Jump to content

Recommended Posts

No to tak: jestem kobietą. Mam 2 dzieci i męża. Marzę o mężczyźnie z długimi blond włosami ktorego życiem jest motor, jazda i dzika kobieta. To nie jest forum psychologiczne ale czasem człowiek trafia w swoim życiu w pustkę i odzywa się jego natura która zaprowadziła mnie właśnie tutaj. Moja natura coraz bardziej mnie pochłania. Myślę, że to kwestia czasu zanim wsiadę z kimś na motor i odjadę w kierunku Bieszczadów i zachodzącego słońca. Nigdy nie kochalam na 100 procent. Marzę o prawdziwym mężczyźnie który dominował by nade mną. Zawsze spotykałam słabsze charaktery. Mam 32 lata. Pogranicze. Niby młodo a już nie młodo. A myśli te same co w wieku 18 lat. Dusza się nie starzeje. Tak bardzo pragnę uciec, poznać kogoś takiego jak ja. Kogoś kto kocha motory, wieczory, Bieszczady i jest w stanie oddać duszę za drugą osobę. Jest dziki i nie interesuje go odzew społeczeństwa. Przepraszam z góry każdego komu zawróciłam dupe tym postem. 

Jak to mówią.. życie to nie je bajka!

Lipa straszna, ze niby sami układamy sobie życie ale .. coś nam umyka i ładujemy w czarnej dupie..

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Zaraz wpadnie jakis yelop i „daj fote”

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

5 godzin temu, Croowab napisał:

Zaraz wpadnie jakis yelop i „daj fote”

🤣

Michu chyba zaspał.... To mogę ja.... 

Daj fotę! 

Kurde... Że nie mam blond piór... Że w ogóle nie mam piór... 

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Ja jestem blondyn z dlugimi wlosami, mam 37 lat, 180 cm wzrostu i 74 kilo wagi. Niestety zameznych lub dzieciatych nie ruszam, z szacunku do uczuc dzieci. Ktos o nich musi myslec, jak juz rodzicom sie znudzily. Takze powodzenia w szukaniu przygody z kims kogo Twoje dzieci obchodza tyle co Ciebie. Ahoj przygodo! 😉

Posted (edited)

Elka, to TY ? 

Tyle, ze z tego co wiem, to nie masz 32 a 52 lata ! 🤣

i nie dwojke dzieci a czworke !

Yuby chyba Ci sie nudzi !

A cycki to czeba pokazac i tyle !

🙂

Edited by ks-rider

2 minutes ago, KLAUDIUSZ said:

A Powitalni była?

p.s. Jeździsz konno?

Jak blond dzikus potrzebny to po cholere sie nawet witac. Dzikus potrzebny od zaraz, bo jasnie pani hrabina sie wina napila. 

Mysle, ze wspolnie mozemy tutaj dzieciom wspolczuc. 😄

Mięka skórka ...... zaloguj się na Tindera, coś tam wychaczysz ...... tylko uważaj żebyś na swojego Męża nie trafiła ha ha ha ha

Dajcie spokój. Yuby walnął prosecco a wy się podniecacie...

Audi Sport

Mięka skórka ...... zaloguj się na Tindera, coś tam wychaczysz ...... tylko uważaj żebyś na swojego Męża nie trafiła ha ha ha ha
Chyba wyhaczy

11 godzin temu, Softskin napisał:

No to tak: jestem kobietą. Mam 2 dzieci i męża. Marzę o mężczyźnie z długimi blond włosami ktorego życiem jest motor, jazda i dzika kobieta. To nie jest forum psychologiczne ale czasem człowiek trafia w swoim życiu w pustkę i odzywa się jego natura która zaprowadziła mnie właśnie tutaj. Moja natura coraz bardziej mnie pochłania. Myślę, że to kwestia czasu zanim wsiadę z kimś na motor i odjadę w kierunku Bieszczadów i zachodzącego słońca. Nigdy nie kochalam na 100 procent. Marzę o prawdziwym mężczyźnie który dominował by nade mną. Zawsze spotykałam słabsze charaktery. Mam 32 lata. Pogranicze. Niby młodo a już nie młodo. A myśli te same co w wieku 18 lat. Dusza się nie starzeje. Tak bardzo pragnę uciec, poznać kogoś takiego jak ja. Kogoś kto kocha motory, wieczory, Bieszczady i jest w stanie oddać duszę za drugą osobę. Jest dziki i nie interesuje go odzew społeczeństwa. Przepraszam z góry każdego komu zawróciłam dupe tym postem. 

Postaw mi piwo, a ja postawię Ci diagnozę. Znam się na wszystkim *)

*) Jak w tym kawale - ginekologiem nie jestem, ale mogę zerknąć 🙂

11 godzin temu, Softskin napisał:

Tak bardzo pragnę uciec, poznać kogoś takiego jak ja [...] Jest dziki i nie interesuje go odzew społeczeństwa.

Przepraszam z góry każdego komu zawróciłam dupe tym postem. 

No to w końcu ta Pani jest Dziką Samicą Alfa, która ma w dupie co myślą inni, czy jednak nie (przeprosiny na końcu zrujnowały całego posta!)? 😄

1 godzinę temu, Quanti86 napisał:

Chyba wyhaczy emoji57.png

Ona "wychaczy" 😉