Jump to content

Recommended Posts

Chlopak z szacunkiem a tu mu szanowne grono bledy wytyka

• Upvote 1

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

22 godziny temu, ZIGGI napisał:

I odjedzie w kierunku BieszczadÓW

To juz jej sprawa gdzie wyjedzie, nie nam w to ingerowac 😛 Byc moze owi Bieszczadzi to jakas mniejszosc narodowa 😛

Edited by Natalia Cattiva

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

To juz jej sprawa gdzie wyjedzie, nie nam w to ingerowac  Byc moze owi Bieszczadzi to jakas mniejszosc narodowa

Nie - to nazwisko. Bieszczadowie.

Godzinę temu, bozoo napisał:

Nie - to nazwisko. Bieszczadowie.

Racja. Zwracam honor.

Edited by Natalia Cattiva

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

W dniu 1.07.2019 o 22:02, Natalia Cattiva napisał:

To juz jej sprawa gdzie wyjedzie, nie nam w to ingerowac 😛 Byc moze owi Bieszczadzi to jakas mniejszosc narodowa 😛

Pewnie coś jak Łemkowie albo w podobnym stylu. Huculi? 🤣 Nie byłem nigdy w Bieszczadach to i Bieszczadów nie poznałem. Człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś.....

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Otóż drodzy Panowie, z wykształcenia jestem polonistką i forma Bieszczadów jak i Tychów jest jak najbardziej poprawna. Miałam na ten temat mnóstwo wykładów, więc wiem co mówię. 

Co do dzieci. Proszę mnie nie obrażać, ponieważ dzieci swoje kocham nad życie i to, że marzę o blondynie na motorze, nie oznacza, że zostawię je i męża i odjadę w kierunku zachodzącego słońca. 

Na tinderze rejestrować się nie będę i dziękuję za rady. Ruchanka nie potrzebuję, jak niektórzy Panowie mi radzą i nie o to mi w życiu chodzi. 

Świat i życie nie kończy się na pokazywaniu cycków. Choć dla niektórych najprawdopodobniej tak. 

Dziękuję za te pozytywne i kulturalne komentarze. 

Wczoraj wróciłam, ponieważ przypomniałam sobie, że będąc pod wpływem wina zamieściłam post. Komentarze przesiewam a niektóre wręcz olewam, ponieważ znając blisko kilkunastu mężczyzn wiem, że silni są w grupie i w gębie, natomiast tracą grunt pod nogami będąc sam na sam z kobietą. 

Gdyby tak Wam ktoś pisał: pokaż wacka. Nie było by to dla Was zbyt komfortowe. Ja też nie czuję się cyckami. A już myślenie, że mając dwójkę dzieci trzeba być obwiśniętym spaślakiem, jest conajmniej dziwne. Mając 32 lata i 2 dzieci, nie wyglądam jak Brigitte Jones. I nie, nie lubię komedii romantycznych i nie śledzę losów wyżej wymienionej Pani. Ot takie porównanie. 

A marzeniami nikogo nie krzywdzę. Czy to źle, że tak napisałam? Że moje myśli uciekają w kierunku Harleya Davidsona i człowieka podobnie myślącego do mnie? Nie można kogoś ocenić po jednym poście. Życie każdego z nas nie zawsze układa się tak, jak byśmy tego chcieli i mimo, że jesteśmy kowalami swojego losu, to nie zawsze wykuwamy go zgodnie z naszą naturą. U mnie zwyciężyło wychowanie ale natura daje o sobie znać. 

I w ogóle proszę mi tu nie wyjeżdżać z szowinizmem i seksizmem, bo trochę tym powiało. Napisałam do ludzi i od ludzi oczekiwałam odpowiedzi. 

Motory kocham a mężczyźni dosiadający ich wydają mi się bogaci w życie wewnętrzne i obdarzeni wrażliwością i inteligencją. Jeśli coś w tym temacie porypałam, możecie dać znać. 

Pozdrawiam i nie czuję urazy, 

Softskin 

6 hours ago, Softskin said:

Motory kocham a mężczyźni dosiadający ich wydają mi się bogaci w życie wewnętrzne i obdarzeni wrażliwością i inteligencją. Jeśli coś w tym temacie porypałam, możecie dać znać. 

A mozna wiedziec dlaczego kochasz motocykle ?

Z tymi mezczyznami jest roznie, jak zawsze w zyciu.

Guest
6 hours ago, Softskin said:

Co do dzieci. Proszę mnie nie obrażać, ponieważ dzieci swoje kocham nad życie i to, że marzę o blondynie na motorze, nie oznacza, że zostawię je i męża i odjadę w kierunku zachodzącego słońca. 

Szanowna Pani Polonistko. Ja, niestroniacy od silowni, blondyn motocyklista, zabieram czasem dziewczyny na motocyklowe przygody w ciekawe miejsca. 

Jednakze, prawdziwa wartosc kobiety to czy moze zaoferowac, stabilny dom i troske o jakiej zapewne Ci znany Heidegger pisal. Z mila checia zabralbym Cie w podroz i postaral sie sprostac Twym wyobrazeniom, jednakze ciezko z mojej strony o gorace uczucie, o ktorym pisalas. Z prostej przyczyny. Zdecydowalas sie dac co mialas najwspanialszego innemu mezczyznie. Zatem moja rada, to zalozyc profil na portalach spolecznosciowych, na ktorych nie bedziesz sie chwalic swoim mezem, stanem cywilnym, lub dziecmi. Zrobic sobie kilka zdjec z napotkanymi przypadkiem motocyklami... i nie gwarantuje, ze to bedzie blondyn, ale jesli jestes atrakcyjna (w co nie watpie) to z pewnoscia jakis mezczyzna szukajacy ciekawej przygody sie odezwie. Wiem, bo ja sie tak nie raz i nie dwa odzywalem do kobiet, ktore juz wiedzialem, ze byly zamezne... choc bezdzietne.  

Swoja droga ...potrafimy czytac miedzy wierszami. Nie trzeba do nas tak... kawa na lawe. 😉 

Powodzenia w samorealizacji. 😉 

Edited by Guest

6 godzin temu, Softskin napisał:

Świat i życie nie kończy się na pokazywaniu cycków. Choć dla niektórych najprawdopodobniej tak. 

Gdyby tak Wam ktoś pisał: pokaż wacka. Nie było by to dla Was zbyt komfortowe. Ja też nie czuję się cyckami. 

W naszym przypadku to chyba na oglądaniu? 😁

Nam nikt nie pisał tylko mówił, swego czasu mieliśmy na forum koleżankę, która po % rzucała hasło: "Wywal Rycha" 😁

15 minut temu, Piotr S napisał:

Szanowna Pani Polonistko. Ja, niestroniacy od silowni, blondyn motocyklista, zabieram czasem dziewczyny na motocyklowe przygody w ciekawe miejsca. 

Jednakze, prawdziwa wartosc kobiety to czy moze zaoferowac, stabilny dom i troske o jakiej zapewne Ci znany Heidegger pisal. Z mila checia zabralbym Cie w podroz i postaral sie sprostac Twym wyobrazeniom, jednakze ciezko z mojej strony o gorace uczucie, o ktorym pisalas. Z prostej przyczyny. Zdecydowalas sie dac co mialas najwspanialszego innemu mezczyznie. Zatem moja rada, to zalozyc profil na portalach spolecznosciowych, na ktorych nie bedziesz sie chwalic swoim mezem, stanem cywilnym, lub dziecmi. Zrobic sobie kilka zdjec z napotkanymi przypadkiem motocyklami... i nie gwarantuje, ze to bedzie blondyn, ale jesli jestes atrakcyjna (w co nie watpie) to z pewnoscia jakis mezczyzna szukajacy ciekawej przygody sie odezwie. Wiem, bo ja sie tak nie raz i nie dwa odzywalem do kobiet, ktore juz wiedzialem, ze byly zamezne... choc bezdzietne.  

Powodzenia w samorealizacji. 😉 

Tylko Ty mogłeś napisać taką radę (nie nazwę jej bo chcę aby było merytorycznie). W zasadzie to mierzysz wszystkich facetów swoją miarą. To samo robisz pisząc o kobietach. Hipokryzja i kompleksy level hard.
Najwspanialsze może dopiero dać ale Ty nawet sponsorując tego nie otrzymasz, można kochać dziecko, którego nie jest się biologicznym sprawcą ale do tego trzeba mieć serce i szeroki światopogląd (jak widać nie zależy od tego jak bardzo zjeździło się świat) oraz otwarty umysł (tu znowu zaskakujesz mnie jako naukowiec). Nie jest to łatwe bo wymaga dużo cierpliwości i pracy nad drugą osobą lub osobami ale Ty tego nie ogarniasz nawet swoim naukowym umysłem...bo czytając Twoje posty między wierszami widzę wymagania, pieniądze i przygody.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Guest
1 minute ago, _Monter_ said:

...bo czytając Twoje posty między wierszami widzę wymagania, pieniądze i przygody.

Oj tam, oj tam... ironizuje, a Ty zaraz wszystko na serio. 😄 ...rozbawilo mnie to marzenie o blondynie. 

2 minuty temu, Piotr S napisał:

Oj tam, oj tam... ironizuje, a Ty zaraz wszystko na serio. 😄 ...rozbawilo mnie to marzenie o blondynie. 

Dobra dobra (negacja podwójnym zatwierdzeniem).

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Guest
1 hour ago, _Monter_ said:

Dobra dobra (negacja podwójnym zatwierdzeniem).

No ziarnko prawdy w tym jest... ale tylko ziarnko. 🙂 Moze cos z niego kiedys wyrosnie. 🙂 Softskin, uprzedmiotowuje facetow do roli dostarczyciela wrazen, a kawalerowie (no przynajmniej ja) tez czuja, tez maja marzenia o kochajacej rodzinie, slabosci i potrzeby... i takie tam... moze kiedys to europejska cywilizacja dostrzeze i bedzie rownouprawnienie. hehe... moze kiedys... 😄  ...a Twoja dobroc i altruizm wobec plci pieknej sa piekne ...ale kompletnie nie z tej planety na ktorej ja zyje. U muzulmanow czekaloby ja ukamieniowanie, u nas jest nadal objeta troska nadopiekunczych samcow. Bylem w roznych miejscach i tak egoistycznego podejscia do kobiet jak u facetow w Europie nigdy nie widzialem. Powiedzmy to tak. Nie zgadzamy sie Monter. Ja zyje na troche innym swiecie. 

PS Chyba dluzsze wlosy zapuszcze ...nie wiedzialem, ze moge byc czyjas fantazja 😄

PS2 Rozwiazanie 2: wibrator. To jest przedmiot. Ja nie. A maz co? w pracy, na studia dla dzieci zbiera ? Nie mozna go zostawic, ale rogi mu zrobimy. Byl taki film "niewierna" ...ale na filmie oszczedzili los dzieciom, i dali szanse na marzenia dla kochanka... tutaj mamy hardkor. 😄  Ma byc zaje&iscie ...za doope.... o tym zeby zostawila meza dla kochanka moze pamarzyc. Taki nowy rodzaj kochanka... swiadomie bez zadnych szans... normalnie padlem. Bywalo sie i kochankiem w zyciu, no ale ku%$#^ bez jaj. 😄 

Edited by Guest

Czy Ty na haju cały czas, bo pie**olisz jak potłuczony?

• Upvote 1

Guest
2 minutes ago, jonaszko said:

Czy Ty na haju cały czas, bo pie**olisz jak potłuczony?

OT, ale odpowiem ...dyskutuje, na smieszny temat, ale temat. Probuje sobie wyobrazic sytuacje gdzie mialbym sprostac szanownej Pani oczekiwaniom (w koncu spelniam kryteria 😄 ) i nie wychodzi. Mysle, ze nawet jak wyglada jak Jessica Alba ...to musi znalezc kogos na poziomie jurnego byka... bo szanujacy sie facet nie podszedlby na kilometr... szanujacy sie. 😄