Skocz do zawartości

miata rx8


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, michoa napisał:

 

nie wiem tommo czasem i ja nie potrafię ci pomóc u mnie wszystkie 3 latają z ori wanklem i szczerze to tak masowo swapują że na 7 stron tego auta na olx znalazłem 3 czy 4 po swapie ? chyba znowu nie masz pojęcia o czym piszesz jak zawsze....

 

Aż sprawdziłem. Nie siedem ale całe dwie strony na OLX z czego 7 sztuk jest po swapie. Nie umiesz dobrze policzyć do 10 to w jaki sposób chcesz utrzymać chlejącego wiadra wachy wankla?? Halo, budzimy się! Wracamy do realu i słuchamy się mądrzejszych co zęby zjedli na przeróżnych autach.

Jak kupisz to auto, zgnijesz z głodu i rozpaczy...

 

Edytowane przez Tommo

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?Jak chce utrzymać ? normalnie nie pamiętam kiedy miałem quada co pali mniej niż 10 to i 20 dam radę tylko mniej pojeżdżę

dobra tommo jesteś zajebisty , mianuje cię trzecim prorokiem forum po pekałesie i Januszu pierwszym nosaczu

Jak będe miał hajs to kupię audi a3 1.9 tdi i będziemy wspólnie się całować na zlotach fanów

a teraz skończ pie**olić a ja chętnie posłuchał choćby bimbaka bo konkrety chłop prawi i dużo się można dowiedzieć , a ty już któryś raz wpierdalasz mi się w temat pitolisz o czymś o czym nie masz pojęcia na zasadzie byle nie auto z tematu , kup to i to co mnie lekko bulwersuje

Teraz bimbak , kakmar ewentualnie adam jak miał styczność mają głos a ty proszę załóż sobie fanklub gejdi z 4 kółkami i tam pisz swe mądrości a ja będe klaskał uszami obiecuje

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek, nie szalej - przeciez wszyscy ci juz wszystko napisali i co rzadkie wszyscy zgodnie uwazaja ze zakup czegos takiego da ci wiele niespodzianek w przyszlosci. Z drugiej strony wiem ze jak sie czlowiek na czyms zafiksuje ( jak ja na Audi ) to bardzo duzo wysilku wymaga powrot do rzeczywistosci.

Samochod jak kazdy ma zalety i wady, ale ma 4 wady ktorych na pewno bys nie lubil :

 - duze zuzycie paliwa i oleju, 

 - krotkie zycie silnika, 

 - wysoki koszt remontu tego silnika, 

 - szybko rdzewieje

Znajac siebie to juz powinienes wiedziec ze kupisz najtanszy mozliwy egzemplarz, ktory bedzie powiedzmy w nienajlepszym stanie i bedzie natychmiast wymagal duzych wkladow finansowych. Tak ze Tommo zle ci nie radzi, kazdy zakup o wiele bardziej popularnego BMW bedzie tanszy i latwiejszy do ogarniecia w Polsce niz tak egzotyczna japonia. U mnie RX8 pojawila sie jak nowy samochod........przez chwile po czym calkowicie znikla, a to o czyms swiadczy.

Aha, gdybys gdzies rowniez wypatrzyl Toyota Supra 3l za niezwykle niska cene to tez sie nie napalaj :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze - w sensie najmniej problemowe - wejście w rx8 to moim zdaniem kupienie zdrowej budy z padniętym lub wymagajacym powoli remontu silnikiem (takie potrafia nadal jeździć i odpalać) i remont lub wymiana silnika na nowy. Generalnie zdrowa buda to okolice +/- 10k pln, gorsza buda plus blacharka od 6 do 12 tysi, no i silnik to jak pamietam ostatnio jakies 15k nowy jak jeszcze jakieś są. Generalnie nowe to są leżaki więc im tez czesto jakiś serwis jest potrzebny. O remoncie już pisałem.
Olej sprawdzasz i też zazwyczaj dolewasz przy kazdym tankowaniu lub przy katowaniu. Nie jest też obojętne co lejesz. Różni mechanicy mają też różne wizje w tym temacie.
Ocena stanu silnika, taka podatawowa to sprawdzenie kompresji (trudny dostęp), ale także powinno się sprawdzić typy kilku podstawych części takich jak rozrusznik czy stan świec i kiedy były wymieniane. Świece ida jak w dwusuwie, a cena ehhhmm.
Generalnie bez 25kpln w kieszeni nie podchodzilbym do tematu bo się spażysz.
Gratów dużo na allegro za bezcen, ale też nie bez powodu. Skończy się to i tak zakupem nowego elementu za miliony monet.
Można podejść na chłodno do tematu. Kupić cos co jeszcze ledwo dycha za bezcen bo ktoś ogarniety już wydał na silnik wyrok, a buda się dezintegruje. Ale to będzie utopiona kasa. Fun bedzie krotki raczej a na pewno zafunduje ci sporo frustracji. Może się okazać też ze trochę szczęścia ci dopisze bo ktos sie chce juz tego pozbyć i sprzedaje puki silnik jeszcze ok bo od remontu pykło bezawaryjnie kilka kilometrów a mają go dosyć więc jeszcze kilka tysi km radości przed Tobą. A to z pewnością jest fura która lubi sprawdzać cierpliwość właściciela.
Coś jak ładna, bystra, samotna laska ... niby nie występują takie, ale ty właśnie taką spotkaleś i nie wierzysz w swoje szczęście. Dopiero z czasem zaczynasz rozumieć że jest zwyczajnie po**bana i robi z ciebie wariata przed każdym tak bardzo że powoli sam zaczynasz wierzyć że to tobie odjebało ;)

Aha ... bo miałem jesscze dodać coś o osiagach. To tam jakoś szczegolnie nie zapie**ala. Te 230KM to nigdy jakoś ich nie czujesz. Auto wkreca się genialnie za to i fajnie gada. Moim zdanieto jedzie to trochę jak 328 ale jakbyś bawarce niuta sporo zabrał. Trzeba mieszać biegami po prostu. Ta poręczeność budy i ładny wygląd to jego najlepsze cechy chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam M. napisał:

Aha, gdybys gdzies rowniez wypatrzyl Toyota Supra 3l za niezwykle niska cene to tez sie nie napalaj :).

fenomenu supry kompletnie nie czaje to ma gorsze ceny niż 200sx a osiągami na papierze jakoś nie powala ....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Quanti86 napisał:
Właśnie coś sobie przypominam były jakieś Toyoty z silnikami od.... Yamahy. To był nawet nienajgorszy upierdalacz.


Toyota Celica. Ten silnik przy okazji jeszcze był bezkolizyjny i na prawdę fajnie to jeździło. Miałem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

W dniu 1.06.2019 o 21:06, Adam M. napisał:
Jak silnik dojedzie do 100 tys km to jestes jednym z rekordzistow.


Tak, większość zdycha między 50-80 tysi.
Auto ładne ale ten silnik... zrobili w nim pompkę, która wtryskuje olej z miski do komory spalania coby noe zdechło przed 50 tysiącami.


Misiek, też byłem napalony na RX8, miałem gotówkę w ręku ale zanim coś kupię wpisuję w googla auto i dwa hasła " mam problem z silnikiem" i "mam problem ze skrzynią"...i po lekturze skutecznie ostygłem z RX8.
Koledzy wyżej prawdę napisali...to pasztet pod makijażem grubości regipsu.

Podoba Ci się Z3 z 2.8 ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Adam M. napisał:

Misiek, nie szalej - przeciez wszyscy ci juz wszystko napisali i co rzadkie wszyscy zgodnie uwazaja ze zakup czegos takiego da ci wiele niespodzianek w przyszlosci. Z drugiej strony wiem ze jak sie czlowiek na czyms zafiksuje ( jak ja na Audi ) to bardzo duzo wysilku wymaga powrot do rzeczywistosci.

Samochod jak kazdy ma zalety i wady, ale ma 4 wady ktorych na pewno bys nie lubil :

 - duze zuzycie paliwa i oleju, 

 - krotkie zycie silnika, 

 - wysoki koszt remontu tego silnika, 

 - szybko rdzewieje

Znajac siebie to juz powinienes wiedziec ze kupisz najtanszy mozliwy egzemplarz, ktory bedzie powiedzmy w nienajlepszym stanie i bedzie natychmiast wymagal duzych wkladow finansowych. Tak ze Tommo zle ci nie radzi, kazdy zakup o wiele bardziej popularnego BMW bedzie tanszy i latwiejszy do ogarniecia w Polsce niz tak egzotyczna japonia. U mnie RX8 pojawila sie jak nowy samochod........przez chwile po czym calkowicie znikla, a to o czyms swiadczy.

Aha, gdybys gdzies rowniez wypatrzyl Toyota Supra 3l za niezwykle niska cene to tez sie nie napalaj :).

 

 

Adam nie znasz sie ( he, he ) 

Wiocha kupi za 5 000 pln'ow w stanie igla ( po zastrzyku w zyle narkomana ) a w jego aucie silnik bedzie zyl wiecznie. Jak kupui to pierwszy rzecz do jakiej dojdzie to mu Internet odetna bo na rachunek nie bezdie mial, he, he !

Po prostu zostanie zazarty przez koszta a malolaty beda brechac, ze takie Auto a tu spod dysy trzeba pchac, bo na paliwa niema !

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z nas sie nigdy na zaden samochod nie napalil niech pierwszy rzuci kamieniem 🙂

Pamietam swoje napalenia na Fiata X1 ( chyba ), jakas francuska wydumke z 3 fotelami z przodu i centralnym silnikiem i inne dziwne pojazdy ktore dzisiaj tylko smiech wywoluja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...