Jump to content
michoa

miata rx8

Recommended Posts

10 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:

Ty tak zrobiles czy tak sobie klepiesz?

Zrobiłem tak kilka lat temu tyle że z e38 750i. Kupiłem za 20tyś. Pojeździłem 3 lata, nacieszyłem się i sprzedałem za 23 tyś. Mogłem pewnie jeszcze więcej wyrwać ale miałem dość użerania z jajogłowymi pseudo kupcami najaranymi na BMW. Oddałem pierwszemu rozsądnemu, który przyjechał obejrzeć.

Audi Sport

Aha i przez te trzy lata uzytkowania wydales tylko 3 tysie na serwis i naprawy?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tomo bez urazy, ale odradzasz Michałowi auto ze względu na koszty, a proponujesz mu ojcostwo.
W sekrecie tobie zdradzę, że koszt obsługi BMW z V12 to nic w porównaniu do kosztu "obsługi" jednego dzieciaka (nie daj Bóg jeszcze roszczeniowej żony)

2 minuty temu, KLAUDIUSZ napisał:

Aha i przez te trzy lata uzytkowania wydales tylko 3 tysie na serwis i naprawy?

Myślę że mniej. Z napraw wymieniłem łożysko tylnego koła, podsufitkę bo się zaczynała rozklejać (150zł używka) jakiś napinacz +pasek. Ale to był trzeci samochód, nie jeździłem nim codziennie.

Audi Sport

3 minuty temu, Quanti86 napisał:

Tomo bez urazy, ale odradzasz Michałowi auto ze względu na koszty, a proponujesz mu ojcostwo.
W sekrecie tobie zdradzę, że koszt obsługi BMW z V12 to nic w porównaniu do kosztu "obsługi" jednego dzieciaka (nie daj Bóg jeszcze roszczeniowej żony)

Odradzałem auto? A Fabia to nie auto? A 500+ drogą nie chodzi? 

Odróżnisz ironię od realu??

Audi Sport

Chłopak od pewnego czasu dopiero wie, że żyje więc niech korzysta. Pamiętam czasy jak jeździł swoim elektrycznym składakiem to niech wreszcie zaszaleje
Stwierdzi, że lipa to sprzeda kolejnemu wariatowi :D w kolejce będzie jeszcze co upalać od Japonii po jakieś niemieckie wynalazki.
PS Fabie kupi jak będzie po 60tce na działkę jeździł.

04a27fe5ebc14b32gen.jpg

Ciekawostka, kupiony był w salonie Smorawińskiego w Poznaniu przez prezesa Skorimpexu w Łodzi.

Ja byłem trzecim właścicielem.

Audi Sport

To ten od świec 😂

Why... So... Serious

52 minuty temu, Limo napisał:

To ten od świec 😂

Nie ten...od świec był wieloryb

f14c70f262640029gen.jpg

Audi Sport

Rejestracja z Grójca ....... ciekawe

41 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:

Rejestracja z Grójca ....... ciekawe emoji1787.png

A skąd ma być? To mój powiat.

Audi Sport

Nowe Miasto ma rejestracje WGR. Co w tym dziwnego 🙂

• Upvote 1

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Czekałem Klod aż powiesz dlaczego do takiej fury nie pb98

Swoją drogą Michu musi być wku**wiony - w każdym temacie robią mu off top.

19 minut temu, Quanti86 napisał:

Moze gdyby czasami powazniej napisal i nie w kazdym temacie wstawial swoje zenujace porownania, moze wtydy traktowano by go powazniej …..

🙂

• Downvote 1

Ten dyfer michu tez idealny nie jest. To sprzęgło co spina przy niskim niucie lubi sie rozpadać jak złym olejem zalejesz lub wcale nie wymieniasz. Moje już sie zaczęło sypać (kawałki tarczej, takie wegliki odpadają i tarczka traci powoli materiał cierny). Rozebrać to łatwo ale do poskladnia potrzeba fachowca jak w każdym torsenie. Trzeba jakies tam kąty poustawiać zeby nie wybuchło. A wybuchnąć potrafi bo nie jest to też zbyt mocny dyfer. Mazda jednak zawsze stawia na niską mase. Generalnie wszystko jest super aż nie zabraknie serwisu czy nie znaczniesz fruwać z kołami w powietrzu i gazem w podłodze. Wtedy robi bum.
Hamulce tez choć są w sumie adekwatne to jednak upierdliwe. Lubią sie zapiekać jak nie dbasz, a mało kto dba. Felgi ori sa spoko ... bo dość lekkie jak nq ten rozmiar. 192km ma 5b, lepsze przełożenie i troche subiektywnie lepiej jedzie dziekicinnemu przebiegi niuta. 230 trzeba cisnąć inaczej wydaje się dychawiczna i chyba też bardziej lubi sie przegrzewać ale już pewny nie jestem.

Czekałem Klod aż powiesz dlaczego do takiej fury nie pb98

Nie pytałem bo mnie to nie zdziwiło

Posted (edited)
6 godzin temu, Bimbak napisał:

Ten dyfer michu tez idealny nie jest.

ale do rx8 generalnie używki są bardzo tanie , droższy jest np do omki z lsd niż do miaty , do miaty kosztuje jak most do poloneza 😄

generalnie tajle do tego auta używane są serio cenami na poziomie omegi , silniki są cholernie drogie wiadomo a pewny silnik to w ogóle 3/4 wartości auta ale reszta , jakieś graty w stylu kanapy fotele plastiki to jak do astry F  to serio ostatnio mam rozkminę czy se tych kosmicznie wyglądających foteli przód do pierdoloneza nie zapodać bo kosztuje to grosze a wygląda kosmos i jest napewno wygodniejsze od tych tragicznych taboretów co to auto ma seryjnie ( po 50 km plecy bolą 😞  )

Edited by michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

6 godzin temu, Quanti86 napisał:

taki klimat internetu 😄

Pytasz jakie kupić spodnie to :

20% mówi że ma fajną bluzkę

20% wkleja foty swoich gaci

20% mówi że kiedyś mieli spodnie ale były tak tragiczne że nie skomentują

20%  mówi że cię nie stać na spodnie bo oni słyszeli od dziadka kuzyna że spodnie są lipne ale sami nie mieli

10% przyklepuje offtopowe głupoty co piszą inni

10% napisze jak bimbak -coś z sensem i na temat

Dlatego warto zakładać tematy choćby dla tych 10% 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

Kup najlepiej już po remoncie, lub po swapie, wychodziły w automatach, z drzwiami rzeczywiście ciekawe rozwiązanie, osobiście bym wolał już nissana 350z lub 370z 

jaki jest sens kupować to auto po swapie ?

Sensownych swapów widziałem niewiele. Ma to sens jako baza na tanie ściganie. Poszukaj byłego auta uzytkowanika jackpl na racingforum. Rx8 z k20 i kompresorem z audi. Ale jestem pewien że to tak dobrze wyszło tylko dlatego że to Jacka auto było, więc nie było mowy o machnięciu ręką na cokolwiek.
To jednak i tak zupełnie inny budzet jak rx8 z wanklem i jego remont.

bimbak ale to wchodzimy w bardzo tłuste hajsy i w pułap mokrych snów , dla mnie chodzenie po ziemi kończy się gdzieś na 15k ( i to i tak jest w ciul zbierania ) , za tyle kupi się zdrowego wankla a nawet mniej ( gadam teraz z łebkiem co kupił za 8 na blachach PL i niemca nie angola czyli kierownica u kierowcy nie u pasażera  , ma pół roku i pomijając spalanie skutera wodnego czy dwusuwowego quada to bardzo sobie chwali , proponowałem gałeczkę żeby dał się karnąć ale mówi że jego dziewczyna daje radę i podziękuje i się nie karnę 😞

micho dasz mi plusa?

Znalezione obrazy dla zapytania model mazda rx8

• Thanks 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Audi Sport

9 godzin temu, Tommo napisał:

micho dasz mi plusa?

Znalezione obrazy dla zapytania model mazda rx8

Ja Ci dam !