Skocz do zawartości

Motocykl w Kota Kinabalu


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Staszek_s napisał:

 

P.s. Macie z Piotrem podobne awatary, normalnie lustrzane odbicie. Przypadek?...

Jest zasadnicza różnica. kiler skręca w prawo a nasz bohater:

FB_IMG_1592551188722.thumb.jpg.a7694dee3

Nawet opis obrazka się zgadza hehe

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, jonaszko said:

 

Ha, ha, to nie tak było. Pamietam jak Limo jeszcze na wyspach był i w kurierce robił. Miał jakąs chyba 125-tkę. Tam sie mu kranik zatkał i nie mógł sobie z nim poradzić. Żądał na forum natychmiastowego rozwiązania, jednak ono jakoś pomimo wielu podpowiedzi nie naprawiło pierdzipeda. Były łzy Limo, wściekłość, obrażanie. Tak było Limo?

Hahahah pomyłka jakaś :D. Byłem w raju ale nie na kurierce i nigdy nie miałem 125-ki, tfu 😄

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Staszek_s napisał:

P.s. Macie z Piotrem podobne awatary, normalnie lustrzane odbicie. Przypadek?...

Rozgryzłeś .To mój zapomniany brat-bliźniak który przez to że został zapomniany popadł w kompleksy i teraz ma żal do wszystkich 🙂

Coś jak cioteczka Jilli Sanders  w pewnym znanym w latach 80-tych serialu 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kazik1340 napisał:

I tak wróci.... Nie cieszcie się tak

Jest jak Lassie - zawsze wraca 🙂

czasami po tygodniu , czasami po miesiącu czy dwóch ale zawsze

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/20/2020 at 5:40 AM, farmi said:

Gość ma taki rodzaj syndromu sztokholmskiego 😀😀

nie wrocilbym gdyby moj temat zostal zgodnie z moja prosba skasowany. Chcialem tak tylko przypomniec sie moderatorom, tak spoza forumowej nienawisci i tym podobnych. Prosze was o skasowanie tego tematu, lub przeniesienie do smietnika. Nie bede tematu kontynuowal. Najwyrazniej nie byl interesujacy. 

Im wiecej sladow po mnie skasujecie tym lepiej. Byloby fajnie gdybyscie mogli jeszcze sksowac moje konto i zblokowac moje IP, zeby mniwe ie kusilo tu zagladac. Z tym moim wracaniem na forum jest jak z moim powrotem do Polski ...czlowiek probuje, bo sie ciagle ludzi. No nie, pozbawiliscie mnie wszelkich zludzen. Za co wszystkim tu bardzo dziekuje. Uratowaliscie mnie przed kolejnym wielkim bledem.

Z gory dziekuje za pozytywne rozpatrzenie mojej prosby. 

Pozdrowienia zalacza sie automatycznie jesli moja prosba zostanie rozpatrzona pozytywnie. 😉 Da sie ? 

PS Za to co chcialbym tu napisac i tak bym dostal dozywotniego bana, wiec po co do tego doprowadzac ? Zalozcie, ze to napisalem. 😉
 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Piotr S napisał:

Byloby fajnie gdybyscie mogli jeszcze sksowac moje konto i zblokowac moje IP, zeby mniwe ie kusilo tu zagladac. 

Pochyl głowę , rozpędź się i strzel sobie baranka o ścianę , może przestanie Cię kusić 🙂

Jeśli nie pomoże to jeszcze raz , do skutku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Piotr S said:

nie wrocilbym gdyby (...)

może po prostu kolejne powroty spełniają jakieś psychologiczne potrzeby, których sobie nie uświadamiasz? proponuję wizytę u specjalisty, tutaj raczej nie pomożemy

w kwestii usunięcia tematu: proszę o zapoznanie się z regulaminem

w kwestii usunięcia konta: jw., uprawnienia ma jedynie admin

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minutes ago, jeszua said:

może po prostu kolejne powroty spełniają jakieś psychologiczne potrzeby, których sobie nie uświadamiasz? proponuję wizytę u specjalisty, tutaj raczej nie pomożemy

w kwestii usunięcia tematu: proszę o zapoznanie się z regulaminem

w kwestii usunięcia konta: jw., uprawnienia ma jedynie admin

jsz

Regulamin to miales w nosie jak obrazali i zasmiecali temat, a teraz odsylasz do regulaminu? ...niczego wiecej sie po tobie nie spodziewalem. 

Chcialbym was opuscic... na zawsze. Pomocy! 

Ktos wie co mam zrobic, zeby jak najmniej z mojego profilu tu zostalo ? Bo na uprzejme prosby nie reaguja. Z gory dziekuje. 

PS Napisane do admina... na pomoc "kolegow motocyklistow" nie ma co liczyc. 

Trauma pozostanie... 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...