Skocz do zawartości

Strzelało z wydechu a następnie motor zgasł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od pewnego czasu przy mojej hondzie crf 250 zaczeło przy zawalnianiu obrotach strzelać z wydechu  myślałem ze to nic poważnego lecz gdy dziś wsiadłem na motor po 1 km jazdy dodałem troche więcej gazu strzeliło zrury szarpnoł i zgasł próbowałem odpalić ale nie odpala

 

Co to może być zawory,uszczelka głowicy? Prosze o pomoc

Edytowane przez Lukpul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crf ... skoro nie wiesz ze jak strzela z wydechu to nie jest dobrze to zapewne nie wiesz, ze te sprzęty to wyczyny i olej trzeba zmieniać co 10mth tłok się wymienia co 80 a pełen remont co 160.

Kiedy kupiles? Ile masz przebiegu? Kiedy ostatni serwis??

ktory rok?

 

Edytowane przez Croowab

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Croowab napisał:

Crf ... skoro nie wiesz ze jak strzela z wydechu to nie jest dobrze to zapewne nie wiesz, ze te sprzęty to wyczyny i olej trzeba zmieniać co 10mth tłok się wymienia co 80 a pełen remont co 160.

Kiedy kupiles? Ile masz przebiegu? Kiedy ostatni serwis??

ktory rok?

 

Kupiłem dwa miediące temu po remomcie silnika rok 2006 olej po wymianie  

Edytowane przez Lukpul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś DR350 zaczęła coraz to mocniej strzelać przy schodzeniu z obrotów, z czasem się to nasilało. Skończyło się na oddaniu głowicy do remontu bo problem był z zaworami, nie pamiętam co dokładnie bo to działo się z 15 lat temu ale winne były zawory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qadrat napisał:

Mi kiedyś DR350 zaczęła coraz to mocniej strzelać przy schodzeniu z obrotów, z czasem się to nasilało. Skończyło się na oddaniu głowicy do remontu bo problem był z zaworami, nie pamiętam co dokładnie bo to działo się z 15 lat temu ale winne były zawory.

Ile może kosztować taka wymiana zaworów?

 

Chyba że prostu go zalałem bo odpaliłem na ssaniu zgasł i później z 10 min go odpalałem ?

Edytowane przez Lukpul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 15.06.2019 o 17:54, kakmar napisał:

Zagaduję że ją zalało, obejrzyj świecę, filtr powietrza, albo lepiej skorzystaj z porady mechanika.
Skoro nie zainteresowało cię czemu strzela i zwalnia, to najlepiej oddaj do mechanika.

Ups, się czy to wysłało?
 

Filtrze powietrza co sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...