Jump to content
Deroy

Problem ze świecą w 4T

Recommended Posts

Witajcie. Pojawił się pewien problem w moim skuterze 72ccm. Mianowicie do wczoraj chodził normalnie ale dzisiaj gdy go odpaliłem pochodził chwilę i zaczęło strzelać w wydechu. Wykręciłem świecę, patrzę a ona cała czarna. Włożyłem nową i go odpaliłem. Na jałowym biegu chodził normalnie jednak gdy wrzuciłem 1 przejechał trochę i znów strzał w wydechu, stracił obroty i zgasł. Wykręciłem kolejny raz świecę a ona po raz kolejny cała czarna. Co mogło się popsuć? Czy gaźnik się rozregulował?

Nie no co Ty sam 95 lałem

Są stacje, gdzie te 95 ma realnie 72 oktany. Sprawdzone na nowym Golfie.

Auto nie jechało i dealer po 3 tygodniach znalazł przyczynę. W rodzinie...

Posted (edited)

I sprawdz filtr powietrza

Edited by Croowab

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Guest
Posted (edited)

I sprawdz filtr powietrza

Od tego bym zaczął...

Ile ma przelatane i w jakich warunkach...gaźnik na razie zostaw w spokoju...miałem to samo w hondzie, zgasła na szczęście blisko od garażu, popchałem sobie, tak lekko pod górkę i nie zaskoczyłem co jest, świece wyczyściłem, założyłem a jest trochę grzebania w fireblade 28.

Następnym razem znowu to samo, tym razem nowe świece, też zdechła w tej samej odległości , znowu pchanie, czyszczenie świec...pytanie co jest q...a grane, zawory, gaźniki niedawno robione...widzę filtr powietrza i pytanie do siebie - ile on ma przelatane ?

Kumpel był przy tej robocie, widział go i pytał się czy nie jest przytkany...ja mówię - nie, bo jest nowy...dopiero w domu ,,jak se usiadłem i pomyślałem,, to wyszło, że ma on przejechane 32000km...chyba muszę się zapisać do partii SKSu.

Tak więc od filtra zacznij...

Edited by Guest

Monter i znowu wyszedłeś blednie z założenia, ze tak podstawowa czynność zostala wykonana....😝

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”