Skocz do zawartości

miata rx8


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:

Ty tak zrobiles czy tak sobie klepiesz?

Zrobiłem tak kilka lat temu tyle że z e38 750i. Kupiłem za 20tyś. Pojeździłem 3 lata, nacieszyłem się i sprzedałem za 23 tyś. Mogłem pewnie jeszcze więcej wyrwać ale miałem dość użerania z jajogłowymi pseudo kupcami najaranymi na BMW. Oddałem pierwszemu rozsądnemu, który przyjechał obejrzeć.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomo bez urazy, ale odradzasz Michałowi auto ze względu na koszty, a proponujesz mu ojcostwo.
W sekrecie tobie zdradzę, że koszt obsługi BMW z V12 to nic w porównaniu do kosztu "obsługi" jednego dzieciaka (nie daj Bóg jeszcze roszczeniowej żony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KLAUDIUSZ napisał:

Aha i przez te trzy lata uzytkowania wydales tylko 3 tysie na serwis i naprawy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Myślę że mniej. Z napraw wymieniłem łożysko tylnego koła, podsufitkę bo się zaczynała rozklejać (150zł używka) jakiś napinacz +pasek. Ale to był trzeci samochód, nie jeździłem nim codziennie.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Quanti86 napisał:

Tomo bez urazy, ale odradzasz Michałowi auto ze względu na koszty, a proponujesz mu ojcostwo.
W sekrecie tobie zdradzę, że koszt obsługi BMW z V12 to nic w porównaniu do kosztu "obsługi" jednego dzieciaka (nie daj Bóg jeszcze roszczeniowej żony)

Odradzałem auto? A Fabia to nie auto? A 500+ drogą nie chodzi? 

Odróżnisz ironię od realu??

 

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak od pewnego czasu dopiero wie, że żyje więc niech korzysta. Pamiętam czasy jak jeździł swoim elektrycznym składakiem to niech wreszcie zaszaleje
Stwierdzi, że lipa to sprzeda kolejnemu wariatowi :D w kolejce będzie jeszcze co upalać od Japonii po jakieś niemieckie wynalazki.
PS Fabie kupi jak będzie po 60tce na działkę jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Quanti86 napisał:

Swoją drogą Michu musi być wku**wiony - w każdym temacie robią mu off top.

Moze gdyby czasami powazniej napisal i nie w kazdym temacie wstawial swoje zenujace porownania, moze wtydy traktowano by go powazniej …..

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dyfer michu tez idealny nie jest. To sprzęgło co spina przy niskim niucie lubi sie rozpadać jak złym olejem zalejesz lub wcale nie wymieniasz. Moje już sie zaczęło sypać (kawałki tarczej, takie wegliki odpadają i tarczka traci powoli materiał cierny). Rozebrać to łatwo ale do poskladnia potrzeba fachowca jak w każdym torsenie. Trzeba jakies tam kąty poustawiać zeby nie wybuchło. A wybuchnąć potrafi bo nie jest to też zbyt mocny dyfer. Mazda jednak zawsze stawia na niską mase. Generalnie wszystko jest super aż nie zabraknie serwisu czy nie znaczniesz fruwać z kołami w powietrzu i gazem w podłodze. Wtedy robi bum.
Hamulce tez choć są w sumie adekwatne to jednak upierdliwe. Lubią sie zapiekać jak nie dbasz, a mało kto dba. Felgi ori sa spoko ... bo dość lekkie jak nq ten rozmiar. 192km ma 5b, lepsze przełożenie i troche subiektywnie lepiej jedzie dziekicinnemu przebiegi niuta. 230 trzeba cisnąć inaczej wydaje się dychawiczna i chyba też bardziej lubi sie przegrzewać ale już pewny nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...