Skocz do zawartości

Gsxr 600 Srad, ogłoszenia


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Minaram napisał:

Jako tako na motocyklach się nie znam ale w opinię kolegi bym nie wierzył. Co drugi post to inne informacji, począwszy od tego, że kupił moto za 4k a teraz 4.3k.. Pomijam już inne kwestie więc zakładam, że po prostu nie chce się przyznać do wtopionej kasy ale.. obym się mylił i żeby koledze się jak najlepiej, jak najdłużej i jak najtaniej jeździło. 



Sam obecnie szukam motocykla i gdyby nie chłopaki z forum to kupił bym już dawno klocki lego. Chociażby ostatnio dzwoniłem do sprzedającego gdzie wtedy jeszcze z mniejszą wiedzą jak teraz pytałem tylko o parę rzeczy, czy miał wypadek, jakieś szlify itp. zanim wrzuciłem na forum. Sprzedawca zapewniał, że wszystko super. Gdyby nie to, że Monter napisał mi o braku odważników na kierownicy to pojechał bym 400KM i wrócił z niczym bo przy drugiej rozmowie i spytaniu dlaczego ich nie ma sprzedający nagle przypomniał sobie o "drobnej parkingówce" i paru innych zadrapaniach..

No tak przecież najlepiej kogoś krytykować 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak przecież najlepiej kogoś krytykować
 
Nie ma się co spinać. Wiesz jak jest. Koledzy próbują zawsze dobrze doradzić. Ale ci, którzy o radę proszą nie zawsze umieją się dobrze w tym odnaleźć. Jedni są ogarnięci, tak jak ty, a reszta jak im powiesz nie kupuj bo to szrot odpowiadają: "e... czemu? Przecież ładny ma kolor". :-)
Trzeba z przymrużeniem oka. Nigdy nie wiesz, kto siedzi po drugiej stronie monitora...
Fajnie, że odpowiadasz i trzymasz fason. Przecież też się może zdarzyć, że kolega po drugiej stronie nawet jak ma najlepsze intencje, to przecież może mieć gorszy dzień... A ty mimo, że prosisz o poradę możesz być już mega doświadczonym motocyklistą....:-)

Zatem lewa w górę i nie uśmiechaj się za dużo, bo komary nie są smaczne... :-)

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super....

Bo przecież to ma frajdę Tobie przynosić.

W tym wszystkim ważne jest tylko to, żeby to co kupiłeś było bezpieczne. Dla Ciebie i innych. Zatem aby motocykl był sprawny technicznie w 100%.

Jeśli tak jest to, nie ma się czy martwić, tylko cieszyć się nabytkiem. No i szlifować umiejętności.... 😉

Szerokiej drogi... 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mariuszaerox napisał:

Parę rzeczy jest do porobienia ale jeździ, codziennie po 50-100 km robię, pasuje też łożyska główki ramy zmienić, ogarnę to sam w miarę czasowo ?

Jak nie masz narzędzi to nie ogarniesz a narobisz bałaganu. Cuda już widziałem w główkach ram. Wpisz na YT i zobaczysz co trzeba mieć i zrobić a wtedy określisz czy dasz czy nie.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra rozrząd zamówiony, czas na opone bo grubo już po ostatnim lataniu 😄 Opłaca się dopłacić do 2017 rocznika czy wziąć taką z 2015 ?

https://allegro.pl/oferta/pirelli-angel-st-180-55zr17-73w-tl-2015-rok-8344902890?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aqueryandcategory&bi_c=NjJmYzhlMjUtM2RjZi00OGRhLTlmMGItN2U4NDEzMTIwZjlmAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=ca9e8654-44f4-4113-bc16-38b6a4ca2756

Ogólnie spoko opona ? Widze opinie dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam. Podobno te opony dobrze się sprawdzają w cięższych motocyklach a w lekkich mają tendencje do uślizgów, co właśnie zauważyłem u siebie.

Co do rocznika to zależy ile km robisz w roku bo takie 4-letnie po dwóch sezonach już trzeba będzie wymienić. Jak dużo nie jeździsz to lepiej brać świeże albo po prostu używki i zmiana co drugi sezon.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...