Skocz do zawartości

Bałkany spontanicznie, 19-30 czerwca, Słowenia, Chorwacja, Czarnogóra


Max_góry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję objechać Bałkany, głównie wybrzeże Adriatyku,   wyjazd 18-19 czerwca , powrót tak żeby się wrócić najpózniej  na niedzielę 30 czerwca. Jestem z południa małopolski także nad Adriatyk mam niewiele dalej niż na Bałtyk 🙂

Wypad taki spontaniczny bez ścisłego trzymania się jakiegoś planu, gonienia, mam obranych kilka miejsc w których chciałbym być ale nic na siłe;)

Spanie raczej pod na namiotem 🙂 , lub jak sie uda jakis nocleg gdzies znalesc na miejscu to czemu nie.

Pierwszy dzień kimnąć sie na węgrzech, jak najbliżej Słowenii, drugi przejechać słowenie, coś zobaczyć 🙂 może nawet planica, tam gdzieś spanie, na trzeci dzień z rana triest(włochy) , potem kawałkiem wybrzeża Słowenii, i zatrzymać się gdzieś już na Istrii, resztę kilka dobrych dni wybrzeżem chorwacji się przemieszczać na południe(na chorwacji to wiadomo plażowanie, morze, jakaś wyspa, np Pag, jeden dzień wypad w góry -  Velebit, oczywiscie pozwiedzać zabytki itd) I tak aż do Dubrovnika, wcześniej jeszcze do Medjugorie,

Resztę sie zobaczy ile czasu zostanie, może na Czarnogóre, troche Albani, Macedoni, powrót Serbią.

Jak Ktoś byłby chętny sie przyłączyć lub planuje w podobnym terminie taki wypad to zapraszam, ja nie mam ścisłego jakiegoś planu to można razem coś poustalać, narazie jadę sam bo majówka ze względu na pogodę nie wypaliła, a teraz mi sie trafia wolniejszy czas i temu tak w ostatniej chwili tu pisze;) jeśli Ktoś z dalsza z północnej Polski to może wpaść dzień wcześniej do mnie, jest gdzie spać.

Motocykl Fazer 600,

pozdrawiam, Maks

 

 

 

 

 

Edytowane przez Max_góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że planujesz na dłuższy czas bo do 5 lipca, ja najwcześniej 18 mógłbym z samego rana wyjechać, więc jak byś dłużej przebywał w chorwacji to wtedy tam gdzieś można się ugadać i razem uderzyć na Albanie bo też chce tam dojechać . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...