. 

 

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Croowab napisał:

To jest weekend

Ty miałeś do roboty się wziąć a nie bazgrać na forum. Na box się samo nie zarobi...i na wódkę u Grizzliego.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, _Monter_ napisał:

Ty miałeś do roboty się wziąć a nie bazgrać na forum. Na box się samo nie zarobi...i na wódkę u Grizzliego.

Przeca pracuje... dzisiaj na box zapracuje;)

albo zrobimy box u Grizliego... i 2 wodki;)

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między SD a CR jest taka różnica, że w CR moto w każdej grupie musi być pełno ludzi a w SD nie. Na SD niezależnie od ilości osób w grupie obowiązuje czas minimalny i maksymalny. 

My też jesteśmy zapisani na ten SD

 

Pozdr.

F. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...