Skocz do zawartości

Rumunia druga połowa sierpnia 2019


~Robson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. W drugiej połowie sierpnia 2019 planujemy z żoneczką wyprawę motocyklową do Draculi (Rumunia). Będzie bardzo miło gdyby ktoś chciał się dołączyć. W grupie zawsze raźniej, sympatyczniej no i oczywiście bezpieczniej. Termin wymuszony jest naszymi urlopami ale myślę że jest ok. Ilość dni do uzgodnienia (myślę, że ok 10 dni). Chętnych zapraszam do kontaktu. Wyprawa oczywiście typowo turystyczno-krajoznawcza bez bicia rekordów prędkości czy dziennych przelotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Co do trasy to na razie nie mam planu. Wszystko jest uzależnione od tego czy będziemy jechać sami czy w grupie. W Rumunii oczywiście Transalpina i Transfogarska. Sprawa dojazdu jest otwarta. Może ktoś będzie miał jakieś propozycje.

Termin wyjazdu wstępnie ustalony na 19 lub 20.08.2019. Co do noclegów to trochę informacji jest w sieci. Myślę, że ci którzy zaliczyli Rumunię zamieścili takie info na różnych forach. Parę takich postów już widziałem. Jeżeli ktoś się zdecyduje to proponuję spotkanie w celu dopracowania konkretów.

Np. https://motopodhale.info/rumunska-trasa-wzorcowa/

Myślę, że warto podeprzeć się doświadczeniami kolegów motocyklistów.

Edytowane przez ~Robson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Temat aktualny. Zapisów żadnych nie ma. Kto jest chętny będzie bardzo mile widziany. Jak już wspomniałem wypad jest typowo spontaniczny. Szczegóły chcemy uzgodnić z grupą jeżeli taka się zbierze ponieważ każdy może mieć inne preferencje co do miejsc i trasy.

Wszystkich przepraszam, że odpowiadam z takim opóźnieniem ale pracuję poza miejscem zamieszkania, często za granicą i nie mam możliwości na bieżąco obserwować tematu.

ste-fan jeżeli jesteś poważnie zainteresowany to kontakt do mnie +48 608 655 672. Jak widzę jesteś z okolic Opola to spotkanie nie powinno stanowić jakiegoś problemu. 

Opóźnienie też spowodowane było tym że od 29.06 do 07.07 byliśmy na wypadzie w czeskiej i saksońskiej Szwajcarii, a wcześniej na zlocie SHOC w Augustowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.06.2019 o 22:05, zdunek_44 napisał:

Jestem wstępnie zainteresowany - będę śledził wątek. 😎
Czy masz już jakieś szczegóły wyjazdu dopracowane (termin, trasa, punkty które chcecie odwiedzić, noclegi)? 🙂

Wyjazd 20.08, czas trwania to ok. 12 dni. Są już dwie ekipy, noclegi będziemy rezerwować w motelach/pensjonatach, może na prywatnych kwaterach. trasę mamy opracowaną do półmetka (w Rumunii oczywiście transfogarska, transalpina, Transylwania oraz morze Czarne - 1 cały dzień w Konstancy lub okolicy). Planujemy jednodniowy pobyt w Budapeszcie. Reszta trasy w opracowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! W związku z tym, że cały wyjazd zapięty mamy na tzw ostatni guzik zamykam temat. LWG

Bobikov - Stefan chyba przedstawił Ci całą sytuację więc decyzja należy do Ciebie. Szkoda, że wcześniej nie skontaktowałeś się telefonicznie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam. Temat zamknięty "na amen" czy można go jeszcze pociągnąć? Posypały mi się plany urlopowe i muszę je na szybko pozmieniać. Rumunia motocyklem to jedno z moich marzeń do zrealizowania. Niestety - nie mam odwagi na samotną podróż tak daleko. Będę wdzięczna za odpowiedź 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...