Skocz do zawartości

Pomoc przy wybraniu sprzętu dla dwójki


Rekomendowane odpowiedzi

- Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie),
Motorower * Derbi senda SM (110 pojechal )
Mam zamiar pomykać we 2
- Wiek, waga, wzrost,
24 Lata 80 kg 175 cm
24 lata 55kg 160cm
- Do jakich celów chcesz używać motocykla (jazda na co dzień - do pracy/szkoły/ po mieście czy trasie, weekendowe latanie z kumplami dla rozrywki, turystyka dłuższa/dalsza, jazda z plecaczkiem czy bez, jazda po torze, jazda po szutrach lub cięższym terenie), w jakich udziałach procentowych?
-turystyka wyjechać gdzieś na 2/3 dni zrobić kilkaset KM pozwiedzać
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie?
Nie mam pojęcia , ( sporo jezdze autem około 25k rocznie )
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach?
Myśle ze max to 10tys. na motocykl ,
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie?
No wiadomo jak najmniej ,jednak to co trzeba to zrobie
- Jakie motocykle Ci się podobają - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp.
Myślalem o Naked , czytałem sporo i podobno dobry typ na start
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę?
Suzuki Gsr 600, na wielu forach oraz recenzjach polecają go , jednak mało znalazlem na temat jazdy z pasażerem , jestem otwarty na propozycje jeżeli macie jakieś to super i oczywiście moge zmniejszyć pojemność nie musi byc to 600

To tyle , dzieki z góry za pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mógłbyś sobie sam pomóc i poczytać odpowiedzi na co najmniej kilka podobnych tematów, które już są na forum..?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jonaszko to znaczy ? Jestem zielony , staram sie coś wybrać  . Ten gsr nie nadaje sie na jazde we 2? Czy za mała kwota by kupić coś sensownego ? Jeżeli możesz powiedz , co z czym sie gryzie ze 3motocyklow  szukam ?

Edytowane przez Schnappi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie taki motocykl, jaki Ci się podoba. Każdy może być "turystą". Wystarczą chęci i kilka drobiazgów ułatwiających życie. I nie słuchaj oszołomów, którzy będą doradzać Ci wyłącznie GS-a 1200 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2019 o 13:56, jonaszko napisał:

 Ja bym szukał raczej jakiejś Hondy deauville.

Też polecam jw. lub Yamahę XJ 900 S Diversion - za 10 tys. kupisz moto w dobrym stanie z kuframi i jeszcze zostanie na ciuchy i paliwo.

P.S. Miałem XJ 600 S z bocznymi kuframi, też się dobrze jeździło w dwie osoby + namiot.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...