Skocz do zawartości

miata rx8


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polaroid istnieje i ma sie dobrze, firme kupił synkowi W. Smołokowski ...... ten od paliwa i spółki J&S która dostarczała ropę Orlenowie w latach 90-tych ....... teraz dalej handluje paliwami plus bawi się w developerkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy któryś z krytyków Michała przeczytał jego przykład, z którego chce wziąć wzór? Tego kumpla, co to kupił, rok pokatował i wyrzucił na śmietnik? Chce zaryzykować, albo się uda i będzie miał chwilę zabawy, albo lekko wtopi na tyle, na ile go stać i najwyżej funu będzie mniej lub nie będzie. On nie kupuje auta na codzienne dojazdy do pracy, aby  bawić się w ekonomię. Chce zaryzykować (relatywnie niewielkie pieniądze) w imię zabawy, a Wy mu przedstawiacie apokalipsę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Staszek_s napisał:

A czy któryś z krytyków Michała przeczytał jego przykład, z którego chce wziąć wzór? Tego kumpla, co to kupił, rok pokatował i wyrzucił na śmietnik? Chce zaryzykować, albo się uda i będzie miał chwilę zabawy, albo lekko wtopi na tyle, na ile go stać i najwyżej funu będzie mniej lub nie będzie. On nie kupuje auta na codzienne dojazdy do pracy, aby  bawić się w ekonomię. Chce zaryzykować (relatywnie niewielkie pieniądze) w imię zabawy, a Wy mu przedstawiacie apokalipsę.

Staszku lubisz czytać ironnię michałka? Lubisz i nikt ci tego nie odbiera. To i Ty nie odbieraj innym przyjemności ironizowania w różnych tematach także dotyczących i jego. Tak będzie uczciwiej.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, Staszek_s said:

Nie ma tu bitwy, po prostu przedstawiłem swoje zdanie na temat wyboru Michała. Z tym że akurat tutaj widzę u niektórych mało ironii. 

Bitwa na słowa, obrona cudzego punktu widzenia, jak zwał tak zwał - nie brać dosłownie, nie oczekuję że skoczycie sobie do gardeł chociaż byłoby śmiesznie, ale tu już fejm musiałby być na poziomie bijons 🙂

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możecie wpędzać forumowego kolegę w katastrofę finansową? Nie macie sumienia.

A ja bym chciał żeby michoa wyszedł na prostą. Kupił fabię sdi albo 1.4 bifuel. Znalazł porządną dziewkę, kupił 2 tony węgla teraz a nie przed sezonem grzewczym jak cena idzie x2. Ustatkował się, spłodził syna, chodził na ryby itd...

I ktoś mi zarzuci złe intencje?

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to można być pod wrażeniem że z dwójki do ręki  można sobie co drugi miesiąc kupowac jakiegoś grata, to prawie jak cudowne rozmnożenie chleba przez Jezusa 😄

 

Godzinę temu, Tommo napisał:

Jak możecie wpędzać forumowego kolegę w katastrofę finansową? Nie macie sumienia.

A ja bym chciał żeby michoa wyszedł na prostą. Kupił fabię sdi albo 1.4 bifuel. Znalazł porządną dziewkę, kupił 2 tony węgla teraz a nie przed sezonem grzewczym jak cena idzie x2. Ustatkował się, spłodził syna, chodził na ryby itd...

I ktoś mi zarzuci złe intencje?

A może skup się na własnym życiu 🙂

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tommo napisał:

Mam córeczkę która w tym miesiącu kończy trzy latka.

Fajny wiek ..... w sumie najlepszy, korzystaj i Najlepsze życzenia dla Małej 🙂

 

No wiec jak widzisz, Michas ma jeszcze czas na płodzenie dzieci 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...