Skocz do zawartości

Motocykl w Kota Kinabalu


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

On 5/14/2020 at 3:08 PM, Limo said:

O panie, ładnie Cię owinęła wokół paluszka 😄

Jest ode mnie totalnie zalezna. Mi pomoze 8 miesiecy zycia po kawalersku, a jej zdobycie wiecej umiejetnosci i byc moze pewnosci siebie.

16 hours ago, kiler said:

Przyjedź do Polski .

Tutaj mimo że chyba dwa dni temu mieliśmy rekord zachorowań wszystko już odmrażają bo jest lepiej 😀

Za 22 miesiace jestem w Polsce. Rozmawiam juz z Polibuda w sprawie ewentualnego zatrudnienia. Narazie oszczedzam ile moge. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
On 6/12/2020 at 3:31 PM, Tommo said:

Cieszymy się Twoim szczęściem.

Tak jak pisalem wdalem sie tu w dyskusje z cala grupa, glownie zeby zrobic tzw "reality check". Po kilku latach na emigracji sie zapomina, dlaczego sie wyjechalo. Tu jest komfort. Ludzie sa zyczliwi, sympatyczni, nie bredza o fikcyjnym podziale na swoje PiS i PO. Tez maja problemy, ale przede wszystkim sa nauczeni szanowac innych ludzi i nie wypowiadac sie gdy nie maja nic do powiedzenia. Kontrast jest ogromny. No i komfort. Czuje sie szanowany i doceniany. Ludzie mi gratuluja miedzynarodowych nagrod. Gratulacje splywaja z Korei, Niemiec, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Malezji ...tylko nie z Polski. Zawisc ich tam zzera. Czlowiek za granica zapomina, ze w Polsce wszystko jest trudne i niewiele sie da. Za granica czuje, ze zyje... i tylko smutno, ze wrocic nie wolno. Takze bledem byl przedwczesny wyjazd z UK zanim nie osiagnalem 5 letniego stazu wymaganego do obywatelstwa. Plan jest ; bede dzialac. 

 

On 6/13/2020 at 5:52 AM, cezsek said:

To białych do środka nie wpuszczają?

Nawet Ciebie by wpuscili ...w tym niezyczliwym, grubianskim i niesympatycznym sposobie rozumowania fundamentalna roznica. Ja w Polsce nie jestem u siebie. Nigdzie nie jestem u siebie. Teraz to najwazniejszy problem do rozwiazania dla mnie. 

Jest tu jeden Polak motocyklista oprocz mnie. Nie potrafi uszanowac lokalnych mieszkancow i zdradza swoja panne na prawo i lewo, bo "przeciez jest w Azji".
Po kilku spotkaniach przestalismy sie przyjaznic. Poziom ...rynsztok. Tajska prostytutka potrafi sie lepiej zachowac w gosci. Czlowiek sie napracuje charytatywnie w schroniskach i osrodkach pomocy, zeby pozostawic dobre wrazenie, a potem przyjezdza taki wiesniak i wszystko w grzyby. Takie smutne prawde

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Staszek_s said:

Niby taki jesteś szczęśliwy a wracasz co chwila i smęcisz na forum jak pięcioletnie dziecko, któremu ciastko wpadło w kałużę i obwinia za to cały świat, tylko nie siebie. 

ZADAM ostrzezenia dla Staszka_s za kolejny juz offtop i wycieczke personalna. Ja nie chce byc na tym forum i nie chce miec z takimi wrednymi ludzmi nic do czynienia. Za pozno dla was na szkole. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrz wlustro, podobnie jak jeszua i inni... piszecie o mnie zamiast na temat ...z nienawisci i malostkowej zazdrosci 

Zasmiecasz tylko tematy swoim jadem. Odejdz ode mnie... obiecales... slowa nie dotrzymales... napisz na temat chociaz raz! 

...i nie EOT, bo motocykl jest nadal w Kota Kinabalu. Raz na kilka miesiecy pojawia sie tu ktos kto chce sie czegos dowiedziec, zamiast opluwac krajanow, ktorzy odniesli wiekszy sukces w zyciu. ... ale to jest syf. 
Czyli wlasnie lamanie zasad przy cichym przyzwoleniu wladz, jaka norma w Polsce, taka na forum. Polska pod lupa. Zaraz przyjdzie wladza i powie, ze to nie jej ulubiency lamia zasady tylko ja... piszac na temat. Usuniecie mnie wreszcie z tego forum to bedzie nobilitacja. ...i tylko szkoda tych jednostek, ktore w ogole opanowaly podstawy uczestniczenia w kulturalnej dyskusji. Odradzam pobyt na tym forum. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Piotr S napisał:

Ludzie mi gratuluja miedzynarodowych nagrod. Gratulacje splywaja z Korei, Niemiec, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Malezji ...tylko nie z Polski.

ja jestem z Polski i gratuluje Ci ..... wiedzy że statek i okręt to to samo 😄

2 godziny temu, Piotr S napisał:

Ja nie chce byc na tym forum i nie chce miec z takimi wrednymi ludzmi nic do czynienia.

na to jest bardzo prosta rada - zapomnij ten adres i nie wchodź

Tylko tyle

aaaaa swoje minusy wsadź sobie w ............. buty 🙂

2 godziny temu, Piotr S napisał:

zamiast opluwac krajanow, ktorzy odniesli wiekszy sukces w zyciu. ...

Znaczy się ty to jesteś ten "krajan który odniósł sukces" ??  🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

powiem tak. Zasadydzialania forum sa ustalone w regulaminie. I mozena pisac, wypad z baru, wyjdz ni ie wracaj i temu podomusi bne. 

Tyle, ze nikt nie musisie do tykich prosb czy zadan dostosowac, bo demokracja jest ! 

Rownie dobrze mozna powiedziec, nie wchodzcie w temat i nie piszcie.

Tyle odemnie.

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/15/2020 at 5:57 PM, jonaszko said:

Co ty znowu bierzesz? Pewnie jakieś gówno, bo ci pamięć szwankuje już. Pisze o zdradzie tern, co chciał zdradzać swoją ze wszystkimi po kolei. Koreanki, Niemki, Francuski.Problem tylko w tym, że to nie ty ich nie chcesz, tylko ONE ciebie.

Rzadziej tu wchodze bo szkoda moich nerwow. Czepiliscie sie mnie jak pchla psa. To sobie mowcie co chcecie. W miedzyczasie ja sie rozwijam. Wlasnie dostalem miedzynorodowa nagrode za swoje badania. Dostalem juz gratulacje z uniwersytetow z Niemiec, UK, Szwecji, a nawet z Korei. Z Polski oczywiscie nie, bo profesorowie tam pewnie mysla o mnie to co wy. ...wiec bye bye... Trzeba sie cieszyc zyciem, zapomniec o negatywnych emocjach i isc do przodu ...a reszta sie nie liczy. 

U nas dzisiaj deszczowo , ale bardzo przyjemnie. A jak u Was ? 

Kiler ...masz minusa za kolejny offtop. Przeczytaj nazwe tematu i wypowiadaj sie jak masz cos do powiedzenia. Pozdrawiam, jako tako. 

Jonaszko ...a Ty co o kobietach? Przeczytales Ty nazwe tematu ? 

Serio... inna planeta.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...