Skocz do zawartości

Ostatni (a może pierwszy) mocny i bezkompromisowy


Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyście mieli wybrać mocny i bezkompromisowy motocykl, nie ważne sport, naked, czy inne. To co było by tym w garażu. Ma grzmieć, rwać asfalt, a drżenie powietrza wokół ma świadczyć o jego mocy.

 

Gsx 1400. Moj typ, choć nie jeździłem, ale bym się zmierzył. Dwóch moich znajomych na takin sprzęcie jeździ.

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest duży, jest mocny, jest głośny i sprawia że powietrze sie trzęsie, jednak będę musiał zawęzić pytanie i jak na forach się pisze - w rozsądnych pieniądzach .

Ale macie rację, jakbym miał mniej rozsądne pieniądze to bym postawił go w garażu.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałowałem przejścia z FZS1000 na CBR954, Yamaha miała coś, czego Honda nie ma. Praca silnika na gaźnikach i robiła się szalona powyżej 7k obrotów. 1, obroty 9k i 2, łokcie proste... Za pierwszym razem nieźle się wzdrygnąłem, ale jak ochłonąłem to już zawsze jak było miejsce to manetka w dół. Honda idzie płynnie.

Miałem też SV1000 i tu lubiałem dźwięk, dwa Dominatory na przelocie robiły robotę, tyle, ze to wszystko.

Jeżeli MT01 to połączenie dźwięku i szaleństwa (moment na to wskazuje) FZS to wstawiam ją do kolekcji jako następca CBR954.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Drugi Ghodt Rider? Plus turbo? Hehehe, do dziś się zastanawiam jak się w siodle utrzymał bez owiewek.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba tylko haya albo porównywalny z hają jest pewnie zx12 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem po co ten temat ale jezeli moto ma byc mocno bezkompromisowe to hoss jest tym czyms..

padly jakies monstery czy mt01 ale to wlasnie sa kompromisy sportu i wygody..

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha Warrior 1700 - jak na nim siedziałem, to byłem najszybszy w mieście. Najlepsze wspomnienia to 110 mil na godzinę na autostradzie zupełnie bez owiewek/ szyby - leciałem nad smokiem całe 300 kilometrów.

Nazywałem się mianem Rocketman.

Teraz stoi i czeka na właściciela niestety - żona mnie chciała dzieciaków pozbawić... więc postanowiłem oddać moje oczko w głowie...

 

A jego dźwięk to szok - całe miasto dzwoni - gada jak dobre V8, a na zejściu z obrotów stęka ciężko...

Ach gdybym nie miał dzieciaków to żonę bym odstawił, a nie tego Wariata.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Edytowane przez jeszua
mamy odpowiedni dział na ogłoszenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na pierwszy - elektryk na Man TT wykręcił 195 km/h średniej na okrążeniu, przyspieszenie powinien mieć lepsze niż benzyna... Brak dźwięku, ale myślę, że elektrony mogą wprowadzać powietrze w nieprzyzwoite wibracje.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka



Zaraz ktoś napisze - odkurzacz, ale kurcze, kto w domu ma taki szybki

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...