Skocz do zawartości

Mój nowy nabytek FZ6


marwin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja też się pochwalę, to mój nowy nabytek od kilku miesięcy FZ6-tka dość nietypowa moto sprowadzone jako nowy egzemplarz w roku 2008 z USA w Polsce pierwsza rejestracja. Najciekawsze jest to że motor jest zarejestrowany jako Yamaha FZ6 XL, o co biega z tym XL a mianowicie w dokumentach zakupu i certyfikat wydany przez sprzedawcę przedstawia że w yamaszce zamontowany jest fabrycznie silnik identyczny jak w zwykłym FZ6 ale o mocy wyższej bo 124hp. 

2.jpg

3.jpg

coś w życiu trzeba kochać!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, marwin said:

imageproxy.php?img=&key=a5944190fced512cWitam ja też się pochwalę, to mój nowy nabytek od kilku miesięcy FZ6-tka dość nietypowa moto sprowadzone jako nowy egzemplarz w roku 2008 z USA w Polsce pierwsza rejestracja. Najciekawsze jest to że motor jest zarejestrowany jako Yamaha FZ6 XL, o co biega z tym XL a mianowicie w dokumentach zakupu i certyfikat wydany przez sprzedawcę przedstawia że w yamaszce zamontowany jest fabrycznie silnik identyczny jak w zwykłym FZ6 ale o mocy wyższej bo 124hp. imageproxy.php?img=&key=a5944190fced512cimageproxy.php?img=&key=a5944190fced512cimageproxy.php?img=&key=a5944190fced512cimageproxy.php?img=&key=a5944190fced512cimageproxy.php?img=&key=a5944190fced512cimageproxy.php?img=&key=a5944190fced512c

2.jpg

3.jpg

Ladna. Szerokiej drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...