Skocz do zawartości

Motocykl w Kota Kinabalu


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Benelli to chinol kontynentalny, jak naprawy gwarancyjne robia tak jak w Polsce to 2 lata gwarancji moze byc zupelnie kroka gwarancja.:) W mojej skromnej opinii na dojazdy do pracy wystarcza skuter 125 ccm. Skuterem 250 ccm moj siostrzeniec pojechal Poska - Wlochy w 2 osoby bez zadnych problemow i dalej jezdzi po Wwie. 

Mysle ze taki nowy skuter to optymalny zakup dla ciebie.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Adam M. said:

Benelli to chinol kontynentalny, jak naprawy gwarancyjne robia tak jak w Polsce to 2 lata gwarancji moze byc zupelnie kroka gwarancja.:) W mojej skromnej opinii na dojazdy do pracy wystarcza skuter 125 ccm. Skuterem 250 ccm moj siostrzeniec pojechal Poska - Wlochy w 2 osoby bez zadnych problemow i dalej jezdzi po Wwie. 

Mysle ze taki nowy skuter to optymalny zakup dla ciebie.  

Ja wiem co to Benelli. Chodzi o to, ze ja waze 85 (w tej chwili), moja panna 43. Wypadaloby by miec choc troche przyspeiszenia jak jedziemy w dwojke. Japonskie skutery 250 sie zaczynaja tutaj od 30000. Tyle to mi szkoda na te warunki. 
Zmykam ...bo mi nie dadza spokoju z tymi minusami. Duzy mis przyszedl i teraz zamiast mnie obrazac werbalnie to sie wyzywaja dajac minusy. 
Pozdrawiam. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2020 o 07:50, Piotr S napisał:

Lepiej nic nie mow. To jedyny serwis duzych moto jaki jest na polnocnym Borneo, a to jest najlepszy mechanik w tym serwisie.
Takze, jak ja sam cos spieprze to juz mi nikt nie pomoze, takze musze myslec o tym i w ten sposob.

 

W dniu 25.06.2020 o 02:08, Piotr S napisał:

sprzeglo konczy zywota. Chyba opyle to moto i kupie sobie nowy skuter... 

Czyli co, forum lepsze czy pan mechanik? 😉

Spoko, ale poważnie, mechanik mechanikiem a rozum, logika i technologia górą 😄 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, Buber said:

 

Czyli co, forum lepsze czy pan mechanik? 😉

Spoko, ale poważnie, mechanik mechanikiem a rozum, logika i technologia górą 😄 

Moto gasnie jak trzeba, ale czuc juz, ze sprzeglo sie slizga, jak probuje smigac na stalych wysokich obrotach to troszku szarpie. Takze wystawilem za grosze z cala historia i oczywiscie kupcow nie ma. Takze moto raczej jeszcze dlugo zostanie. jonaszko bedzie sie musial ze mna zaprzyjaznic i przestac marudzic na moja tu obecnosc 😉

Swoja droga dostalem jakas infekcje oka i pojechalem w nocy do szpitala. Jako, ze wiadomosci lokalnych nie czytam pojechalem do glownego, i co sie okazalo. Szpital calkowicie dedykowany COVID-19; przed szpitalem namioty wypelnione ludzmi podlaczonymi do respiratorow. ...a w oficjalnych statystykach w Kota Kinabalu jest zero przypadkow. Wszystkie rzady klamia. Takze podpowiadam na kogo glosowac... na nierzad. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azjatycki wynalazek. Popularny w Korei i Malezji: 

Pytalem lokalne kobiety i uwazaja to za symbol docenienia. Chyba Polki by sie obrazily. Gdyby tu byly, to bym zapytal. 

Inne mody ostatnio przyszly do Europy z Azji, wiec pewnie i to sie niedlugo w Polsce pojawi. 

80269353_2281385008660599_5071210318270073038_o.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2020 o 05:33, Piotr S napisał:

Takze podpowiadam na kogo glosowac... na nierzad.

Zły rząd nierząd . We złym rządzie najwięcej praw i rozkazów.

takie myśli z przed około 200 lat ..........

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Piotr S napisał:

to jest temat o motocyklu w Kota Kinabalu, uprasza sie o pisanie na temat. 

W dniu 27.06.2020 o 05:33, Piotr S napisał:

Swoja droga dostalem jakas infekcje oka i pojechalem w nocy do szpitala. Jako, ze wiadomosci lokalnych nie czytam pojechalem do glownego, i co sie okazalo. Szpital calkowicie dedykowany COVID-19; przed szpitalem namioty wypelnione ludzmi podlaczonymi do respiratorow. ...a w oficjalnych statystykach w Kota Kinabalu jest zero przypadkow. Wszystkie rzady klamia. Takze podpowiadam na kogo glosowac... na nierzad. 😉

yhy..... "na temat"... 😉 

 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, Buber said:

yhy..... "na temat"... 😉 

 

dygresja nie na temat ...w temacie powiazanym. 
Ciekawym bylem, czy ktos z motocyklowych entuzjastow zapyta... "do spzitala z infekcja oka pojechales motocyklem?" ale nie od razu Krakow zbudowano. 
Odpowiedz: nie, taksowka. Motocyklem byloby to zbyt niebezpieczne. 


Domyslam sie, ze jest tu wiele osob, ktore nie wierza w Koronawirusa ...

Zyj zyciem, dajac zyc innym ...

Tak czy owak, jak cos tu zapodaje, to nikogo to nie interesi... masochizm. Czyli bolesne zderzenie moich wyimaginowanych wierzen w ludzka zyczliwosc z rzeczywistoscia forumowa. To mnie ksztaltuje. Ilosc odrazy we mnie jest niewspolmiernie wieksza niz kiedy tu przybylem ...trzezwiej oceniam realia. Za co dziekuje. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to nie przypadkiem jakaś znajoma pana od skośnookich ?? 🙂

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/malezyjska-nastolatka-zdała-egzaminy-na-drzewie-i-została-osobowością-medialną/ar-BB166ZZd?ocid=ientp

w każdym razie czytając to wszystko mogła by wyjść taniej niż wiadro lepiku dla ojca

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, kiler said:

czy to nie przypadkiem jakaś znajoma pana od skośnookich ?? 🙂

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/malezyjska-nastolatka-zdała-egzaminy-na-drzewie-i-została-osobowością-medialną/ar-BB166ZZd?ocid=ientp

w każdym razie czytając to wszystko mogła by wyjść taniej niż wiadro lepiku dla ojca

hehe... no mozliwe.

W Sabah sa 3 glowne grupy Malezyjczykow:

- Bogaci i wyksztalceni glownie w Australii chinczycy mieszkajacy w luksusowych willach i condo

- Lokalni chrzescijanscy Dusun i Badziau (maja dosc jasna skore) i rzadko sas bezdomni, lub zyja w uragajacych warunkach (choc szalu nie ma)

- Muzulmanscy Malezyjczycy z polwyspu. Tu jest roznie. Czasem radza sobie przyzwoicie, ale tez jest sporo nedzy. Rzad Malezji promuje Islam, wiec ta Pani najpewniej zostala wypromowana dlatego. 

Wszyscy inaczej wygladaja i mowia innymi jezykami, ale jakos daja rade zyc razem.

Trzeba pamietac, ze wiekszosc na polwyspie Sabah to chrzescijanie, ale w Policji i urzedach prace dostaniesz tylko jesli jestes muzulmaninem. Konsekwentnie jakies 10% lokalnych chrzescijan przeszlo na islam... na papierze. 
Ogolnie to biorac pod uwage skrajne roznice miedzy mieszkancami, Malezyjczycy zyja bardzo zgodnie. 

Chinczycy zyja w diasporach i wszystkich wkurzaja, bo sa wyksztalceni i bogaci. Najbardziej wkurza to, ze zyja tu od 3-4 pokolen , a caly czas rozmawiaja ze soba po chinsku. Wikeszosc ojcow corek nie zaakceptowaloby meza z Malezji Malezji dla corki, wiec zenia sie miedzy soba... Przypomina to u nas Zydow przed wojna, tylko , ze chinczycy sa gorsi, bo nawet lokalnego jezyka nie zaakceptowali. Biali nie maja zadnych szans u malezyjskich chinek (sic!)... tylko chinczyk. Chinka , ktora wyjdzie za Malezyjczyka traci wszelkie przywileje chinskiej diaspory. Malzenstw mieszanych jest niewiele, ale sa. Dla bialych dostepne sa panny Dusun i Badziau. Bardzo lubia bialych. Prawie wszyscy inzyneirowie, prawnicy, lekarze, dentysci, agenci nieruchomosci to chinczycy. 
Tyle w telegraficznym skrocie. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Piotr S napisał:

dygresja nie na temat ...w temacie powiazanym. 
Ciekawym bylem, czy ktos z motocyklowych entuzjastow zapyta... "do spzitala z infekcja oka pojechales motocyklem?" ale nie od razu Krakow zbudowano. 
Odpowiedz: nie, taksowka. Motocyklem byloby to zbyt niebezpieczne. 


Domyslam sie, ze jest tu wiele osob, ktore nie wierza w Koronawirusa ...

Zyj zyciem, dajac zyc innym ...

Tak czy owak, jak cos tu zapodaje, to nikogo to nie interesi... masochizm. Czyli bolesne zderzenie moich wyimaginowanych wierzen w ludzka zyczliwosc z rzeczywistoscia forumowa. To mnie ksztaltuje. Ilosc odrazy we mnie jest niewspolmiernie wieksza niz kiedy tu przybylem ...trzezwiej oceniam realia. Za co dziekuje. 

UWAGA!Będzie nie na temat, czyli nie o motocyklach!

 

Łojoj...... jaki ty biedny... oczko wypadło temu misiu i NIKT, no NIKT!!! się nie zainteresował i nie zapłakał... ojojoj.... bo mi tak brakuje żeby ktoś przytulił... 😞 a tu nikt nie przytula tylko piszą co myślą... łojoj... 

A jak coś zapodają to nikogo to nie interesi... łojoj... no kufa INTERESUJCIE SIĘ ludzie jak Pan Piotr coś pisze, bo jak się nie będziecie interesować to.... ? Zostawi nas? Eeee.. chyba nie, już nas zostawiał kilka razy i zawsze wracał, taki towarzyski chłopak! 😄 

No i bądźcie bardziej życzliwi bo się Panu Piotrowi ogląd rzeczywistości z wyobrażeniami nie zgadza, a że wyobrażeń nie zmieniamy, to nagnijmy rzeczywistość dla Pana Piotra....

 

 

Wiesz co.. ja już nic nie kumam o co Ci chodzi. Ty chyba specjalnie tak się podkładasz, bo nikt normalny by takich rzeczy na forum nie pisał... I jak widać bardzo cię to kręci bo odchodziłeś już od nas kilka razy i jeszcze ci się nie udało.

Ja ci życzę wszystkiego najlepszego (poważnie), tyle że ty po pierwsze nie do końca wiesz czego chcesz - raz chcesz laskę z korei, potem piszesz że one wzdęte i na ciebie nie spojrzą, potem chcesz być znanym i uznanym jenżynierem a Polska to syf, tak duży że nawet był już post o tym jak planujesz wracać. Także ten.... po mojemu to bardziej ci by się przydała jakaś konsultacja z dobrym psychologiem żeby ci pomógł znaleźć siebie i cel w życiu a nie nowe dziewczyny - choć wiem, tanie są i ładnie wyglądają, widziałem sam, także tu się nie dziwię.

Sprzedaj motór, zbuduj statek w biurze z oknem na uczelni w Polsce otoczony wianuszkiem zapatrzonych w ciebie doktorantów którym umożliwisz świetlaną przyszłość (wg. twojego wpisu...) Abyś tylko był zadowolony z życia!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Buber said:

UWAGA!Będzie nie na temat, czyli nie o motocyklach!

 

Łojoj...... jaki ty biedny... oczko wypadło temu misiu i NIKT, no NIKT!!! się nie zainteresował i nie zapłakał... ojojoj.... bo mi tak brakuje żeby ktoś przytulił... 😞 a tu nikt nie przytula tylko piszą co myślą... łojoj... 

A jak coś zapodają to nikogo to nie interesi... łojoj... no kufa INTERESUJCIE SIĘ ludzie jak Pan Piotr coś pisze, bo jak się nie będziecie interesować to.... ? Zostawi nas? Eeee.. chyba nie, już nas zostawiał kilka razy i zawsze wracał, taki towarzyski chłopak! 😄 

No i bądźcie bardziej życzliwi bo się Panu Piotrowi ogląd rzeczywistości z wyobrażeniami nie zgadza, a że wyobrażeń nie zmieniamy, to nagnijmy rzeczywistość dla Pana Piotra....

 

 

Wiesz co.. ja już nic nie kumam o co Ci chodzi. Ty chyba specjalnie tak się podkładasz, bo nikt normalny by takich rzeczy na forum nie pisał... I jak widać bardzo cię to kręci bo odchodziłeś już od nas kilka razy i jeszcze ci się nie udało.

Ja ci życzę wszystkiego najlepszego (poważnie), tyle że ty po pierwsze nie do końca wiesz czego chcesz - raz chcesz laskę z korei, potem piszesz że one wzdęte i na ciebie nie spojrzą, potem chcesz być znanym i uznanym jenżynierem a Polska to syf, tak duży że nawet był już post o tym jak planujesz wracać. Także ten.... po mojemu to bardziej ci by się przydała jakaś konsultacja z dobrym psychologiem żeby ci pomógł znaleźć siebie i cel w życiu a nie nowe dziewczyny - choć wiem, tanie są i ładnie wyglądają, widziałem sam, także tu się nie dziwię.

Sprzedaj motór, zbuduj statek w biurze z oknem na uczelni w Polsce otoczony wianuszkiem zapatrzonych w ciebie doktorantów którym umożliwisz świetlaną przyszłość (wg. twojego wpisu...) Abyś tylko był zadowolony z życia!

zyj zyciem, dajac zyc innym ... a jak nie masz nic do powiedzenia, to milcz. Pozdrawiam

Podpowiem Ci... ja biedny nie jestem. Nie uzalam sie nad soba, zle to zrozumiales. Ja Wam mowie co mozna zrobic. A zrobic mozna niewiele. Jesli tak sie stanie, ze bede pracowal jako wykladowca w Polsce to zalatwie swietne prace najlepszym studentom... ale nie w Polsce. W Polsce nie ma. To nie moja wina. Tak po prostu jest. Podpowiem tez studentom, ze zycie nie wybacza najmniejszych bledow. Nie wolno palic, nie wolno sie zatrzymywac w pol drogi do celu, trzeba byc swiadomym, ze bilet z Polski to w inzynierii w 99% przypadkow bilet w jedna strone. Tego mi nikt nie powiedzial. 
Cel w zyciu mam ...zalozyc rodzine i zapewnic jej byt lepszy niz od mojego. Takze chyba tez tego nie wylapales z moich wypowiedzi. 
Jak sie nie interesujesz w tym temacie to na prawde nie pisz, bo po co ? Nie lubisz mnie, ok ...daj minusika... ale po co pierdoly gadasz (nir Ty jeden) to jest ponade mna. Tego rodzaju krytyka z checia przyjme na priv. Zapoznam sie, pomysle nad jej trescia ...tylko Ty to tu napisales, zeby klier i koledzy Ci dali plusiki. Takie smutne prawde. 

Zyj zyciem, dajac zyc innym. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...